Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Katarzyna Borowiecka w Trójce na czele redakcji słowa

Pracę w radiowej Trójce zaczęła Katarzyna Borowiecka, poprzednio związana z internetowym Radiem 357. Objęła funkcję kierowniczki redakcji słowa.

Data publikacji: 20.03.2024

Trójka prosi słuchaczy o opinie. Ruszyła internetowa ankieta

Radiowa Trójka uruchomiła internetową ankietę, w której słuchacze mogą wypowiedzieć się, jakich treści oczekują w stacji. Nowa ramówka Trójki ma ruszyć z początkiem kwietnia.

Data publikacji: 09.03.2024

Renata Grochal zamiast Beaty Michniewicz w radiowej Trójce

Od początku kwietnia w radiowej Trójce wywiady o tematyce politycznej będzie prowadziła Renata Grochal, obecnie dziennikarka „Newsweek Polska”. Polskie Radio żegna się natomiast z Beatą Michniewicz.

Data publikacji: 05.03.2024

Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk wracają do Trójki

Siedem i pół roku czekali słuchacze Trójki na powrót znanego autorskiego duetu dziennikarskiego HCH na antenę. Od 5 marca co wtorek nowe i stare utwory na tej antenie prezentować znów będą Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk.

Data publikacji: 05.03.2024

Max Cegielski w radiowej Trójce

Współpracę z radiową Trójką zaczyna Max Cegielski, będzie m.in. prowadził autorską audycję o książkach.

Data publikacji: 02.03.2024

Trójka odświeża „Informator ekonomiczny”. Gospodarzami Zadrożna i Jagiełowicz

Radiowa Trójka wprowadza na antenę nową odsłonę programu „Informator ekonomiczny”. Jego gospodarze Sylwia Zadrożna i Marcin Jagiełowicz będą rozmawiać z ekspertami.

Data publikacji: 01.03.2024

Producentka koncertów po pięciu dekadach w Trójce przechodzi na emeryturę

Zofia Sylwin, producentka koncertów od 1976 roku związana z Programem III Polskiego Radia, przechodzi na emeryturę. Ma dalej współpracować z rozgłośnią.

Data publikacji: 28.02.2024

Kolejny dziennikarz przechodzi z Radia 357 do Trójki

Kuba Jonczyk, szef podcastów Radia 357, odchodzi z internetowej rozgłośni - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dziennikarz ma dołączyć do radiowej Trójki.

Data publikacji: 28.02.2024

Katarzyna Borowiecka wraca do radiowej Trójki

Dziennikarka kulturalna Katarzyna Borowiecka żegna się z internetowym Radiem 357. Postanowiła wrócić do radiowej Trójki, którą od niedawna zarządzają Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś.

Data publikacji: 21.02.2024

„Po prostu Wschód – magazyn Piotra Pogorzelskiego” nową pozycją w ramówce Trójki

Piotr Pogorzelski powraca do Polskiego Radia z cykliczną audycją „Po prostu Wschód – magazyn Piotra Pogorzelskiego” na antenie radiowej Trójki. Premiera w sobotę 24 lutego o godzinie 16.

Data publikacji: 21.02.2024