Wiadomości radiowe

Zbierzemy i upubliczniamy wszystkie wiadomości związane z radiem polskim, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Radio Fest w październiku ruszy po nowemu.

Po zmianie właściciela śląskie Radio Fest nadaje jedynie muzykę i serwisy informacyjne. Jednak w ciągu miesiąca stacja ma ruszyć pełną parą. - Będziemy stawiać na nowatorskie pomysły.

Data publikacji: 07.09.2023

Rusza jesienna ramówka Radia Nowy Świat. Będą nowe audycje, wracają

Internetowe Radio Nowy Świat wprowadza zmiany w ramówce. Najwięcej nowości pojawi się wieczorem. Stacja jesienią proponuje nowe audycje z muzyką jazzową, gitarową i piosenkami literackimi. Wróci cykl

Data publikacji: 07.09.2023

RMF FM liderem słuchalności w Toruniu, Radio ZET awansowało na podium

Liderem rynku radiowego w Toruniu w okresie od lutego do lipca br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Gra i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.09.2023

Popołudniowe wywiady polityczne w Trójce prawie pół godziny wcześniej

W ramówce Programu III Polskiego Radia cykl wywiadów o tematyce politycznej „Trójkowy komentarz dnia” na stałe przesunięto przed serwis informacyjny o godz. 18.

Data publikacji: 06.09.2023

Polskie Radio szuka firmy do badania jego rocznych finansów

Rada nadzorcza Polskiego Radia w ramach postępowania szuka firmy audytorskiej do zbadania sprawozdań finansowych nadawcy z 2023 i 2024 roku.

Data publikacji: 06.09.2023

Rekord FM liderem słuchalności, Plus Radom do góry

Pozycję lidera rynku radiowego w Radomiu w okresie od lutego do lipca br. zajęło Rekord FM. Podium uzupełniają RMF FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 05.09.2023

RMF FM liderem słuchalności w Częstochowie. Duży spadek udziału Radia Jura

Liderem rynku radiowego w Częstochowie jest RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Radio ZET i RMF Classic - wynika z badań słuchalności radia za okres od lutego do lipca br.

Data publikacji: 04.09.2023

Anna Barańska-Całek przeszła z TVN do RMF FM

Pracę w RMF FM jako wydawczyni „Faktów” zaczęła Anna Barańska-Całek. Poprzednio przez 18 lat była związana z grupą TVN.

Data publikacji: 04.09.2023

Jesienią w RMF FM nowy popołudniowy duet. Wraca loteria

Od poniedziałku, 4 września Radio RMF FM wprowadza na antenę jesienną ramówkę. Większość programu pozostaje bez zmian. Powiększy się grono gospodarzy porannej audycji

Data publikacji: 04.09.2023

Słuchacze Radia Nowy Świat ufundowali sprzęt dla dzieci z Ukrainy. Konwój relacjonuje Rokicińska

Ruszył konwój na wschód Ukrainy, który ma za zadanie dostarczyć kupione przez słuchaczy Radia Nowy Świat stacje ładowania i generatory. Trafią one do miejsc, w których przebywają dzieci - tzw. “wysp dziecięcych”.

Data publikacji: 04.09.2023