Najświeższe wiadomości TOK FM

Najświeższe wiadomości TOK FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Wakacyjne programy w TOK FM. O fantastyce, LGBT+ i lekturach

Od poniedziałku 17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadza wakacyjną ramówkę. Znajdą się w niej nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGB, po kanon lektur szkolnych.

Data publikacji: 17.06.2024

TOK FM płaci rekordową dywidendę Agorze i Polityce

Nadawca Radia TOK FM w ub.r. przy wzroście przychodów o 14,8 proc. do 19,12 mln zł osiągnął swój rekordowy zysk netto - 4,13 mln zł. W całości trafi wypłaci go udziałowcom: spółkom zależnym Agory i Polityki.

Data publikacji: 14.06.2024

Nowy prowadzący sobotnich poranków w TOK FM

Piotr Jaśkowiak to nowy prowadzący sobotnich "Poranków Radia TOK FM". Na antenie będzie występował w godzinach 7.00-9.00.

Data publikacji: 07.06.2024

Nowy serial Michała Janczury w TOK FM

We wtorek 4 czerwca br. startuje nowy serial TOK FM "Wojny domowe". Autorem formatu jest Michał Janczura. Serial opowiada o dramatycznych historiach rodzinnych dzieci. Przewidziano sześć odcinków.

Data publikacji: 05.06.2024

Rośnie przewaga Radia ZET w Warszawie. Zaskoczeniem drugie miejsce

Liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od listopada ub.r. do kwietnia br. było Radio ZET. Drugie miejsce dla Radia TOK FM, a trzecie dla RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radiowej.

Data publikacji: 22.05.2024

Jak wygląda rynek radiowy w Łodzi?

Liderem rynku radiowego w Łodzi w okresie od października ub.r. do marca br. było RMF FM, które wyprzedziło Radio ZET oraz Radio TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radiowej.

Data publikacji: 30.04.2024

Nowe podium słuchalności radia we Wrocławiu

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło Radio Eska (Wrocław) oraz Radio TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.04.2024

Spore zmiany w słuchalności radia w Poznaniu

Liderem rynku radiowego w Poznaniu w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło TOK FM oraz Radio ESKA (Poznań) - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 26.04.2024

Wyraźny lider słuchalności radia w Krakowie

Liderem rynku radiowego w Krakowie w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło TOK FM oraz RMF Classic - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 25.04.2024

RMF FM liderem słuchalności w Trójmieście

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło Radio ZET oraz TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 24.04.2024