Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Z Radia 357 znika audycja psychologiczna

Radio 357 kończy emisję audycji „Polska na Kozetce” współprowadzonej przez psycholożkę Dorotę Mintę i Katarzynę Pruchnicką. Cykl był na antenie przez prawie trzy lata.

Data publikacji: 18.06.2024

RMF FM, Radio Zet i Polsat News najbardziej zaufanymi mediami w Polsce

Radio RMF FM siódmy raz z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Na podium znalazły się także Radio Zet oraz Polsat News.

Data publikacji: 18.06.2024

Reporter "Dużego Formatu" nowym nabytkiem Radia 357. Rusza z "niecodzienną" audycją

Radio 357 pochwaliło się kolejnym transferem. Nową audycję w ramach letniej ramówki poprowadzi reporter “Dużego Formatu” Tomasz Kwaśniewski. Laureat licznych nagród dziennikarskich, w tym Grand Pressa i Nagrody im. Teresy Torańskiej poprowadzi “niecodzienną” audycję.

Data publikacji: 18.06.2024

Dziennikarka filmowa przeszła z Chilli ZET do Radia 357

Dziennikarka filmowa Anna Tatarska, dotąd związana z Chilli Zet, dołącza do Radia 357. Poprowadzi na antenie stacji program „Plan doskonały”.

Data publikacji: 17.06.2024

Wakacyjne programy w TOK FM. O fantastyce, LGBT+ i lekturach

Od poniedziałku 17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadza wakacyjną ramówkę. Znajdą się w niej nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGB, po kanon lektur szkolnych.

Data publikacji: 17.06.2024

Dwie trzecie więcej zysku RMF Classic

Spółka Opera FM nadająca RMF Classic w ub.r. wypracowała wzrost przychodów o 17,8 proc. do 10,47 mln zł, a jej zysk netto poszedł w górę z 753,1 tys. do 1,35 mln zł.

Data publikacji: 16.06.2024

Agora kupuje resztę Eurozetu. Podano ostateczną cenę

Agora podpisała umowę kupna od SFS Ventures pozostałych 49 proc. udziałów Eurozetu. Na realizację transakcji pozyskała niedawno kredyt. Większościowym właścicielem Eurozetu jest od lutego ub.r.

Data publikacji: 14.06.2024

TOK FM płaci rekordową dywidendę Agorze i Polityce

Nadawca Radia TOK FM w ub.r. przy wzroście przychodów o 14,8 proc. do 19,12 mln zł osiągnął swój rekordowy zysk netto - 4,13 mln zł. W całości trafi wypłaci go udziałowcom: spółkom zależnym Agory i Polityki.

Data publikacji: 14.06.2024

Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz dyrektorami w Grupie Eurozet

W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.

Data publikacji: 12.06.2024

Artur Barciś i Mery Spolsky w Radiu Nowy Świat

Na antenie internetowego Radia Nowy Świat autorskie audycje będą prowadzić aktor Artur Barciś i piosenkarka Mery Spolsky. Natomiast Damian Kwiek dołącza do prowadzących magazyn „Cały nasz świat”.

Data publikacji: 11.06.2024