Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Rusza program Jarosława Kuźniara w radiowej Trójce

W najbliższą niedzielę na antenie Programu III Polskiego Radia startuje program „360 stopni” Jarosława Kuźniara. Informacje potwierdza nam dyrektorka stacji Agnieszka Szydłowska.

Data publikacji: 05.04.2024

Zmiana w Polskim Radiu. Jedynka i Trójka będą odpowiadać ze serwisy informacyjne

Serwisy informacyjne Programu I Polskiego Radia oraz Programu III Polskiego Radia zostaną wyłączone ze struktur Informacyjnej Agencji Radiowej i wrócą do podlegania antenom - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W IAR atmosfera daleka od optymizmu - słyszymy.

Data publikacji: 03.04.2024

Reklamy w Trójce tańsze o 60 proc. "Sensowny, a zarazem konieczny ruch"

Z początkiem kwietnia reklamy w radiowej Trójce tanieją o 60 proc. W ten sposób, poprzez obniżenie kosztów dotarcia, publiczny nadawca chcę pozyskać nowych klientów.

Data publikacji: 02.04.2024

Reklamy w Trójce tańsze o 60 proc. "Sensowny, a zarazem konieczny ruch"

Z początkiem kwietnia reklamy w radiowej Trójce tanieją o 60 proc. W ten sposób, poprzez obniżenie kosztów dotarcia, publiczny nadawca chcę pozyskać nowych klientów.

Data publikacji: 02.04.2024

Zmiany w Trójce także przed południem. Grochal wcześniej niż Michniewicz

W nowej ramówce radiowej Trójki poranny cykl wywiadów z politykami, prowadzony przez Renatę Grochal, będzie zatytułowany „Bez uników”. Natomiast pasmo przedpołudniowe nazwano „Dobrego dnia!” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 31.03.2024

Nowa ramówka Trójki. Będą Kuźniar, Afrojax i Młynarski

W nowej ramówce radiowej Trójki autorskie audycje w niedziele będą prowadzić m.in. Jarosław Kuźniar, Michał Hoffman (znany też jako Afrojax), Jan Emil Młynarski, Paweł Sztarbowski i Bartek Wąsik - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 30.03.2024

Trójka wprowadza zmiany w ramówce. Wraca znana audycja

Program III Polskiego Radia obchodzi 62. urodziny. Z tej okazji od kwietnia dojdzie do zmian w ramówce stacji. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, wróci audycja „Klub Trójki”, częściej będzie emitowane „Zapraszamy do Trójki” i pojawi się nowy prowadzący poranka.

Data publikacji: 29.03.2024

Kolejna osoba wraca z Radia 357 do Trójki

Z internetowym Radiem 357 żegna się Agnieszka Obszańska, wraca do Programu III Polskiego Radia. - Podjęłam decyzję o zmianie i wsparciu Trójki w jej odbudowie - stwierdziła.

Data publikacji: 29.03.2024

Urodziny radiowej Trójki. Stacja ogłasza listę koncertów

Lech Janerka, Marcin Masecki i Jan Emil Młynarski, Artur Andrus i Joanna Kołaczkowska, Renata Przemyk i Dagadana, Kari Sál i Adam Bałdych - koncerty tych gwiazd uświetnią 62. urodziny Programu III Polskiego Radia, które odbędą się w poniedziałek 1 kwietnia.

Data publikacji: 28.03.2024

Jarosław Kuźniar rozmawia o współpracy z radiową Trójką

Jarosław Kuźniar rozmawia o potencjalnej współpracy z Programem III Polskiego Radia - dowiedział się nieoficjalnie portal WirtualneMedia.pl. Dziennikarz w przeszłości pracował już w Trójce.

Data publikacji: 27.03.2024