Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Tomasz Sajewicz wrócił do Polskiego Radia

Tomasz Sajewicz znów pracuje w Polskim Radiu jako korespondent - już nie tylko w Chinach, ale w całej Azji. W ub.r. rozstał się z publicznym nadawcą po 23 latach pracy.

Data publikacji: 19.02.2024

Nowa redaktor naczelna Radia Opole. Wcześniej prowadziła program z Magdaleną Ogórek

Aneta Skomorowska-Kobza została nową redaktor naczelną Radia Opole - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Wcześniej m.in. prowadziła na antenie z Magdaleną Ogórek program „Polityczny obraz tygodnia”.

Data publikacji: 19.02.2024

Nowa audycja w Polskim Radiu 24. Wśród prowadzących były dziennikarz Trójki

Na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutowała audycja „Świat 24”. Jej gospodarzami są były dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech, Magdalena Skajewska i Michał Strzałkowski.

Data publikacji: 19.02.2024

Piotr Matwiejczuk wicedyrektorem Dwójki, wracają dziennikarze muzyczni

Stanowisko zastępcy dyrektora radiowej Dwójki objął Piotr Matwiejczuk, związany ze stacją od ponad dwóch dekad. Do rozgłośni po kilku latach przerwy wracają dziennikarze muzyczni Agata Kwiecińska i Adam Suprynowicz.

Data publikacji: 16.02.2024

RMF FM bez dyrektora informacji. Dwóch zastępców będzie podlegać prezesowi

Po odejściu z RMF FM szefa informacji Marka Balawajder, stacja zmienia model zarządzania działem informacji. Będzie w nim dwóch wicedyrektorów: Blanka Baranowska i awansujący na tę funkcję Michał Rodak. Będą oni podlegać bezpośrednio prezesowi Tadeuszowi Sołtysowi.

Data publikacji: 16.02.2024

Małgorzata Żochowska przechodzi z Radia Zet do Polskiego Radia

Redaktorka Radia Zet Małgorzata Żochowska przechodzi do Polskiego Radia. - Będę się zajmować publicystyką w Polskim Radiu 24 – mówi w rozmowie dla Wirtualnemedia.pl Małgorzata Żochowska.

Data publikacji: 16.02.2024

Joanna Sołtysiak dyrektorką programową Radia Złote Przeboje

W piątek 1 marca br. Joanna Sołtysiak obejmie stanowisko dyrektorki programowej Radia Złote Przeboje (Grupa Eurozet). Zastąpi Mateusza Golisa, który rozstał się z firmą.

Data publikacji: 15.02.2024

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach w II półroczu. RMF MAXX awansowało na drugie miejsce

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w drugim półroczu ub.r. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze RMF MAXX i Eska - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 14.02.2024

Radio 357 zarobiło więcej od patronów i sponsorów

W ub.r. internetowe Radio 357 osiągnęło wzrost przychodów o 9,1 proc. do 14,1 mln zł. Wzrosły zarówno wpłaty od patronów, jak też wpływy reklamowe. Stacja osiągnęła 235,4 tys. zł zysku brutto.

Data publikacji: 14.02.2024

Dziennikarz po czterech miesiącach wraca do Trójki. Od kwietnia pojawi się kilka nowych twarzy

Mateusz Tomaszuk wraca do Trójki. Został nowym zastępcą sekretarza programu, wcześniej był sekretarzem stacji.

Data publikacji: 14.02.2024