Najświeższe wiadomości TOK FM

Najświeższe wiadomości TOK FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

RMF FM liderem we Wrocławiu w II półroczu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.02.2024

RMF FM wyraźnym liderem w Poznaniu w II półroczu. Radio ZET do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w drugim półroczu ub.r. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 05.02.2024

RMF FM liderem słuchalności w Łodzi w II półroczu, TOK FM wyprzedziło Eskę

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Łodzi w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. W czołówce znalazły się jeszcze takie anteny, jak: Radio ZET i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 04.02.2024

33 proc. udziału RMF FM w Krakowie, RMF Classic awansowało na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w drugim półroczu ub.r. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i RMF Classic - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 02.02.2024

RMF FM liderem w Trójmieście w II półroczu, Radio ZET wyprzedziło TOK FM

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i TOK FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 01.02.2024

Radio ZET nowym liderem w Warszawie w II półroczu, wyprzedziło TOK FM i RMF FM

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w drugim półroczu ub.r. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.01.2024

TOK FM z nową audycją o świcie. Zastąpi Maślaka, który przeszedł do TVP

Od poniedziałku 22 stycznia dzień w Radiu TOK FM (Grupa Eurozet) będzie rozpoczynać nowa audycja zatytułowana „Pierwszy Program” prowadzona przez Wojciecha Muzala. Zastąpi dotychczasowy program Piotra Maślaka „Pierwsze śniadanie w TOK-u” nadawany od 2012 roku.

Data publikacji: 22.01.2024

RMF FM liderem w Poznaniu. Antyradio do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od czerwca do listopada ub.r. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 03.01.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu, TOK FM i Eska na podium

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od czerwca do listopada ub.r. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 03.01.2024

Nowa audycja „Boski podcast. O świętach” Karoliny Oponowicz w TOK FM

W piątek, 22 grudnia wystartuje nowa produkcja TOK FM, powstająca w ramach cyklu „Boski podcast”. Tym razem tematem podcastów Karoliny Oponowicz będą świąteczne zwyczaje w różnych kulturach i religiach.

Data publikacji: 21.12.2023