Wiadomości radiowe

Zbierzemy i upubliczniamy wszystkie wiadomości związane z radiem polskim, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Tytus Hołdys współprowadzącym „Listę Przebojów Muzyki Filmowej” w RMF Classic

Od tego sezonu „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic (Grupa RMF) ma dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.

Data publikacji: 15.09.2023

Przewodniczący KRRiT podpisał rekoncesję dla Tok FM

Przewodniczący KRRiT, Maciej Świrski, podpisał dokumenty koncesyjne dla radia Tok FM - wpłynęły one do nadawcy (Inforadio) we wtorek - informuje portal Wirtualnemedia.pl p.o. rzecznika prasowego Agory, Anna Marucha. To oznacza, że radio może nadawać przez kolejną dekadę.

Data publikacji: 14.09.2023

Prawnicy Rady Mediów Narodowych analizują informacje o mobbingu i cenzurze w Radiu Rzeszów

Rada Mediów Narodowych w trakcie wtorkowego posiedzenia nie zajęła się sytuacją w Radiu Rzeszów. W poniedziałek pojawiły się informacje o mobbingu i cenzurze, które miał stosować prezes rozgłośni wobec pracowników.

Data publikacji: 13.09.2023

RMF FM na czele słuchalności w Białymstoku. Radio Jard do góry

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od lutego do lipca br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia.

Data publikacji: 12.09.2023

RMF FM liderem, ale traci najwięcej - zyskuje Radio ZET. Przewaga stopniała o 3,8 pkt. proc.

W okresie od czerwca do sierpnia br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.09.2023

Karina Nicińska rozstaje się z Meloradiem

Karina Nicińska pod koniec września po pięciu latach rozstaje się z Meloradiem (Eurozet), gdzie ostatnio prowadziła audycję „Kwiaty polskie” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.09.2023

Muzo.FM wkrótce trafi w ręce Grupy ZPR Media? Polsat dzieli spółkę zarządzającą radiem

Grupa Cyfrowy Polsat podjęła decyzję o podziale spółki zarządzającej radiem Muzo.FM. Zostanie z niej wydzielona nowa spółka pod nazwą Muzo Media, która zajmie się produkcją podcastów i działalnością inwestycyjną. Dzięki temu łatwiej będzie sprzedać Muzo.

Data publikacji: 11.09.2023

Kogo i czego już nie usłyszymy jesienią w Radiu ZET?

Z nowej ramówki Radia ZET zniknęły audycje i osoby, które od dawna gościły na antenie. Stacja nie chce komentować tych zmian.

Data publikacji: 10.09.2023

RMF FM na czele w największych miastach. Eska i Dwójka najbardziej w dół

W największych polskich miastach najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od maja do lipca 2023 roku było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciły ex aequo Eska i Dwójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 09.09.2023

RMF FM zdecydowanym liderem w Olsztynie, Antyradio awansowało z miejsca piątego na drugie

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Olsztynie jest RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze takie anteny, jak: Antyradio i Eska - wynika z badań słuchalności radia za okres od lutego do lipca 2023 roku.

Data publikacji: 07.09.2023