Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Dziennikarka Radia Nowy Świat przechodzi do Trójki

Agnieszka Drozd zamieniła Radio Nowy Świat na radiową Trójkę - potwierdziła dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Będzie dalej przedstawiać serwisy informacyjne.

Data publikacji: 09.05.2024

Tak wygląda studio radiowej Trójki po ostatnich zmianach

Polskie Radio uruchomiło odnowione studio M3, z którego Renata Grochal poprowadziła ostatnie sobotnie „Śniadanie w Trójce”. Wnętrze zostało przystosowane do produkcji wizyjnych.

Data publikacji: 30.04.2024

Koniec „Listy Przebojów Trójki”. „Chcemy zacząć od początku”

Radiowa Trójka zdejmie z anteny dotychczasową „Listą Przebojów Trójki”. Zastąpi ją „Pierwszą Trójką - Listą Przebojów”, którą poprowadzi Piotr Metz. Zmiany poprzedzą programy specjalne w weekend majowy, przypominające m.in. wydarzenia sprzed czterech lat.

Data publikacji: 30.04.2024

Dziennikarz sportowy wraca do radiowej Trójki

Adam Malecki po prawie dwóch latach wróci do Programu III Polskiego Radia. Dziennikarz sportowy w przeszłości współpracował ze stacją od 2006 roku.

Data publikacji: 22.04.2024

Były wicedyrektor Trójki żegna się ze stacją

Marek Wiernik rozstaje się z Programem III Polskiego Radia - potwierdza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl rzeczniczka prasowa stacji, Monika Kuś.

Data publikacji: 16.04.2024

Radio ZET z najlepszym wynikiem od 10 lat. RMF FM liderem, rośnie Trójka

W I kwartale br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET uzyskało najlepszy wynik od 10 lat - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 11.04.2024

Dyrektorka Trójki o likwidacji Listy Przebojów, odzyskaniu słuchalności i jawności zarobków

Dyrektorka Programu III Polskiego Radia Agnieszka Szydłowska opowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl m.in. o zmianach w ramówce stacji, możliwej likwidacji Listy Przebojów Trójki, odzyskaniu dawnej słuchalności i jawności zarobków.

Data publikacji: 06.04.2024

Polskie Radio organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Polskie Radio w tym roku organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji: Jedynki, Trójki i Polskiego Radia 24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 05.04.2024

Komentator z programu Michała Rachonia żegna się z radiową Trójką

Jędrzej Kodymowski rozstał się z Programem III Polskiego Radia - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Informacje potwierdziła nam dyrektorka stacji Agnieszka Szydłowska.

Data publikacji: 05.04.2024

Przejścia z 357 i Radia Nowy Świat do Trójki. Szydłowska komentuje

Po ostatnich zmianach władz Polskiego Radia doszło do kilku powrotów z 357 oraz Radia Nowy Świat do radiowej Trójki.

Data publikacji: 05.04.2024