Umieszczenie radia na własnej stronie www

Dysponujesz własną stroną internetową i chciałbyś mieć na niej nowoczesny, spełniający wszystkie wymagania odtwarzacz radia?
Jesteś w odpowiednim miejscu!
Sklikaj sobie odtwarzacz lub listę odtwarzania i umieszcz je na swojej stronie www. Jeśli uważasz, że potrzebujesz więcej, zwróć się do nas bez wahania poprzez Stronę kontaktową, może uda nam się dostosować odtwarzacz do twoich indywidualnych potrzeb!

Wybierz kanał radiowy oraz serwer!

Odtwarzacz mini

Ten typ odtwarzacza może być dobrze wykorzystany umieszczony wewnątrz strony, nawet w małym miejscu. W odtwarzaniu istnieje możliwość cofnięcia danego programu, ustawienia głośności lub zatrzymania transmisji. Poza tym pojawia się okładka aktualnie słuchanej piosenki luib audycji, która się odświeża bez ponownego załadowania strony. Szerokość odtwarzacza radiowego jest automatycznie dostosowana do elementu, w którym zostanie umieszczony. Wygląd może być dowolnie zmieniany, jeśli potrzebowałbyś do tego pomocy, zwróć się do nas spokojnie poprzez stronę kontaktową!

Najpierw wybierz kanał radiowy, a potem serwer!

Playlista

Tym małym umieszczalnym pudełkiem możesz umieścić na stronie, jaka piosenka była wcześniej grana w radiu. W pudełku jest możliwość odszukania odtworzonych piosenek na miesiąc wstecz. Poza tym klikając w piosenki można je też odsłuchać. Jeśli korzystasz z niego razem z odtwarzaczem mini, odtworzone piosenki trafią na twoją listę bez odświeżenia strony. Również tu masz możliwość stworzyć unikalny wygląd, którym możesz nadpisać oryginalny, jeśli porzebowałbyś pomocy, napisz nam na stronie kontaktowej!

Najpierw wybierz kanał radiowy, a potem serwer!