Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Jędrzej Kodymowski w Trójce o innych porach. „Scena Kodyma” przesunięta na rano

Audycja „Scena Kodyma” w radiowej Trójce, prowadzona przez muzyka Jędrzeja Kodymowskiego, na stałe została przesunięta z piątkowych popołudni na niedzielne poranki. Natomiast jego cykl „Apteka nocna” nie jest już emitowany dwa razy w tygodniu.

Data publikacji: 24.09.2023

W Trójce nowe pasmo muzyczne, Anna Popek już nie przed południem

Niedzielna audycja Anny Popek „Leniwe przedpołudnie” na stałe została przesunięta w ramówce radiowej Trójki na popołudnie. Przed południem pojawiło się nowe pasmo - „Trójka Cafe”.

Data publikacji: 21.09.2023

Popołudniowe wywiady polityczne w Trójce prawie pół godziny wcześniej

W ramówce Programu III Polskiego Radia cykl wywiadów o tematyce politycznej „Trójkowy komentarz dnia” na stałe przesunięto przed serwis informacyjny o godz. 18.

Data publikacji: 06.09.2023

Duże wzrosty reklamowe Antyradia i RMF FM. Jedynka i Trójka ze spadkami (Top10)

W pierwszej połowie br. dwucyfrowo wzrosły wpływy z reklam Antyradia, RMF Classic i RMF FM. Mniejsze przychody miały Jedynka, Trójka i Vox FM – wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 16.08.2023

RMF FM liderem, ale traci najwięcej. Zyskują Radio ZET, Jedynka i Trójka

W okresie od maja do lipca br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskały Radio ZET i Jedynka - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 09.08.2023

Bartłomiej Graczak żegna się z radiową Trójką

Dziennikarz Telewizji Polskiej Bartłomiej Graczak zakończył współpracę z Programem III Polskiego Radia. W rozgłośni prowadził wywiady o tematyce politycznej.

Data publikacji: 04.08.2023

Bartłomiej Graczak żegna się z radiową Trójką

Dziennikarz Telewizji Polskiej Bartłomiej Graczak zakończył współpracę z Programem III Polskiego Radia. W rozgłośni prowadził wywiady o tematyce politycznej.

Data publikacji: 03.08.2023

"Lista Przebojów Trójki” po nowemu. Pojawi się Szczęśliwa Trzynastka

Od piątku 28 lipca radiowa Trójka zmieni zasady głosowania w „Liście Przebojów Trójki”, prowadzonej przez Tomasza Miarę. Słuchacze mogą liczyć na większą pulę nowości muzycznych, pojawi się bowiem Szczęśliwa Trzynastka.

Data publikacji: 28.07.2023

Trójka nadaje dziennie 17 godzin muzyki z playlisty. Więcej popu, mniej autorskich audycji

Program Trzeci Polskiego Radia systematycznie skraca w ostatnich miesiącach czas przeznaczony na audycje autorskie. W letniej ramówce Trójki muzyka z playlisty jest obecna przez większość doby. Wypełniają ją głównie przeboje. A prezes Polskiego Radia zapowiadała, że stacja będzie otwarta na młodych twórców.

Data publikacji: 24.07.2023

Maksymilian Maszenda w stałym składzie prowadzących „Salon polityczny Trójki”

Reporter „Wiadomości” TVP1, Maksymilian Maszenda, został jednym ze stałych prowadzących publicystyczną audycję „Salon polityczny Trójki” na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Główną gospodynią programu pozostaje Beata Michniewicz...

Data publikacji: 20.07.2023