Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Znany dziennikarz wrócił do Polskiego Radia

Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. To powrót dziennikarza do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.

Data publikacji: 11.06.2024

Więcej Jarosław Kuźniara w Trójce. Wraca do kultowej audycji

W piątek 31 maja o godz. 16.00 program „Zapraszamy do Trójki” poprowadzi Jarosław Kuźniar. Będzie to dla niego powrót po latach do roli autora tej audycji w Trójce. Na antenie stacji pojawią się też audycje „Radio Unsound” i „Wielka dziesiątka".

Data publikacji: 30.05.2024

Nowe prowadzące w radiowej Trójce. Jedna z nich wraca po prawie 15 latach

Monika Mazur-Chrzan i Agnieszka Drozd to nowe prowadzące serwisów w radiowej Trójce. Druga z dziennikarek niedawno pożegnała się z Radiem Nowy Świat.

Data publikacji: 27.05.2024

Audycję Jarosława Kuźniara w Trójce produkuje jego firma. Polskie Radio odpowiada

Jarosław Kuźniar prowadzi w Trójce nowy program „360 stopni”, a należąca do niego firma Voice House w całości realizuje audycję. Zapytaliśmy Polskie Radio, skąd taka decyzja.

Data publikacji: 21.05.2024

Youtuber od języka prowadzi audycję w Trójce

Radiowa Trójka wprowadziła do ramówki nowy program „PrzySłowie” o języku i sile wypowiadanych słów. Prowadzącym został polonista Mateusz Adamczyk, który ma także własny kanał youtubowy o tematyce językowej.

Data publikacji: 14.05.2024

Dziennikarka Radia Nowy Świat przechodzi do Trójki

Agnieszka Drozd zamieniła Radio Nowy Świat na radiową Trójkę - potwierdziła dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Będzie dalej przedstawiać serwisy informacyjne.

Data publikacji: 09.05.2024

Tak wygląda studio radiowej Trójki po ostatnich zmianach

Polskie Radio uruchomiło odnowione studio M3, z którego Renata Grochal poprowadziła ostatnie sobotnie „Śniadanie w Trójce”. Wnętrze zostało przystosowane do produkcji wizyjnych.

Data publikacji: 30.04.2024

Koniec „Listy Przebojów Trójki”. „Chcemy zacząć od początku”

Radiowa Trójka zdejmie z anteny dotychczasową „Listą Przebojów Trójki”. Zastąpi ją „Pierwszą Trójką - Listą Przebojów”, którą poprowadzi Piotr Metz. Zmiany poprzedzą programy specjalne w weekend majowy, przypominające m.in. wydarzenia sprzed czterech lat.

Data publikacji: 30.04.2024

Dziennikarz sportowy wraca do radiowej Trójki

Adam Malecki po prawie dwóch latach wróci do Programu III Polskiego Radia. Dziennikarz sportowy w przeszłości współpracował ze stacją od 2006 roku.

Data publikacji: 22.04.2024

Były wicedyrektor Trójki żegna się ze stacją

Marek Wiernik rozstaje się z Programem III Polskiego Radia - potwierdza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl rzeczniczka prasowa stacji, Monika Kuś.

Data publikacji: 16.04.2024