Wiadomości radiowe

Zbierzemy i upubliczniamy wszystkie wiadomości związane z radiem polskim, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

W Trójce nowe pasmo muzyczne, Anna Popek już nie przed południem

Niedzielna audycja Anny Popek „Leniwe przedpołudnie” na stałe została przesunięta w ramówce radiowej Trójki na popołudnie. Przed południem pojawiło się nowe pasmo - „Trójka Cafe”.

Data publikacji: 21.09.2023

RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej. AntyRadio wiceliderem

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze AntyRadio i RMF MAXX - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.09.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od marca do sierpnia br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 20.09.2023

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz w Radiu Kolor

Do zespołu Radia Kolor (MFM) dołącza z autorską audycją „Burza Mózgów”. Program znajdzie się w jesiennej ramówce radia, która ruszyła 18 września.

Data publikacji: 20.09.2023

Radio Yanosik nie tylko o motoryzacji

Niedawno uruchomione Radio Yanosik (Radio Yanosik) przedstawiło swoją ramówkę. Znalazło się tam miejsce na audycje dotyczące motoryzacji i bezpieczeństwa na drodze, ale także tematy kulinarne, muzyczne, podróżnicze i sportowe.

Data publikacji: 20.09.2023

Radio ZET z urodzinową trasą, Agnieszka Kołodziejska gospodynią

Radio ZET rozpoczęło urodzinową trasę po Polsce. 28 września stacja skończy 33 lata.

Data publikacji: 19.09.2023

Wystartowało śląskie Radio Best

W sobotę nadawanie zaczęło internetowe Radio Best, stworzone przez były zespół Radia Fest. Na początek nadaje siedem dni w tygodniu - 15-17 godzin na dobę (zależy od dnia).

Data publikacji: 18.09.2023

Słuchacze Złotych Przebojów wybiorą najlepszych artystów

Radio Złote Przeboje startuje z akcją „Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje”, w ramach której słuchacze stacji wybiorą najlepszych artystów.

Data publikacji: 18.09.2023

Radio 357 przygotowało słuchowisko kryminalne w odcinkach

Internetowe Radio 357 rozpoczęło emisję pięcioodcinkowego słuchowiska kryminalnego pt. „Skarb”. Jego autorem jest Dawid Bartosik z Krajm Story, w nagraniach wzięli udział m.in. dziennikarze Radia 357. Słuchowisko będzie nadawane co niedziela na antenie, ale trafi też na platformę podcastową radia.

Data publikacji: 18.09.2023

Szymon Majewski, Marek Starybrat, Kamil Baleja i Dawid Kwiatkowski w kampanii reklamowej Radia ZET (wideo)

Radio ZET w sobotę, wystartuje z kampanią reklamową „Tu się dzieje!”, promującą jesienną ramówkę stacji. Obejmie telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Data publikacji: 15.09.2023