Partnerstwo

Chciałbyś trafić na najpopularniejszą stronę radiową w Polsce, którą odwiedza kilkanaście tysięcy osób dziennie? Wystarczy, że zgłosisz się poprzez znajdujący się tu formularz! Niemniej zwracamy uwagę na fakt, że pomyślne rozpatrzenie zgłoszenia ma kilka warunków, mających na celu odfiltrowanie tuzinkowych stacji radiowych i stworzenie listy wysokiej jakości!

Warunki:
- W głównym czasie antenowym radio powinno posiadać stabilnie co najmniej 40 słuchaczy online. Aby to sprawdzić, będziemy potrzebować dostępu do strony statusowej serwera.
- Jeśli ewentualnie nie ma tylu słuchaczy, zrobimy wyjątek dla stacji radiowych posiadających codzienny program na żywo, częstotliwość, lub z jakiegoś powodu mogących zostać uznanymi za unikalne. Jeżeli żadna z tych opcji nie jest dostępna, istnieje możliwość płatnego wyróżnienia, co wiąże się z jednorazową opłatą!
- Radio powinno posiadać wiążącą umowę z odpowiednimi organami.
- Wyślij nam opis radia zawierający co najmniej 400 znaków. Napisz w nim, kiedy radio ruszyło, kto je założył, gdzie jest odbierane, do której grupy wiekowej jest skierowane, jaka jest paleta muzyczna radia, jakie audycje są nadawane. Każda informacja jest pożyteczna, jeśli pozwoli ludziom lepiej poznać radio!
- Umieść nasze logo na stronie internetowej radia! Niezbędne logo zostanie wysłane po pojawieniu się radia na stronie/w aplikacji. Wystarczy, jeśli logo zostanie umieszczone w stopce strony lub pomiędzy partnerami na stronie.

Dla obecnych u nas stacji radiowych zapewniamy odtwarzacz internetowy do umieszczenia na stronie, który może zawierać aktualnie graną piosenkę, listę odtworzonych wcześniej piosenek, gazetkę programową lub kamerę internetową. Bezpłatnie zapewniamy aktualizację znajdujących się w nich danych oraz ewentualne usunięcie błędów. Dalsze informacje >>

Wysłanie pomyślne!

Chciałbyś, aby twoje radio osiągnęło sukces na naszej stronie? Przeczytaj te krótkie wskazówki!

Jeśli zaakceptujemy twoje zgłoszenie, to nie znaczy jeszcze, że twoje radio pojawi się na stronie głównej w liście, możliwe, że będzie widoczne dopiero po kliknięciu w przycisk "Inne radia".

Jak możesz podbić pozycję twojego radia w liście?

Podziel się na Facebooku informacją, że twoje radio jest już dostępne również u nas, oraz dodaj link partnerski na twoją stronę, wskazujący na twoje radio na stronie myradioonline.pl. Do tego damy Ci baner, który znajdziesz na dole strony Umieszczenie radia. Jeśli wykonałeś poniższe, wyślij nam informację że umieściłeś, i jeśli jeden z warunków się spełni, w pierwszym misiącu umieścimy twoje radio w pozycji 40, a jeśli się spełnią dwa, to w pozycji 30, oraz my też umieścimy to na naszej stronie na Facebooku, którą polubiło już ponad 2.4 tysięcy osób.

Od drugiego miesiąca radio już będzie usytuowane zgodnie ze słuchalnością, popularnością na naszej stronie. Tak więc jeśli pierwszy miesiąc jest pomyślny, dobra pozycja może zostać zagwarantowana i w dłuższej perspektywie.