Radio Wrocław - Radio Wroc - Radio Wrocław Online

(Głosy:32, Średnia:4.5)
Jeśli transmisja online Radio Wrocław nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Server 1 - 128 Kbps
Prx Server - 128 Kbps

O Radio Wrocław

Słuchaj Radio Wrocław online! Radio Wrocław jest jedną z siedemnastu samodzielnych rozgłośni publicznych Polskiego Radia. Właścicielem jest Radio Wrocław S.A. (Skarb Państwa) z siedzibą we Wrocławiu. Swoją działalność rozpoczęła 29 września 1946 roku. Nadaje swój program całodobowo na obszar całego województwa dolnośląskiego obejmując także swoim zasięgiem przygraniczne tereny Czech i Niemiec. Słuchać można również za pośrednictwem Internetu. Posiada oddziały w Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Stałe audycje stacji to między innymi Poranek zDolnego Śląska, Rozmowy Dnia, Reakcja24, 13 Nuta, Popołudnie zDolnego Śląska, Gramy Twoje czy też Muzyczny Dolny Śląsk.

Radio Wrocław slogan: "W rytmie Dolnego Śląska!"

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Radio Wrocław częstotliwości

Bogatynia - 98.0 FMBolesławiec - 103.6 FMChełmiec - 95.5 FMCzarna Góra - 96.0 FMGóra Parkowa - 98.0 FMJelenia Góra - 96.7 FMKotlina Jeleniogórska - 96.7 FMKotlina Kłodzka - 96.0 FMKudowa - 98.0 FMKłodzko - 96.0 FMLegnica - 102.3 FMLubań - 103.6 FMNowa Karczma - 103.6 FMŚlęża - 102.3 FMŚnieżne Kotły - 96.7 FMWałbrzych - 95.5 FMWrocław - 102.3 FMZgorzelec - 103.6 FM
Radio Wrocław Mapa częstotliwości
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
Radio Złote Przeboje
RMF MAXX
Radio ESKA
Radio Zet
Radio SuperNova - Radio Wawa
Radio Pogoda
Radio Plus
Radio Leliwa
Radio Park
Polskie Radio 24
Open FM - Disco Polo
Radio 357
Radio Silesia
Radio Maryja
Open FM
Antyradio
Meloradio
Eska ROCK
Polskie Radio Jedynka
ROCK RADIO
Radio Party
Radio Kaszëbë
Polskie Radio Trójka
RMF Disco Polo
Radio Rekord
Radio Piekary
Twoja Polska Stacja
Radio Nowy Świat
Radio DiscoParty
Radio FEST
RMF w Pracy
Muzyczne Radio
RMF Classic
RDN Małopolska
Radio BIELSKO
Radio Nakło
RMF Święta
Radio Katowice
Radio Best
Radio JARD
Radio Wielkopolska
Vibe FM
Radio Zachód
Radio Rzeszów
Radio Yanosik
Chillizet
Radio Warta
Hydrostacja.fm
Radio ZW
Trendy Radio
Polskie Radio Dwójka
Inne radia

Radio Wrocław Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj w polu Facebooka lub pod jednym z namiarów!

Radio Wrocław wiadomości powiązane

Zmiana prezesa Radia Wrocław. Odwołano byłego dziennikarza TVP
Anita Białek została powołana przez Radę Mediów Narodowych na stanowisko prezesa Radia Wrocław, w miejsce zdymisjonowanego Marcina Rosińskiego. Marcin Rosiński prezesem Radia Wrocław był od 2019 roku. Został powołany przez Radę Mediów Narodowych pod koniec sierpnia...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 14.07.2023

Playlista 04

FRANZ FERDINAND - NO YOU GIRLS
07:18FRANZ FERDINAND - NO YOU GIRLS
BARBARA WROŃSKA - Nie czekaj
07:12BARBARA WROŃSKA - Nie czekaj
Radio Wroclaw
07:09Radio Wroclaw
COUNTING CROWS - MR. JONES
07:04COUNTING CROWS - MR. JONES
Jay - Z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind
06:54Jay - Z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind
Radio Wroclaw
06:52Radio Wroclaw
MUSE - UPRISING
06:47MUSE - UPRISING
PETER GABRIEL - Solsbury hill
06:41PETER GABRIEL - Solsbury hill
Radio Wroclaw
06:39Radio Wroclaw
Ania Karwan - Papierosy
06:36Ania Karwan - Papierosy
Pobranie starszych piosenek

Programy Radio Wrocław04

00:00 - Radio Wrocław nocą
Słuchajcie nas całą dobę
06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Krzysztof Janoś
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:00 - Debata Polityczna
Dariusz Wieczorkowski
Politycy w ogniu pytań.
09:00 - Dzień dobry. Poniedziałek!
Wojciech Janicki
„Nie lubię poniedziałku” to nie tylko filmowy klasyk, ale też hasło wypowiadane przez tysiące osób. Dlaczego nie lubimy poniedziałków? Głównie dlatego, że trzeba iść do pracy, wcześnie wstać, a na odpoczynek czekać do kolejnego weekendu. Jednak z psychologicznego punktu widzenia, można odczarować poniedziałek i powitać nowy tydzień z uśmiechem. To wszystko umożliwi najnowszy program Radia Wrocław - Dzień dobry. Poniedziałek! Od teraz dołączają do słuchania Radia Wrocław biura, sklepy, magazyny, urzędy i wielkie hale produkcyjne. To dlatego robimy wszystko, żeby miło się pracowało. Serwujemy sprawdzone przeboje muzyczne czyli największe gwiazdy popu i rocka, najciekawsze nowości oraz komentujemy z przymrużeniem oka najważniejsze, najbardziej aktualne i najgorętsze lokalne, krajowe, światowe tematy. Mówimy tym, o czym rozmawia się przy firmowym ekspresie. Mamy też do wygrania bilety na najlepsze wydarzenia z regionu. A na trasę do pracy podajemy bieżące wiadomości drogowe. Taki jest Twój nowy poniedziałek. Od teraz dzień dobry!
12:00 - Reakcja24
Marek Obszarny
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać [email protected].
13:00 - 13 NUTA
Michał Kazulo
Zapraszam
15:00 - Popołudnie zDolnego Śląska
Filip Marczyński
Zapraszam
18:00 - Gramy Twoje
Anita Janczak
Zapraszam
20:00 - Wieczór zDolnego Śląska
Karolina Bieniek
Zapraszam
21:00 - Radiowy Oddział Ratunkowy
Elżbieta Osowicz
Zapraszam
22:00 - Rymy i bity
Bartosz Tomczak
Zapraszam
23:00 - Radio Wrocław
Ewa Zając
Zapraszam