Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Agora będzie mieć Radio ZET w całości. Pozyskała kredyty

Grupa Agora uzgodniła pozyskanie od banków kredytów w kwocie do 362 mln zł. Firma szykuje się do przejęcie pozostałych 49 proc. udziałów Eurozetu, którego kontrolny pakiet ma od lutego ub.r.

Data publikacji: 31.05.2024

Robert Mazurek sprowadza do absurdu wszystko, z czym się nie zgadza. „To może być problem gwiazdy”

Drwi, sapie, przewraca oczami – podkreślając niezadowolenie. Zaprasza gości, ale często nie interesuje go to, co mówią. Robert Mazurek ma nawet swoje fakty.

Data publikacji: 30.05.2024

Więcej Jarosław Kuźniara w Trójce. Wraca do kultowej audycji

W piątek 31 maja o godz. 16.00 program „Zapraszamy do Trójki” poprowadzi Jarosław Kuźniar. Będzie to dla niego powrót po latach do roli autora tej audycji w Trójce. Na antenie stacji pojawią się też audycje „Radio Unsound” i „Wielka dziesiątka".

Data publikacji: 30.05.2024

Chojnice: Radio Kaszëbë zwiększa zasięg

Nazywane „bramą Kaszub” Chojnice oraz Człuchów to kolejne miasta w tym regionie kulturowym, w których można słuchać programu Radia Kaszëbë. Pracujący na częstotliwości 100,7 MHz nadajnik stacji uruchomiony został w poniedziałek, 27 maja 2024 roku, w południe.

Data publikacji: 28.05.2024

Przegrana Maciej Świrskiego. Radio ZET nie musi płacić kary

Sąd Okręgowy w Warszawie uznał rację nadawcy Radia Zet i w całości uchylił karę nałożoną przez przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Macieja Świrskiego na stację. Chodzi o 476 tys. zł grzywny za materiał reportera Mariusza Gierszewskiego.

Data publikacji: 28.05.2024

Nowe prowadzące w radiowej Trójce. Jedna z nich wraca po prawie 15 latach

Monika Mazur-Chrzan i Agnieszka Drozd to nowe prowadzące serwisów w radiowej Trójce. Druga z dziennikarek niedawno pożegnała się z Radiem Nowy Świat.

Data publikacji: 27.05.2024

Radio ZET wyprzedzi RMF FM? „Cel realizowany powyżej oczekiwań”

Agora liczy, że Radio ZET wyprzedzi RMF pod względem słuchalności w Polsce. - Cel jest realizowany powyżej oczekiwań - mówi prezes spółki, Bartosz Hojka. Jednocześnie zarząd przyznał, że chce jak najszybciej wykupić resztę udziałów Eurozet.

Data publikacji: 27.05.2024

Rusza Radio Rekord Sandomierz. 16 miesięcy formalności technicznych

Choć ponad dwa lata temu KRRiT zdecydowała, że w Sandomierzu zagra Radio Rekord Sandomierz, to stacja wciąż nie ruszyła. Stefan Tatarek, prezes Radia Rekord FM zapewnia Wirtualnemedia.pl, że emisja testowa rozpocznie się na początku czerwca. Aż 16 miesięcy miały zająć nadawcy formalności techniczne.

Data publikacji: 25.05.2024

Znany dziennikarz sportowy wraca do Polskiego Radia. Po dwóch latach

Na antenę Polskiego Radia wraca Andrzej Janisz, dziennikarz i komentator sportowy związany z radiem od 1983 roku. Już w sobotę, 25 maja poprowadzi piłkarskie „Studio S - 13”, w którym zaprosi na relacje z ostatniej kolejki meczów Ekstraklasy.

Data publikacji: 23.05.2024

Paweł Loroch z audycją kulinarną w Eska Rock

W najbliższy weekend Eska Rock (Grupa Radiowa Time) zacznie emitować nową audycję Pawła Lorocha „Strefa Gastro”. Niedawno Loroch po 15 latach współpracy pożegnał się z Antyradiem.

Data publikacji: 23.05.2024