Programy Radio Wrocław, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Radio Wrocław i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Ida Górska
08:30 - Rozmowa Dnia Radia Wrocław
Dariusz Wieczorkowski
09:00 - Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
12:00 - Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
13:00 - 13 NUTA
Łukasz Basta
15:00 - Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Krzysztof Majewski
18:00 - Gramy Twoje
Ewa Zając
20:00 - Wieczór zDolnego Śląska
Dariusz Wieczorkowski
21:00 - Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
22:00 - Rockowe Młyńskie Koło
Artur Młyński
06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Ida Górska
08:30 - Rozmowa Dnia Radia Wrocław
Dariusz Wieczorkowski
09:00 - Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
12:00 - Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
13:00 - 13 NUTA
Łukasz Basta
15:00 - Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Krzysztof Majewski
18:00 - Gramy Twoje
Ewa Zając
20:00 - Wieczór zDolnego Śląska
Dariusz Wieczorkowski
21:00 - Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
22:00 - Rockowe Młyńskie Koło
Artur Młyński
06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Ida Górska
08:30 - Rozmowa Dnia Radia Wrocław
Dariusz Wieczorkowski
09:00 - Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
12:00 - Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
13:00 - 13 NUTA
Łukasz Basta
15:00 - Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Krzysztof Majewski
18:00 - Gramy Twoje
Ewa Zając
20:00 - Wieczór zDolnego Śląska
Dariusz Wieczorkowski
21:00 - Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
22:00 - Rockowe Młyńskie Koło
Artur Młyński
06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Michał Hamburger
08:30 - Rozmowa Dnia Radia Wrocław
Dariusz Wieczorkowski
09:00 - Kulturalne przedpołudnie
Katarzyna Górna-Drzewosz
12:00 - Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
13:00 - 13 NUTA #kinowradiu
Michał Kazulo
15:00 - Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Filip Marczyński
18:00 - Gramy Twoje
Wojciech Janicki
20:00 - Wieczór zDolnego Śląska
Piotr Osowicz
21:00 - RETRO PARTY
Anita Janczak
07:00 - Równe traktowanie/Niepełnosprawni
Marek Obszarny
07:30 - Audycja dla seniorów
Małgorzata Majeran-Kokott
08:00 - Zdrowie
Elżbieta Osowicz
09:00 - Hamburger na śniadanie
Michał Hamburger
11:30 - Akademia Młodego Radiowca
Martyna Czerwińska
12:00 - TOP 5
Filip Marczyński
16:00 - Muzyczny Dolny Śląsk
Wojciech Janicki
18:00 - Popołudnie kibica
Piotr Pietraszek
20:00 - Ściana dźwięku
Jerzy Węgrzyn
06:00 - Studio 202
07:00 - LISTA PRZEBOJÓW LUDOWYCH
Małgorzata Majeran-Kokott
11:00 - Ostre Koło
Joanna Łukaszewska
12:30 - Zebranie Rodziców
Justyna Kościelna
13:00 - Damy Radę
Justyna Kościelna
15:00 - Chwalimy swoje
Katarzyna Górna-Drzewosz
18:00 - Popołudnie kibica
Bartosz Tomczak
20:00 - Godzina Sztuki Radiowej
Piotr Osowicz
21:00 - Różne barwy jazzu
Michał Kwiatkowski
23:00 - Bliżej siebie
Leszek Kopeć
06:00 - Poranek zDolnego Śląska
Ida Górska
08:00 - Debata polityczna
Filip Marczyński
09:00 - Kulturalne przedpołudnie
Katarzyna Górna-Drzewosz
12:00 - Reakcja24
Marek Obszarny
13:00 - 13 NUTA i goście: Kwiat Jabłoni
Michał Kazulo
15:00 - Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Filip Marczyński
18:00 - Zagrajmy to jeszcze raz
Krzysztof Majewski
19:00 - Halo Sąsiedzi
Magdalena Matkowska-Jerzyk
20:00 - Wieczór zDOLNEGO ŚLĄSKA
Karolina Bieniek
21:00 - Radiowy Oddział Ratunkowy
Elżbieta Osowicz
22:00 - Rymy i bity
Bartosz Tomczak