Newonce Radio - Newonce - Radio Newonce

(Głosy:6, Średnia:5)
Jeśli transmisja online Newonce Radio nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Server 1
Server 2 - 44 Kbps

O Newonce Radio

Słuchaj Newonce Radio online! Jest to internetowa stacja radiowa powiązana z portalem newonce.net - część grupy mediowej newonce.media, która swoją działalność rozpoczęła w marcu 2018 roku i za pomocą aplikacji dostępnej na platformach Android i iOS oraz na stronie internetowej rozgłośni słuchać można przez całą dobę. W muzycznym stylu rozgłośni dominuje hip-hop i jego odmiany, ale usłyszeć można również szeroko rozumianą muzykę elektroniczną i rockową. Audycje autorskie nadawane są w godzinach 7:00–24:00. Częstymi gośćmi na antenie radia są osoby związane z kulturą oraz raperzy. Premierowy program stacji nadawany jest od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele kanał nadaje powtórkowe i przygotowywane wcześniej audycje przeplatane muzyką, które dostępne są również w formie podcastów na stronie internetowej radia.

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Adres: Nowy Świat 6/12 00-400, Warszawa

Witryna internetowa: https://newonce.net/radio
E-mail: inbox[kukac]newonce.net

Facebook: https://www.facebook.com/newonce.radio
Instagram: https://www.instagram.com/newonce_radio
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
RMF MAXXX
Radio Plus
Radio Złote Przeboje
Radio ESKA
Radio SuperNova - Radio Wawa
Radio Zet
Radio Pogoda
Eska ROCK
Open FM - Disco Polo
Radio Silesia
Meloradio
Open FM
Polskie Radio 24
Polskie Radio Jedynka
RMF Disco Polo
Radio Rekord
Antyradio
Radio FEST
Radio Park
ROCK RADIO
Polskie Radio Trójka
Radio 357
Radio Leliwa
Radio BIELSKO
RMF ON
RMF Classic
Radio Nakło
Radio Maryja
Radio JARD
Radio DiscoParty
Chillizet
DiscoFM
MUZO.FM
Radio Kielce
Radio 90
Radio Piekary
Muzyczne Radio
Radio Olsztyn
Polskie Radio Dwójka
Radio Party
Polskie Radio Kierowców
Radio Warszawa
Polskie Radio Czwórka
Radio 5
Radio Opole
Weekend FM
Nasze Radio 104,7 FM
Radio Niepokalanów
Radio Kraków
Radio Poznań
Radio Szczecin
Inne radia

Newonce Radio Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj w polu Facebooka lub pod jednym z namiarów.

Dodanie do ulubionych

Teraz gramy 17

Szczyl - Fenomenalny ft. Pezet
11:37Szczyl - Fenomenalny ft. Pezet
NAO; Adekunle Gold - Antidote (feat. Adekunle Gold)
11:34NAO; Adekunle Gold - Antidote (feat. Adekunle Gold)
amaarae & Moliy feat. Kali Uchis - SAD GIRLZ LUV MONEY (Official Remix)
11:30amaarae & Moliy feat. Kali Uchis - SAD GIRLZ LUV MONEY (Official Remix)
Doja Cat - Woman
11:26Doja Cat - Woman
Kehlani - Altar
11:22Kehlani - Altar
Abra; Playboi Carti - Unlock It (feat. Playboi Carti)
11:19Abra; Playboi Carti - Unlock It (feat. Playboi Carti)
Chloe - Have Mercy
11:17Chloe - Have Mercy
Young Igi - Układanki ft. Margaret
11:12Young Igi - Układanki ft. Margaret
Kanye West - 24
11:09Kanye West - 24
Sara - Po Co prod. Skip
11:04Sara - Po Co prod. Skip
Pobranie starszych piosenek

Programy Newonce Radio17

00:00 - Za Daleki Odlot
“Znam odlot za daleki, sam różne akcje miałem, daj spokój z takim stanem, daj spokój z takim stanem” - za drugim albumem Molesty powtórzy pewnie niejeden słuchacz newonce.radio, gdy w czwartek o północy odpali swoją ulubioną - z ducha przynajmniej - piracką rozgłośnię. Hip-hopowe bity mieszają się z noise’owym jazgotem, dancehallowe pieśni przerywają free jazzowy loty, a syntetyczne konstrukcje wyłonią się z nagrań terenowych rejestrowanych gdzieś w dalekiej Azji. Zaprasza Filip Kalinowski - wychowanek warszawskich bloków, dziecko 90-sowych wojen osiedlowych, człowiek, który w dźwięku szuka prawdy, charyzmy i emocji; często tych najbardziej ekstremalnych.
07:00 - Bolesne Poranki
Po raz pierwszy w historii BOLESNE PORANKI nadawane z daleka od warszawskiego studia. Summer Tour powered by Levi's zabiera Rasa i Kędziora na wycieczkę do Krakowa, a konkretniej do Hype Parku.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z aktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Tkanka Miejska
Kto będzie miał wpływ na to, jak będą wyglądały miejskie społeczności za trzy dekady (jeśli dożyjemy), kto buduje tkankę miejską i jak połączyć miasto z naturą? Marta Kowalska, szefowa portalu elle.pl, w podróży przez przeszłość, przyszłość i teraźniejszość wielkich aglomeracji.
13:00 - Tygodnik
Wszystko bez czego nie ma człowieka. Koncerty, spektakle, wystawy, książki, seriale, płyty i wydarzenia artystyczne. Informacja i komentarz. Nie wiesz jak zainwestować wolny czas? Tym razem podpowiada Jacek Sobczyński.
14:00 - Sam Środek Dnia
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z aktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: ZuzaOk i Kamil Szufladowicz.
16:00 - NFL po godzinach
Najpopularniejsza liga w USA. W „NFL po godzinach” Michał Gutka i jego goście omawiają najważniejsze wydarzenia ze świata futbolu amerykańskiego. Godzina dyskusji, komentarzy i ocen tego, co najciekawsze w NFL.
17:00 - Pod Obręczą
Nie dostali kosza, ale znają się na koszykówce. Mike Kicks i Bart Strowski o NBA i popkulturze wokół najlepszej ligi świata. Odbijają piłkę na każdy temat.  
18:00 - Lista Przebojów
Ty głosujesz, my gramy. Co piątek od 18 do 20. Na 126. notowanie zaprasza Kamil Szufladowicz.
20:00 - Pełnia
.