Wiadomości radiowe

Zbierzemy i upubliczniamy wszystkie wiadomości związane z radiem polskim, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

33 proc. udziału RMF FM w Krakowie w II i III kwartale, RMF MAXX awansowało na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w drugim kwartale br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i RMF MAXX - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 23.10.2023

Radio ZET ze studiem dla dzieci w miniciti w Warszawie

Rusza studio Radia ZET (Grupa Eurozet) dla dzieci, które znajduje się w miasteczku edukacyjnym miniciti w Warszawie. Już od 3 listopada br. młodzi uczniowie będą mogli poznać realia pracy radiowców i wcielić się w ich role.

Data publikacji: 23.10.2023

W RMF FM trwa dochodzenie mobbingowe po sygnałach od pracowników

Grupa RMF bada zgłoszenia pracowników o „niewłaściwych zachowaniach”, do jakich miało dochodzić w firmie - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Od kilku tygodni spływają one do zarządu za pośrednictwem służącego do tego narzędzia.

Data publikacji: 23.10.2023

Katolickie radio prowadzi zbiórkę na nadajnik. Kosztuje ponad 65 tys. zł

Via Katolickie Radio Rzeszów rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na nowy nadajnik. Dotychczasowy, który pracuje na częstotliwości 103,8 MHz na wzgórzu Magdalenka w Malawie, uległ awarii. Stacja wyceniła koszt nadajnika na ponad 65 tys. zł.

Data publikacji: 23.10.2023

RMF FM liderem w Trójmieście. Rosną RMF Classic, Radio Pogoda i Radio Gdańsk

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. Podium uzupełniają TOK FM i Radio ZET - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 23.10.2023

Kolejny dziennikarz TVP w radiowej Trójce

Do grona prowadzących „Trójkowy komentarz dnia” w Programie III Polskiego Radia dołączył Michał Rykowski z TVP Info.

Data publikacji: 20.10.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie, wyprzedziło RMF FM i TOK FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w drugim i trzecim kwartale br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 19.10.2023

Współpraca Radia Nowy Świat z europarlamentem. Audycje ze Strasburga przygotowuje Patryk Rabiega

Internetowa rozgłośnia Radio Nowy Świat rozpoczęła współpracę z  Parlamentem Europejskim. Jej efektem jest cykl audycji, który do 25 października można usłyszeć na antenie w porannych audycjach.

Data publikacji: 18.10.2023

Rusza 22. charytatywna akcja Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2023”

W niedzielę, 15 października na antenie programu 1 Polskiego Radia  w specjalnej audycji została zainaugurowana akcja charytatywna „Choinki Jedynki 2023”.

Data publikacji: 16.10.2023

RMF FM liderem słuchalności w Rzeszowie, Antyradio ostro do góry

Liderem rynku radiowego w Rzeszowie w okresie od marca do sierpnia br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 15.10.2023