Najświeższe wiadomości TOK FM

Najświeższe wiadomości TOK FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Nowy lider rynku radiowego w Warszawie

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od października ub.r. do marca br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM oraz RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 22.04.2024

Radio TOK FM zarabia rekordowo dużo. Zysk 45 proc. w górę

Spółka Inforadio nadająca Radio TOK FM w ub.r. osiągnęła najwyższe wyniki finansowe w swojej historii. Jej przychody zwiększyły się o 14,8 proc. do 19,12 mln zł, a zysk netto sięgnął 4,13 mln zł. Udziałowcami firmy są Agora i Polityka.

Data publikacji: 21.04.2024

Nowy reporter w Radiu TOK FM

Marcin Starzec dołącza do zespołu redakcyjnego Radia TOK FM (Grupa Eurozet). Będzie reporterem w Rzeszowie, gdzie dotychczas stacja nie miała swojego dziennikarza.

Data publikacji: 02.04.2024

RMF FM zarobiło mniej z reklam. Mocno w dół Jedynka, Tok FM przed Trójką

Radio RMF FM po raz pierwszy od lat zanotowało spadek wpływów reklamowych. O jedną trzecią mniej na reklamach zarobiła radiowa Jedynka, zaś radio Tok FM awansowało do reklamowego podium - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 26.03.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.02.2024

RMF FM wyraźnym liderem w Poznaniu. Eska awansowała na podium

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 27.02.2024

RMF FM liderem w Trójmieście, Radio Złote Przeboje Trefl do góry

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i TOK FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 22.02.2024

Radio ZET liderem w Warszawie, wyprzedziło RMF FM i TOK FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło RMF FM i TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 20.02.2024

Radio ZET z najwyższą słuchalnością od 10 lat. Tracą RMF FM, TOK FM i Złote Przeboje

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET, które zanotowało najwyższy wynik od niemal 10 lat - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.02.2024

Karolina Głowacka po 17 latach odchodzi z TOK FM

Z Radiem TOK FM (Grupa Radiowa Agory) po 17 latach pracy żegna się dziennikarka Karolina Głowacka. Zamierza skupić się na podcaście Radio Naukowe.

Data publikacji: 11.02.2024