Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Katarzyna Borowiecka żegna się z Radiem 357. Wróci do Trójki

Dziennikarka kulturalna Katarzyna Borowiecka żegna się z internetowym Radiem 357. Postanowiła wrócić do radiowej Trójki, którą od niedawna zarządzają Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś.

Data publikacji: 20.02.2024

Dziennikarz po czterech miesiącach wraca do Trójki. Od kwietnia pojawi się kilka nowych twarzy

Mateusz Tomaszuk wraca do Trójki. Został nowym zastępcą sekretarza programu, wcześniej był sekretarzem stacji.

Data publikacji: 14.02.2024

Zmiany w Trójce. Jest nowy sekretarz redakcji

Robert Kosicki nie będzie dłużej sekretarzem Programu III Polskiego Radia, bo przechodzi do Czwórki. - Adam Sobieraj pełni obowiązki sekretarza anteny, ale nominalnie jest zastępcą sekretarza - mówi nam Agnieszka Szydłowska, szefowa Trójki.

Data publikacji: 06.02.2024

Trójka przypomni koncerty, na początek piosenki Agnieszki Osieckiej

Od poniedziałku radiowa Trójki będzie po godz. 19 emitować archiwalne koncerty zagrane w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Audycję „Z Osieckiej” będzie prowadziła Justyna Grabarz.

Data publikacji: 05.02.2024

Nowa dyrektor Trójki nowości wprowadzi na wiosnę. "Nie chcę burzyć Radia 357 i Nowy Świat"

Prezesi Polskiego Radia Paweł Majcher i Juliusz Kaszyński oraz nowa dyrektor Trójki Agnieszka Szydłowska spotkali się w czwartek z pracownikami stacji. - Zapowiadając odbudowę Programu III zasugerowali, że to nie może być powrót do starej Trójki - mówi nam anonimowo jeden z dziennikarzy.

Data publikacji: 19.01.2024

Spada słuchalność RMF FM - Radio ZET i VOX FM z największymi wzrostami. Radio Maryja wyprzedziło Trójkę

W czwartym kwartale ub.r. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskały ex aequo Radio ZET i VOX FM - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 10.01.2024

Agnieszka Szydłowska nowym dyrektorem Trójki

Dziennikarka Agnieszka Szydłowska zostanie nowym dyrektorem Trójki - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. W przeszłości pracowała w Programie III Polskiego Radia przez ponad 15 lat.

Data publikacji: 03.01.2024

Tomasz Michniewicz typowany na nowego szefa Trójki. "Powrót do wartości, a nie starej ramówki"

Były dziennikarz radiowej Trójki Tomasz Michniewicz może zostać nowym dyrektorem tej stacji. - Faktycznie odbyłem wstępne rozmowy - mówi Michniewicz portalowi Wirtualnemedia. I zapewnia: To nie może być odbudowa Trójki w myśl „próbujemy przywrócić to, co było kiedyś”.

Data publikacji: 19.12.2023

Dziennikarz Trójki przypomniał głosy legend stacji. Polskie Radio: to samowolne przekształcenie audycji muzycznej

W środę wieczorem Michał Margański na antenie Trójki przypomniał jej wieloletnich dziennikarzy. W trakcie audycji interweniował dyrektor rozgłośni.

Data publikacji: 15.12.2023

Zmiana w kierownictwie Trójki. Nowy sekretarz programu

Stanowisko sekretarz programu w radiowej Trójce objął Robert Kosicki, związany ze stacją od ponad miesiąca. Zastąpił Mateusza Tomaszuka.

Data publikacji: 07.12.2023