Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Polskie Radio wraca z popularnym cyklem na wakacje. Będzie współpraca z TVP

Polskie Radio w piątek 21 czerwca zainaugurowało najnowszą edycję popularnego cyklu “Lato z radiem”. W ramach tegorocznej odsłony radiowej zabawy dziennikarze Jedynki będą odwiedzać polskie miasta i spotykać się ze słuchaczami podczas pikników rodzinnych.

Data publikacji: 21.06.2024

Radio 357 odkrywa karty na lato. Nowe audycje Tatarskiej i Kwaśniewskiego

W letniej ramówce Radia 357 pojawią się m.in. audycja filmowa Anny Tatarskiej, nocny program Tomasza Kwaśniewskiego oraz odświeżona odsłona „Placu na rozdrożu”. Przerwy wakacyjnej nie będzie miał cykl Kuby Strzyczkowskiego, który zmieni nazwę na „Co Państwo? Lato!”.

Data publikacji: 21.06.2024

Agora ma już cały Eurozet. Ile zapłaciła?

Agora sfinalizowała kupno pozostałych 49 proc. udziałów Eurozetu, właściciela m.in. Radia ZET. Jego więkoszściowy pakiet kupiła na początku ub.r., a mniejszościowy pakiet przejęła cztery lata wcześniej.

Data publikacji: 20.06.2024

Nowi publicyści Trójki i wiceszef Jedynki we wspólnym podcaście. Emisja w PR24

Związani od kilku miesięcy z Trójką Renata Grochal i Jarosław Kuźniar, a także wicedyrektor Jedynki Jacek Czarnecki będą razem tworzyli cykl publicystyczny „Strefa wpływów”. Będzie on emitowany na antenie Polskiego Radia 24.

Data publikacji: 20.06.2024

Wręczono nagrody w Młodzieżowym Konkursie Dziennikarskim Radia ZET

Jagoda Łuszczak, Eliza Kunath i Emilia Putek zostały laureatkami pierwszej edycji Młodzieżowego Konkursu Dziennikarskiego Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

Data publikacji: 20.06.2024

Nowe osoby w Radiu 357. "Plac na rozdrożu" częściej

Radio 357 wprowadza zmiany w wieczornym paśmie publicystycznym. Do zespołu dołączyli: Wioletta Myszkowska, Grażyna Bochenek i Maciej Makselon.

Data publikacji: 20.06.2024

W Trójce rusza audycja o działaniach na rzecz klimatu

Radiowa Trójka rusza z emisją nowej audycji związanej z działaniami dla klimatu „Górska o Klimacie”. Poprowadzi ją Paulina Górska.

Data publikacji: 20.06.2024

Radio 357 tworzy nową redakcję. Szefową Katarzyna Pruchnicka

Radio 357 ogłosiło, że tworzy redakcję publicystyki. Jej szefową została Katarzyna Pruchnicka, związana z rozgłośnią od trzech lat.

Data publikacji: 19.06.2024

Radio Eska rekordowo zyskowne, ale płaci mniejszą dywidendę

W ub.r. Radio Eska osiągnęło rekordowe wyniki finansowe w swojej historii. Przychody rozgłośni poszły w górę o 15 proc. do 47,93 mln zł, a zysk netto - z 12,87 do 15,83 mln zł.

Data publikacji: 19.06.2024

Prezenter TVP zrezygnował z programu w radiu

Piotr Jędrzejek, znany z „Panoramy” TVP2 i TVP Info, w mediach społecznościowych poinformował o nagraniu ostatniego odcinku programu „#7 minut na gości” dla Meloradia. Prezenter mówi portalowi Wirtualnemedia.

Data publikacji: 19.06.2024