Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Od dzisiaj Eska Rock zamiast Muzo.FM

2 lipca radio Muzo FM zmieniło nazwę nadawanego programu na Eska Rock, jednocześnie Eska Rock w Warszawie zmieniła nazwę na Eska Rock Warszawa.

Data publikacji: 02.07.2024

Nowa dziennikarka Radia Nowy Świat. Zmiany w ramówce

W Radiu Nowy Świat zadebiutuje dziennikarka Zuzanna Iłenda. Pojawią się nowe propozycje i zmiany w ramówce stacji na czas wakacji.

Data publikacji: 02.07.2024

Radio Nowy Świat urosło o jedną czwartą. Więcej od patronów i z reklam

Internetowe Radio Nowy Świat w 2023 r. przy wzroście przychodów o 27 proc. do 10,7 mln zł zanotowało nieznaczny spadek zysku. Rozgłośnia zarobiła więcej zarówno z wpłat od patronów, jak też z reklam oraz gadżetów.

Data publikacji: 01.07.2024

Eska Rock poszerza zasięg. Koniec Muzo.FM

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na zmianę nazwy Muzo.FM na Eska Rock. ZPR Media zaczęła na Facebooku działania promocyjne towarzyszące rebrandingowi. To znak, że ten może nastąpić prawdopodobnie w najbliższych dniach.

Data publikacji: 01.07.2024

Kolejne wielki powroty do Trójki. Co w letniej ramówce?

Program III Polskiego Radia rusza 1 lipca br. z letnią ramówkę. Na antenę po trzech latach wraca audycja “Muzyczna poczta UKF”, a nowy program poprowadzi Dariusz Bugalski, wracający do PR3 po czterech latach nieobecności.

Data publikacji: 01.07.2024

Plany stacji RMF MAXX na lato

Latem RMF MAXX emitować będzie m.in. relacje z koncertów festiwalowych. Wśród nowości ramówkowych znalazły się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.

Data publikacji: 01.07.2024

Radio Pogoda i Meloradio z wakacyjnymi ramówkami

Należące do Grupy Eurozet stacje Radio Pogoda i Meloradio przedstawiły leyenie ramówki, Na antenę Radia Pogoda powróci „Turniej miast”  oraz kultowy "Fundusz Wczasów Pogodowych". Z kolei w Meloradiu pojawi się muzyczna audycja „Meloradio – podkręcamy tempo”.

Data publikacji: 01.07.2024

Zmiany w ramówce Radia Szczecin

Radio Szczecin na okres wakacji przygotowało nowe programy. Rozgłośnia planuje także wyjazdy do pobliskich miejscowości.

Data publikacji: 01.07.2024

Zmiany w ramówce radiowej Czwórki

Program IV Polskiego Radia szykuje zmiany w ramówce na okres letni. Pojawią się nowe autorskie programy, retransmisje koncertów i cykle rozmów.

Data publikacji: 27.06.2024

Oskar Cyms w kampanii pod hasłem „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”

Hasło „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie” będzie motywem przewodnim najnowszej kampanii Radia ZET, która obejmie telewizje, nośniki reklamy zewnętrznej w całej Polsce oraz internet.

Data publikacji: 27.06.2024