Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Natalia Zamilska bez audycji w Radiu 357

Producentka muzyki elektronicznej Natalia Zamilska kończy współpracę z Radiem 357, gdzie prowadziła autorską audycję „Pełne spektrum”.

Data publikacji: 16.05.2024

Radia dla Ciebie ma nowego naczelnego. Co z Grzegorzem Chlastą?

Filip Gąsior 10 maja został redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Radia dla Ciebie (Polskie Radio) – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Na stanowiskach zastąpił Grzegorza Chlastę, który pozostaje w redakcji.

Data publikacji: 15.05.2024

Youtuber od języka prowadzi audycję w Trójce

Radiowa Trójka wprowadziła do ramówki nowy program „PrzySłowie” o języku i sile wypowiadanych słów. Prowadzącym został polonista Mateusz Adamczyk, który ma także własny kanał youtubowy o tematyce językowej.

Data publikacji: 14.05.2024

Tych stacji Polacy słuchają najchętniej. Radio ZET znów z wynikiem najlepszym od dekady

W okresie od lutego do kwietnia br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET zaliczyło największy wzrost - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.05.2024

Tomaszów Mazowiecki: 88,4 MHz z RMF MAXX

Po okresie stagnacji sieć RMF MAXX pojawiła się w kolejnym mieście. Jak informują nasi Czytelnicy, w poniedziałek, 13 maja, w godzinach popołudniowych uruchomiony został nadajnik w Tomaszowie Mazowieckim.

Data publikacji: 13.05.2024

RMF FM rusza w Polskę. To miasto odwiedzą najpierw

Akcja „Twoje fajne miasto w RMF FM” wystartuje w sobotę 18 maja br. Co tydzień ekipa rozgłośni odwiedzać będzie polskie miasta i miasteczka. Pierwszym miejscem na trasie stacji będzie Rawicz.

Data publikacji: 13.05.2024

Nowa osoba na czele redakcji reportażu w Radiu 357

W internetowym Radiu 357 redakcją reportażu będzie zarządzał Magdalena Świerczyńska-Dolot. Od trzech lat współpracuje już z rozgłośnią, wcześniej przez 9 lat pracowała w Radiu Gdańsk.

Data publikacji: 10.05.2024

Dziennikarka Radia Nowy Świat przechodzi do Trójki

Agnieszka Drozd zamieniła Radio Nowy Świat na radiową Trójkę - potwierdziła dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Będzie dalej przedstawiać serwisy informacyjne.

Data publikacji: 09.05.2024

Nowy program kulturalny Polskiego Radia 24

„Więcej niż kryminał” to nowa audycja na antenie Polskiego Radia 24. Grzegorz Kalinowski prezentować w niej będzie nie tylko prozę gatunkową, ale także wszelkie odmiany kryminałów, sensacji i powieści szpiegowskiej oraz filmów i seriali.

Data publikacji: 09.05.2024

Czołowy dziennikarz polityczny zwolniony z Radia Wrocław

Dariusz Wieczorkowski został zwolniony z Radia Wrocław - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Informację potwierdza nam likwidator stacji Tomasz Duda.

Data publikacji: 08.05.2024