Wiadomości radiowe

Zbieramy i udostępniamy wszystkie wiadomości związane z polskim radiem, abyś mógł łatwo, z jednego miejsca zasięgnąć informacji. Jeśli uważasz, że pominęliśmy ważną wiadomość, prosimy, daj nam znać! Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Gołańcz: Nowa częstotliwość Radia Poznań

Pisaliśmy już, że w ostatnich dniach multipleks DAB+ z Radiem Poznań pojawił się w czterech nowych lokalizacjach – w Koninie, Pile, Nowym Tomyślu i Jarocinie. Jak informują nasi Czytelnicy, stacja zwiększa również swój zasięg analogowy. W piątek, 29 grudnia br.

Data publikacji: 29.12.2023

Koncert Kuby Szmajkowskiego na finał „Choinek Jedynki”, relacja na żywo w PR1

Zwieńczeniem charytatywnej akcji „Choinki Jedynki” będzie koncert Kuby Szmajkowskiego, który odbędzie się 28 grudnia o godz. 19.00. Relacja odbędzie się na antenie  Programu 1 , a także - w formie streamingu - na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz na stronie jedynka.polskieradio.pl.

Data publikacji: 22.12.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie, wyprzedziło RMF FM i TOK FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od czerwca do listopada br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.12.2023

Świąteczna ramówka w RMF FM

Spotkanie z Panem Kleksem, Karol Strasburger w „KałaMagii Świąt” Mariusza Kałamagi, koncert kolęd i dwa niezwykłe występy akustyczne Kwiatu Jabłoni i Dawida Kwiatkowskiego przygotowała w programie na Święta stacja RMF FM. Będzie też tradycyjna szopka dziennikarska.

Data publikacji: 21.12.2023

Radio ZET w wigilię wyemituje słuchowisko „Opowieść wigilijna”

W wigilię na antenie Radia ZET zostanie wyemitowane słuchowisko radiowe „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa w nowej odsłonie.

Data publikacji: 21.12.2023

Nowa audycja „Boski podcast. O świętach” Karoliny Oponowicz w TOK FM

W piątek, 22 grudnia wystartuje nowa produkcja TOK FM, powstająca w ramach cyklu „Boski podcast”. Tym razem tematem podcastów Karoliny Oponowicz będą świąteczne zwyczaje w różnych kulturach i religiach.

Data publikacji: 21.12.2023

Irena Santor, Andrzej Piaseczny i rodzina Bocellich w świątecznych programach RMF Classic

W czasie nadchodzących Świąt do studia RMF Classic przyjdą m.in. Irena Santor i Andrzej Piaseczny. Usłyszymy też m.in. utwory z albumu świątecznego rodziny Bocellich.

Data publikacji: 20.12.2023

Doda będzie radziła słuchaczom RMF FM

Od 30 grudnia piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska będzie prowadziła w RMF FM cotygodniową audycję „Dodafon”.

Data publikacji: 19.12.2023

Tomasz Michniewicz typowany na nowego szefa Trójki. "Powrót do wartości, a nie starej ramówki"

Były dziennikarz radiowej Trójki Tomasz Michniewicz może zostać nowym dyrektorem tej stacji. - Faktycznie odbyłem wstępne rozmowy - mówi Michniewicz portalowi Wirtualnemedia. I zapewnia: To nie może być odbudowa Trójki w myśl „próbujemy przywrócić to, co było kiedyś”.

Data publikacji: 19.12.2023

Kolejni reporterzy terenowi odchodzą z RMF FM

Dwaj kolejni reporterzy terenowi odchodzą z RMF FM - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. To Krzysztof Kot i Marek Wiosło. Wcześniej rozstanie ze stacją ogłosił Kuba Kaługa.

Data publikacji: 19.12.2023