Newonce Radio - Newonce - Radio Newonce

(Głosy:6, Średnia:5)
Jeśli transmisja online Newonce Radio nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Newonce Radio logo
Teraz gramy: 
Server 1
Server 2 - 44 Kbps

O Newonce Radio

Słuchaj Newonce Radio online! Jest to internetowa stacja radiowa powiązana z portalem newonce.net - część grupy mediowej newonce.media, która swoją działalność rozpoczęła w marcu 2018 roku i za pomocą aplikacji dostępnej na platformach Android i iOS oraz na stronie internetowej rozgłośni słuchać można przez całą dobę. W muzycznym stylu rozgłośni dominuje hip-hop i jego odmiany, ale usłyszeć można również szeroko rozumianą muzykę elektroniczną i rockową. Audycje autorskie nadawane są w godzinach 7:00–24:00. Częstymi gośćmi na antenie radia są osoby związane z kulturą oraz raperzy. Premierowy program stacji nadawany jest od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele kanał nadaje powtórkowe i przygotowywane wcześniej audycje przeplatane muzyką, które dostępne są również w formie podcastów na stronie internetowej radia.

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Adres: Nowy Świat 6/12 00-400, Warszawa

Witryna internetowa: https://newonce.net/radio
E-mail: inbox[kukac]newonce.net

Facebook: https://www.facebook.com/newonce.radio
Instagram: https://www.instagram.com/newonce_radio
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
RMF MAXXX
Radio Plus
Radio Złote Przeboje
Radio ESKA
Radio SuperNova - Radio Wawa
Radio Zet
Radio Pogoda
Eska ROCK
Open FM - Disco Polo
Radio Silesia
Meloradio
Antyradio
Open FM
Polskie Radio 24
Radio 357
Polskie Radio Jedynka
ROCK RADIO
Radio Rekord
RMF Disco Polo
Radio FEST
Radio Park
Polskie Radio Trójka
RMF Classic
Radio Maryja
Radio BIELSKO
Radio Leliwa
RMF ON
Radio Nakło
Radio JARD
Radio DiscoParty
Chillizet
DiscoFM
MUZO.FM
Radio Kielce
Radio Piekary
Radio Nowy Świat
SmoothJazz Radio
Radio FTB
RMF Święta
Radio 90
Muzyczne Radio
Radio Olsztyn
Polskie Radio Dwójka
Radio Party
Polskie Radio Kierowców
Radio Niepokalanów
Radio Warszawa
Polskie Radio Czwórka
Radio 5
Radio Opole
Weekend FM
Inne radia

Newonce Radio Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj w polu Facebooka lub pod jednym z namiarów.

Newonce Radio Wiadomości powiązane

Smokowski, Schwertner, Bodnar, Podógrska, Szczyl i Gargamel z audycjami w newonce.radio
W nowej ramówce internetowego newonce.radio pojawi się 13 premierowych audycji, będą je prowadzili m.in. dziennikarze Tomasz Smokowski i Janusz Schwertner, były RPO Adam Bodnar, doktor biochemii Joanna Podgórska, youtuber Gargamel i raper Szczyl. Razem z dotychczasowymi emitowanych będzie ponad 60 programów...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 04.10.2021

Podoba się radio? Poleć je znajomym!  

Dodanie do ulubionych

Teraz gramy 27

Tygodnik
13:30Tygodnik
Schafter - martin shkreli freestyle
12:57Schafter - martin shkreli freestyle
Jack Harlow - Luv Is Dro (feat. Static Major & Bryson Tiller)
10:46Jack Harlow - Luv Is Dro (feat. Static Major & Bryson Tiller)
Chris Carson, Dj Soina - Bolesław Krzywousty ft. Kaz Bałagane
10:43Chris Carson, Dj Soina - Bolesław Krzywousty ft. Kaz Bałagane
Tommy Genesis - I'm Yours
10:39Tommy Genesis - I'm Yours
Kid Cudi - Tequila Shots
10:36Kid Cudi - Tequila Shots
24kgoldn - Coco (feat. DaBaby)
10:3424kgoldn - Coco (feat. DaBaby)
MAC MILLER - Ayye
10:31MAC MILLER - Ayye
Charlie Heat - Aloha ft. Denzel Curry
10:28Charlie Heat - Aloha ft. Denzel Curry
Rosalía - Milionària
10:26Rosalía - Milionària
Jan-rapowanie, NOCNY - Wszystko OK
10:23Jan-rapowanie, NOCNY - Wszystko OK
Pobranie starszych piosenek

Programy Newonce Radio27

12:00 - Nevermind
PODCAST: Redaktor Czarkowski twierdzi, że nie ma wielkiego związku uczuciowego z płytami prezentowanymi w tym epizodzie NEVERMIND, ale na szczęscie jest jeszcze redaktor Sobczyński, który próbuje wypośrodkować te emocje. A w zestawie m.in. Jay-Z wprowadzający siebie (i Kanye) na salony; transformacja Fisza w Tworzywo, przecenione Wilco i chyba ostatni raz Red Hot Chili Peppers.
13:00 - Tygodnik
PODCAST: Festiwal Transatlantyk startuje 1 grudnia, TYGODNIK zaprasza na 5 dni wydarzeń w warszwskim kinie KINOGRAM. To na początek podcastu. Póżniej Szydło zabiera was do Krakowa na Boską Komedię, czyli najlepsze polskie przedstawienia teatralne w jednym miejscu.
14:00 - Walkie-Talkie
PODCAST: Marię Dębską możecie oglądać w filmie "Bo we mnie jest seks", musicalu o Kalinie Jędrusik. To kolejna obok Agnieszki Osieckiej postać, na której temat swoją opinię ma niemal każdy Polak. Jak zatem zbudować rolę między przeciwnymi narracjami dotyczącymi Jędrusik? O tym, że lubi rzecz, których nie umie, pracy z aktorskim coachem (i podejściu branży do nowych zawodów na planach filmowych) oraz radości również z tych niepochlebnych recenzji, w rozmowie z Michałem Walkiewiczem.
15:00 - STATUS
PODCAST: Infalacja wyrwała się spod kontroli, mówi Lidia Adamska, doktor ekonomii, a ekonomista Marek Zuber dodaje, że 20 lat względnego spokoju gospodarczego w tym zakresie, niemal kazało zapomnieć nam, że taki termin istnieje. Sygnały, że coś z inflacją może się jednak zmienić pojawiały się od kilku lat i właśnie zaczynamy płacić cenę z dominację polityki nad gospodarką. Janusz Schwertner i jego goście progonzują kiedy czeka nas odwrót od tego trendu i czy Polski Ład zmieni naszą sytuację na lepszą. To jest STATUS na 23 listopada.
16:00 - newonce.sport specials
PODCAST: Zastanawiamy się, kiedy rozpoczął się efekt kuli śniegowej i jak Legia z mistrza Polski dotarła do strefy spadkowej. Zaglądamy do gabinetów, niezgody między osobami decyzyjnymi i oceniamy pomyłki Dariusza Mioduskiego. Analizujemy transfery Radosława Kucharskiego i jego rolę w strukturach klubu. Rozważamy, czy Czesław Michniewicz powinien utrzymać stanowisko oraz ile ma wspólnego z polskim Antonio Conte. Tłumaczymy, dlaczego Marek Gołębiewski wcale nie musi być złym trenerem, ale bardzo popsuł sobie początek obiecującej kariery. Wszystkie oblicza i powody kryzysu mistrzów Polski oraz spojrzenie psychologiczne na tak zrujnowaną szatnię w wykonaniu Dominika Piechoty oraz Michała Treli.
17:00 - CIEMNIA
PODCAST: Znowu rocznica. Tym razem nie jest okrągła, ale wypadająca w punkt – bo podcast nagrany 22 listopada zgrywa się idealnie z 11 rocznicą wydania "My Beautiful Dark Twisted Fantasy". Ale opus magnum Westa to nie jedyna płyta, która potwierdza regułę, że przedostatni miesiąc roku przynosi wybitne albumy. Gargamel potwierdza to w siódmym epizodzie CIEMNI.
19:00 - Perlage Love-Music
PREMIERA: Na autorską playlistę zaprasza Mih Michalski.
20:00 - Pełnia
PREMIERA: Dwie godziny elektronicznych setów. Wieczorami. Zaprasza Beskres.