Najświeższe wiadomości TOK FM

Najświeższe wiadomości TOK FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Radio ZET nowym liderem w Warszawie, wyprzedziło RMF FM i TOK FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od czerwca do listopada br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.12.2023

Ewa Wanat nie żyje. Miała 61 lat

W wieku 61 lat zmarła Ewa Wanat, była redaktor naczelna Radia Tok FM i RDC, autorka książek.

Data publikacji: 14.12.2023

TOK FM z serialem „Niedorzecznik” o Rzeczniku Praw Dziecka

W środę 29 listopada startuje nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany „Niedorzecznik”. Jego autorem jest Michał Janczura.

Data publikacji: 29.11.2023

RMF FM liderem we Wrocławiu

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od maja do października br. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 26.11.2023

Grupa Eurozet podnosi ceny reklam

Średnio o 5 proc. wzrosną od 11 grudnia br. ceny reklam w głównych stajach i pakietach Grupy Eurozet. Więcej zapłacą reklamodawcy Radia Zet, Tok FM, Meloradia, Złotych Przebojów i Chillizet.

Data publikacji: 24.11.2023

RMF FM liderem w Poznaniu. Antyradio ostro do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od maja do października br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 23.11.2023

33 proc. udziału RMF FM w Krakowie, TOK FM i Radio ZET uzupełniają podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w okresie od maja do października br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.11.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie, wyprzedziło TOK FM i RMF FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od maja do października br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 20.11.2023

Radio Tok FM będzie mogło nadawać przez kolejne 10 lat

Od 4 listopada radio Tok FM nadaje na podstawie nowej koncesji. Nadawca rozgłośni, spółka Inforadio, w końcu otrzymała niezbędne pozwolenia z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Data publikacji: 04.11.2023

RMF FM na czele w średnich i dużych miastach. Radio ZET zyskuje najwięcej

W polskich miastach mających powyżej 100 tys. mieszkańców najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od lipca do września 2023 roku było RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio Zet. Z kolei najwięcej straciło TOK FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 30.10.2023