Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Trójka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Były dziennikarz TVN na stałe w Trójce. Poprowadzi dwa programy

Wojciech Zawioła dołączył na stałe do radiowej Trójki, gdzie poprowadzi dwie audycje. Jednym z prowadzących „W Tonacji Trójki” został z kolei Michał Margański.

Data publikacji: 09.07.2024

Powstaje serwis specjalny Polskiego Radia poświęcony polskiej noblistce

Z okazji 90. rocznicy śmierci Marii Skłodowskiej-Curie portal internetowy Polskiego Radia przygotował serwis specjalny sklodowskacurie.polskieradio.pl, który jest poświęcony życiu i dokonaniom znakomitej polskiej uczonej. W serwisie obok głosu samej noblistki można usłyszeć m.in.

Data publikacji: 04.07.2024

Kolejne wielki powroty do Trójki. Co w letniej ramówce?

Program III Polskiego Radia rusza 1 lipca br. z letnią ramówkę. Na antenę po trzech latach wraca audycja “Muzyczna poczta UKF”, a nowy program poprowadzi Dariusz Bugalski, wracający do PR3 po czterech latach nieobecności.

Data publikacji: 01.07.2024

W Trójce rusza audycja o działaniach na rzecz klimatu

Radiowa Trójka rusza z emisją nowej audycji związanej z działaniami dla klimatu „Górska o Klimacie”. Poprowadzi ją Paulina Górska.

Data publikacji: 20.06.2024

Nowi publicyści Trójki i wiceszef Jedynki we wspólnym podcaście. Emisja w PR24

Związani od kilku miesięcy z Trójką Renata Grochal i Jarosław Kuźniar, a także wicedyrektor Jedynki Jacek Czarnecki będą razem tworzyli cykl publicystyczny „Strefa wpływów”. Będzie on emitowany na antenie Polskiego Radia 24.

Data publikacji: 20.06.2024

Znany dziennikarz wrócił do Polskiego Radia

Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. To powrót dziennikarza do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.

Data publikacji: 11.06.2024

Więcej Jarosław Kuźniara w Trójce. Wraca do kultowej audycji

W piątek 31 maja o godz. 16.00 program „Zapraszamy do Trójki” poprowadzi Jarosław Kuźniar. Będzie to dla niego powrót po latach do roli autora tej audycji w Trójce. Na antenie stacji pojawią się też audycje „Radio Unsound” i „Wielka dziesiątka".

Data publikacji: 30.05.2024

Nowe prowadzące w radiowej Trójce. Jedna z nich wraca po prawie 15 latach

Monika Mazur-Chrzan i Agnieszka Drozd to nowe prowadzące serwisów w radiowej Trójce. Druga z dziennikarek niedawno pożegnała się z Radiem Nowy Świat.

Data publikacji: 27.05.2024

Audycję Jarosława Kuźniara w Trójce produkuje jego firma. Polskie Radio odpowiada

Jarosław Kuźniar prowadzi w Trójce nowy program „360 stopni”, a należąca do niego firma Voice House w całości realizuje audycję. Zapytaliśmy Polskie Radio, skąd taka decyzja.

Data publikacji: 21.05.2024

Youtuber od języka prowadzi audycję w Trójce

Radiowa Trójka wprowadziła do ramówki nowy program „PrzySłowie” o języku i sile wypowiadanych słów. Prowadzącym został polonista Mateusz Adamczyk, który ma także własny kanał youtubowy o tematyce językowej.

Data publikacji: 14.05.2024