Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Dziennikarka Radia Nowy Świat przechodzi do Trójki

Agnieszka Drozd zamieniła Radio Nowy Świat na radiową Trójkę - potwierdziła dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Będzie dalej przedstawiać serwisy informacyjne.

Data publikacji: 09.05.2024

Nowy program kulturalny Polskiego Radia 24

„Więcej niż kryminał” to nowa audycja na antenie Polskiego Radia 24. Grzegorz Kalinowski prezentować w niej będzie nie tylko prozę gatunkową, ale także wszelkie odmiany kryminałów, sensacji i powieści szpiegowskiej oraz filmów i seriali.

Data publikacji: 09.05.2024

Czołowy dziennikarz polityczny zwolniony z Radia Wrocław

Dariusz Wieczorkowski został zwolniony z Radia Wrocław - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Informację potwierdza nam likwidator stacji Tomasz Duda.

Data publikacji: 08.05.2024

Zmiany w biurze zarządu Eurozetu. Utworzono nowe stanowisko

Agnieszka Siekiera objęła nowo utworzone stanowisko kierowniczki Biura Zarządu Grupy Eurozet – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 08.05.2024

W RMF FM pojawił się związek zawodowy

Komisja Inicjatywy Pracowniczej przy Wydawnictwie Bauer poszerzyła swoją działalność o spółkę nadającą Radio RMF FM. W wydawnictwie organizacja funkcjonuje od początku ub.r.

Data publikacji: 07.05.2024

Polskie Radio znów zyskowne. Dostało rekordową rekompensatę

W ub.r. Polskie Radio osiągnęło wzrost przychodów o 31 proc., głównie dzięki o 77 mln zł wyższej niż przed rokiem rekompensacie abonentowej. Wynik nadawcy z realizacji misji publicznej poszedł w górę o ponad 100 mln zł.

Data publikacji: 06.05.2024

Nowy reporter w Radiu Łódź

W Radiu Łódź pracę rozpoczął nowy reporter - Michał Dąbrowski. Ostatnio pracował w łódzkim Radiu Eska.

Data publikacji: 06.05.2024

Roman Czejarek w nowym programie Polskiego Radia

Roman Czejarek i Krzysztof Grzybowski poprowadzą nowy program w radiowej Jedynce „Tylko szczerze”. Emisja od poniedziałku do piątku, a dziennikarze mają rozmawiać o „ważnych sprawach społecznych”.

Data publikacji: 05.05.2024

Z Radia Nowy Świat odchodzi dwójka dziennikarzy

Z internetowym Radiem Nowy Świat żegnają się dziennikarka informacyjna Agnieszka Drozd i dziennikarz muzyczny Maciej Jankowski.

Data publikacji: 04.05.2024

Polski Top Radia 357 już po raz czwarty. Oddano 1,2 mln głosów

W piątek 3 maja br. Radio 357 już po raz czwarty wyemituje listę polskich utworów wszech czasów wybranych przez patronów. To w ramach całodniowej audycji, podczas której ujawnione zostaną także szczegóły akcji ”Zmalujmy coś znowu razem”.

Data publikacji: 02.05.2024