Partnerstwo

Chciałbyś trafić na najpopularniejszą stronę radiową Polska, którą odwiedza kilkanaście tysięcy osób dziennie? Nie masz nic innego do zrobienia, niż zgłosić się poprzez znajdujący się tu formularz. Niemniej zwaracamy uwagę, że pomyślne rozpatrzenie zgłoszenia ma kilka warunków, mających na celu odfiltrowanie tuzinkowych stacji radiowych i stworzenie listy wysokiej jakości.

Warunki:
- W głównym czasie antenowym radio powinno posiadać stabilnie co najmniej 40 słuchaczy online. Do sprawdzenia tego będziemy potrzebować dostępu do strony statusowej serwera.
- Jeśli ewentualnie nie ma tylu słuchaczy, zrobimy wyjątek dla stacji radiowych posiadających codzienny program na żywo, częstotliwość, lub z jakiegoś powodu mogących zostać uznanymi za unikalne.
- Radio powinno posiadać wiążącą umowę z odpowiednimi organami.
- Wyślij nam opis o objętości co najmniej 400 znaków o radiu. Napisz w nim, kiedy radio ruszyło, kto je założył, gdzie się odbiera, do której grupy wiekowej jest skierowane, jaka jest paleta muzyczna radia, jakie audycje są nadawane. Każda informacja jest pożyteczna, która pozwoli ludziom lepiej poznać radio!

Dla obecnych u nas stacji radiowych zapewniamy odtwarzacz internetowy do umieszczenia na stronie, który może zawierać aktualnie graną piosenkę, listę odtworzonych wcześniej piosenek, gazetkę programową lub kamerę internetową. Aktualizację znajdujących się w nich danych oraz ewentualne usunięcie błędów zapewniamy bezpłatnie. Dalsze informacje >>

Poza tym chcielibyśmy wesprzeć mniejsze radia tym, że nawet bezpłatnie zapewnimy im aplikację IOS i Android, do których za darmo zapewnimy również niezbędne usuwanie błędów i aktualizacje. Dalszej informacji w tym zakresie możemy udzielić drogą e-mailową.

Wysłanie pomyślne.

Chciałbyś, aby twoje radio osiągnęło sukces na naszej stronie? Przeczytaj te krótkie wskazówki!

Jeśli zaakceptujemy twoje zgłoszenie, to nie znaczy jeszcze, że twoje radio pojawi się na stronie głównej w liście, możliwe, że będzie widoczne dopiero po kliknięciu w przycisk "Dalsze radia".

Jak możesz podbić pozycję twojego radia w liście?

Podziel się na Facebooku informacją, że twoje radio jest już dostępne również u nas, oraz dodaj link partnerski na twoją stronę, wskazujący na twoje radio na stronie myradioonline.pl. Do tego damy Ci baner, który znajdziesz na dole strony Umieszczenie radia. jeśli wykonałeś poniższe, wyślij nam informację że umieściłeś, i jeśli jeden z warunków się spełni, w pierwszym misiącu umieścimy twoje radio w pozycji 40, a jeśli się spełnią dwa, to w pozycji 30, oraz my też umieścimy to na naszej stronie na Facebooku, którą polubiło już ponad 60 tysięcy osób.

Od drugiego miesiąca radio już będzie usytuowane zgodnie ze słuchalnością, popularnością na naszej stronie. Tak więc jeśli pierwszy miesiąc jest pomyślny, dobra pozycja może zostać zagwarantowana i w dłuższej perspektywie.