Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Dziennikarz Trójki przypomniał głosy legend stacji. Polskie Radio: to samowolne przekształcenie audycji muzycznej

W środę wieczorem Michał Margański na antenie Trójki przypomniał jej wieloletnich dziennikarzy. W trakcie audycji interweniował dyrektor rozgłośni.

Data publikacji: 15.12.2023

Radio Wnet ruszyło ze zbiórką na Patronite

Rozgłośnia radiowa Krzysztofa Skowrońskiego, Radio Wnet, uruchomiła konto w serwisie Patronite, gdzie zbiera pieniądze na funkcjonowanie.

Data publikacji: 15.12.2023

Sieć radiowa przestała grać disco polo. Wkrótce zmieni nazwę

Radio SuperNova przestało grać piosenki disco polo. Obecnie ramówkę stacji wypełniają nowe i stare polskie przeboje muzyki pop. Zmiany prawdopodobnie wiąże się z planowanym przekształceniem stacji w Radio Eska 2.

Data publikacji: 14.12.2023

Ewa Wanat nie żyje. Miała 61 lat

W wieku 61 lat zmarła Ewa Wanat, była redaktor naczelna Radia Tok FM i RDC, autorka książek.

Data publikacji: 14.12.2023

Dziennikarka muzyczna wraca do Radia 357

Po trzymiesięcznej przerwie w związku z problemami zdrowotnymi dziennikarka muzyczna Marta Kula wróci na antenę Radia 357. Będzie jednym z prowadzących „Top Radia 357”.

Data publikacji: 14.12.2023

RMF FM liderem słuchalności w grupie 16-49, VOX FM i SuperNova z największymi wzrostami

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w grupie komercyjnej 16-49 w okresie od sierpnia do października br. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i  Eska - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.12.2023

Radio 357 zmienia streaming. Ma być mniej zakłóceń

Internetowe Radio 357 zmieniło dostawców usługi streamingu audio. - Chcemy zakończyć problemy z „rwaniem” radia tam, gdzie nie było żadnych innych przyczyn takich objawów - podkreślają radiowcy.

Data publikacji: 13.12.2023

RMF FM liderem słuchalności w Rzeszowie

Liderem rynku radiowego w Rzeszowie w okresie od maja do października br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 12.12.2023

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę, zyskują VOX FM i PR24. Liderem RMF FM

W okresie od września do listopada br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM. Spore wzrosty zanotowały Radio ZET, VOX FM, Radio Maryja i PR24 - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.12.2023

Monika Bednarska przeszła z Grupy RMF do Eurozetu

Monika Bednarska rozpoczęła pracę na stanowisku manager ds. analiz danych i projektów marketingowych sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet.

Data publikacji: 11.12.2023