Ramówka Newonce Radio, programy

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Newonce Radio i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

12:00 - Nevermind
PODCAST: NEVERMIND to ciut przewrotny tytuł dla audycji o muzyce, która na zawsze jest dla nas ważna. Symbolicznie, od 1989 aż do dziś. Bez podziału n ... Dalej >>a gatunki, rok po roku, Czarkowski i Sobczyński przechodzą przez katalog albumów, których wstyd nie znać!
13:00 - Tygodnik
PODCAST: Wszystko, bez czego nie ma człowieka. Koncerty, spektakle, wystawy, książki, seriale, płyty i wydarzenia artystyczne. Informacja i komentarz. ... Dalej >> Do tego reportaże. I muzyka. Dużo muzyki. Nie wiesz, jak zainwestować wolny czas? Agnieszka Szydłowska podpowiada.
15:00 - STATUS
PODCAST: Zostawcie na chwilę media głównego nurtu. Warto posłuchać, jaki jest STATUS. Komentarze, opinie, dyskusje. Zawsze z niuansami. Zaprasza Domin ... Dalej >>ika Sitnicka, dziennikarka OKO.press oraz Miłosz Wiatrowski-Bujacz, ekonomista i historyk. Autorami archiwalnych podcastów są również Janusz Schwertner, dziennikarz Onetu i Lech Podhalicz, redaktor naczelny newonce.net.
17:00 - 8 KOBIET
PODCAST: To będzie osiem spotkań z ośmioma różnymi kobietami. Różne życiorysy, doświadczenia, zawody i potrzeby. Czy jest coś, co je łączy? Agnieszka ... Dalej >>Szydłowska sprawdza to w nowym podcaście newonce.radio. Mamy tutaj osiem kobiet tak jak Ozon. Partner audycji Cisowianka Perlage
18:00 - Surfcast
PODCAST: Surfing kojarzy wam się z Hawajami i egzotyką? Nic bardziej mylnego – wielka fala jest bliżej niż myślicie! Aleksander Lange i Jan Sadowski, ... Dalej >>pasjonaci, którzy związali swoje życie zawodowe z surfingiem, odkryją przed wami magiczny świat tego niesamowitego sportu i związanej z nim kultury; społeczności, podróży, poszukiwania i pogoni za marzeniami. Surfcast to podcasty, które wyłowią na powierzchnię najgorętsze surfingowe tematy, najciekawszych gości i epickie historie. Nie ma fal? U nas są. Sponsorem podcastu jest Porsche
19:00 - trzy po trzy
PODCAST: Trzech muzycznych omnibusów wchodzi do baru… To nie dowcip, to niemalże prawda, z tym że zamiast do newonce.baru wejdą do newonce.radio opowi ... Dalej >>adać o historiach z życia wziętych – niekoniecznie swoich. CatchUp, Frank Leen i Michał Anioł będą rozmawiać o muzyce, przygodach, nowinkach i życiu – krótko mówiąc, będą pleść Trzy Po Trzy!
Motorem napędowym tej audycji jest po prostu… pasja. Vanessa będzie zapraszać ludzi podobnych do siebie, powiązanych z jej największą miłością (i zawo ... Dalej >>dem), czyli aktorstwem. Ale... Nie wyobraża sobie dnia w pracy bez muzyki. To ona pomaga jej kreować role, rozumieć bohaterki, które gra. Dlatego będzie rozmawiać z ludźmi, którzy w procesie artystycznym inspirują się muzyką tak samo mocno jak ona. Reżyserzy, aktorzy, producenci, ale także osoby ze świata muzyki, które mają coś wspólnego z filmem i teatrem. Rozmowy o ich drogach zawodowych, ale przede wszystkim o tym, jak muzyka wpływała na ich pracę. Utwory wybierają i goście, i ona. Kryterium jest jedno – to będą takie, które są dla niej z jakiegoś względu ważne.
12:00 - Bolesne Poranki
PODCAST: Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych ... Dalej >>audycjach newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
13:00 - The Classip
14:00 - Kari On
15:00 - 21 grams of soul
16:00 - OVERTHINKERS
PODCAST: Program z tematami kminionymi przez Double Trouble: Influencera i Psychiatrę. Dla wszystkich, którzy rozkminiają i polegli w szukaniu odpowie ... Dalej >>dzi, albo znaleźli je, lecz same negatywne i nie wiedzą co robić dalej. Decyzje, kryzysy, dojrzewanie do ról społecznych, tożsamość, relacje, odpowiedzialność, presja. Mamy tak samo.
17:00 - PS GRA
POCAST: Agnieszka Szydłowska tworzy audycję muzyczną bez zobowiązań i bez ograniczeń gatunkowych, bo gatunki już dawno nie dają rady w naszym świecie. ... Dalej >> To audycja bez podlizywania się słuchaczom i bez podlizywania się muzykom. Czasami miła i łagodna a czasami nie do zniesienia. Jak jej autorka. PS Chcesz zadebiutować w radiu? Znajdź ją.
18:00 - FRESH STUFF
PODCAST: Tylko świeże albumy, tylko świeże podejście. Zuza Zet i Lech Podhalicz wjeżdżają w płytowe premiery. Dostarczają godzinną gadkę o wszystkim, ... Dalej >>co związane z topowymi rilisami. Anegdoty i ciekawostki, brzmieniowe inspo, kontrowersje i hot take’i. Chcesz być na bieżąco? Odpalaj Fresh Stuff w każdą środę.
19:00 - FOLLOW UP
PODCAST: W muzyce interesuje nas kontekstowość, wtórne wykorzystanie, sampling, followupy i ciąg przyczynowo-skutkowy kulturowych wpływów. Audycja odn ... Dalej >>osi się do aktualnych tematów popkulturowych. W FOLLOW UP nie zabraknie gości, wykonawców, producentów, DJ-ów i ludzi mających bezpośredni wpływ na muzykę. Także FOLLOW US!
07:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych audycjach ... Dalej >> newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z a ... Dalej >>ktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - The Classip
1 audycja = 1 płyta. To swoisty przejazd po krążkach z całego świata, które są niekwestionowanymi klasykami i odcisnęły na branży duże piętno. W The C ... Dalej >>lassip omawiany będzie proces powstawania i różne ciekawostki. Oczywiście usłyszycie wybrane utwory, żeby w pełni odczuć klimat danego wydawnictwa. Chociaż corem audycji jest rap, to czasami uderzymy też w inne tony. Cel? Zaszczepić na tyle dużą zajawkę, żebyście w domowym zaciszu sprawdzili resztę tracków.
13:00 - Ok, Cool
Zuza Ok sprawdza, nad którymi premierami warto się zatrzymać na dłużej. Wszystko ok? Jest cool? No to OK, COOL.
18:00 - 8 KOBIET
To będzie osiem spotkań z ośmioma różnymi kobietami. Różne życiorysy, doświadczenia, zawody i potrzeby. Czy jest coś, co je łączy? Agnieszka Szydłowsk ... Dalej >>a sprawdza to w nowym podcaście newonce.radio. Mamy tutaj osiem kobiet tak jak Ozon. Partner audycji Cisowianka Perlage
19:00 - trzy po trzy
Trzech muzycznych omnibusów wchodzi do baru… To nie dowcip, to niemalże prawda, z tym że zamiast do newonce.baru wejdą do newonce.radio opowiadać o hi ... Dalej >>storiach z życia wziętych – niekoniecznie swoich. CatchUp, Frank Leen i Michał Anioł będą rozmawiać o muzyce, przygodach, nowinkach i życiu – krótko mówiąc, będą pleść Trzy Po Trzy!
22:00 - FOLLOW UP
W muzyce interesuje nas kontekstowość, wtórne wykorzystanie, sampling, followupy i ciąg przyczynowo-skutkowy kulturowych wpływów. Audycja odnosi się d ... Dalej >>o aktualnych tematów popkulturowych. W FOLLOW UP nie zabraknie gości, wykonawców, producentów, DJ-ów i ludzi mających bezpośredni wpływ na muzykę. Także FOLLOW US!
07:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych audycjach ... Dalej >> newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z a ... Dalej >>ktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Zu x Za
Obie Zuzy zaliczyły transfer sprzed konsolety za radiowy mikrofon. Zuza OK sprzed tej djskiej, Zuza Zet sprzed realizacyjnej. I choć różni je staż obe ... Dalej >>cności radiowej, to więcej zdecydowanie łączy, co udowadniają w tym muzycznym podcaście. Dziewczyny fundują chillowy przelot przez muzyczne premiery, odkrycia i wspomnienia, a wszystko w subtelnym fonograficznym klimacie.
14:00 - 21 grams of soul
Ciekawa sprawa z tym soulem – w USA od zawsze na topie, w Polsce przez całe dekady nie był zbyt popularny. Dobrze, że to się zmienia, a Alicja Szempli ... Dalej >>ńska, superzdolna wokalistka młodego pokolenia, będzie waszą przewodniczką po świecie muzyki duszy. Miłość do soulu zaszczepiła w niej mama i jeśli dzięki jej audycji ... soul pokochacie i wy – misja wykonana. Stay tuned!
16:00 - STATUS
Zostawcie na chwilę media głównego nurtu. Warto posłuchać, jaki jest STATUS. Komentarze, opinie, dyskusje. Zawsze z niuansami. Zaprasza Dominika Sitni ... Dalej >>cka, dziennikarka OKO.press oraz Miłosz Wiatrowski-Bujacz, ekonomista i historyk. Autorami archiwalnych podcastów są również Janusz Schwertner, dziennikarz Onetu i Lech Podhalicz, redaktor naczelny newonce.net.
17:00 - Vibe Check
Boli cię głowa? W pracy znowu ch**nia? Skończył się fav serial? Pobiegałaś/-eś i dalej nic? Nie pomagają nawet kubełek lodów ani pogłaskanie pieska? W ... Dalej >>szystko na świecie sprawia, że nie masz wajbu? Spoko, ogarniemy. Nie magiczną kapsułką ani mindfulnessową sesją. Na ratunek przychodzą Marta Malinowska i Lech Podhalicz w muzycznym show Vibe Check. Będzie czysta rozrywka, będą skrajne nastroje, muzyczne odkrycia, luźna beczka, a czasem przypałowe żarty i goście z bardzo różnych baniek. Sprawdzamy wajb w co drugi wtorek na antenie newonce.radio, be there or be sad!
19:00 - OVERTHINKERS
Program z tematami kminionymi przez Double Trouble: Influencera i Psychiatrę. Dla wszystkich, którzy rozkminiają i polegli w szukaniu odpowiedzi, albo ... Dalej >> znaleźli je, lecz same negatywne i nie wiedzą co robić dalej. Decyzje, kryzysy, dojrzewanie do ról społecznych, tożsamość, relacje, odpowiedzialność, presja. Mamy tak samo.
20:00 - movie:my
Motorem napędowym tej audycji jest po prostu… pasja. Vanessa będzie zapraszać ludzi podobnych do siebie, powiązanych z jej największą miłością (i zawo ... Dalej >>dem), czyli aktorstwem. Ale... Nie wyobraża sobie dnia w pracy bez muzyki. To ona pomaga jej kreować role, rozumieć bohaterki, które gra. Dlatego będzie rozmawiać z ludźmi, którzy w procesie artystycznym inspirują się muzyką tak samo mocno jak ona. Reżyserzy, aktorzy, producenci, ale także osoby ze świata muzyki, które mają coś wspólnego z filmem i teatrem. Rozmowy o ich drogach zawodowych, ale przede wszystkim o tym, jak muzyka wpływała na ich pracę. Utwory wybierają i goście, i ona. Kryterium jest jedno – to będą takie, które są dla niej z jakiegoś względu ważne.
22:00 - Jezioro, Łabędzie
Już sam tytuł audycji wskazuje na nieszablonowego zawodnika. I tak jest, gwarantujemy! Macio Moretti, jedna z najbardziej zapracowanych i najpozytywni ... Dalej >>ejszych osób w polskiej muzyce, laureat Paszportu Polityki, twórca pewnie kilkudziesięciu zespołów, w tym Mitch & Mitch, z którymi kilka lat temu odkurzył debiut Zbigniewa Wodeckiego i dał jeden z najpiękniejszych koncertów w historii Open’era. Macio pogra, pogada, a przede wszystkim ściągnie do studia wielu muzyków, którzy zamienią naszą piwnicę w salkę koncertową.
07:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych audycjach ... Dalej >> newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z a ... Dalej >>ktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Kari ON
Gra głównie dziewczyny, ale nie pomija twórczości chłopaków. Stawia na rap i r&b, chociaż nie zabraknie też nostalgii. Trudno określić gatunkowo audyc ... Dalej >>ję Kariny Lachmirowicz, skoro ona sama tworzy playlisty na każdy nastrój. Jedno jest pewne, co tydzień przedstawia słuchaczom i słuchaczkom swoje muzyczne odkrycia. Don’t stop, carry on.
13:00 - Funkowa Środa Suwaka
Funk to rytm! Melodia, harmonia i tekst też są ważne, ale bez rytmu ten gatunek nie istnieje. Tak samo jak środy w newonce.radio nie istnieją bez auto ... Dalej >>rskiej audycji Jakuba Suwaka Suwińskiego, który co tydzień, przez dwie godziny, przechodzi od klasycznych funkowych utworów do najbardziej aktualnych pozycji tego gatunku. Gwarantujemy, że żaden popołudniowy program radiowy nie ma takiej temperatury jak Funkowa Środa Suwaka!
15:00 - FRESH STUFF
Tylko świeże albumy, tylko świeże podejście. Zuza Zet i Lech Podhalicz wjeżdżają w płytowe premiery. Dostarczają godzinną gadkę o wszystkim, co związa ... Dalej >>ne z topowymi rilisami. Anegdoty i ciekawostki, brzmieniowe inspo, kontrowersje i hot take’i. Chcesz być na bieżąco? Odpalaj Fresh Stuff w każdą środę.
16:00 - Surfcast
Surfing kojarzy wam się z Hawajami i egzotyką? Nic bardziej mylnego – wielka fala jest bliżej niż myślicie! Aleksander Lange i Jan Sadowski, pasjonaci ... Dalej >>, którzy związali swoje życie zawodowe z surfingiem, odkryją przed wami magiczny świat tego niesamowitego sportu i związanej z nim kultury; społeczności, podróży, poszukiwania i pogoni za marzeniami. Surfcast to podcasty, które wyłowią na powierzchnię najgorętsze surfingowe tematy, najciekawszych gości i epickie historie. Nie ma fal? U nas są. Sponsorem podcastu jest Porsche
17:00 - RING THE ALARM
BEST OF: 1988 robi sobie risercz z kobiecego rapu, a to oznacza, że słuchacze RING THE ALARM dostają rykoszetem. Za to jakim... Chynna, Malibu, Shygir ... Dalej >>l i inne (a w pewnym momencie nawet inni). Zresztą nie tylko raperki.
18:00 - PS GRA
Agnieszka Szydłowska tworzy audycję muzyczną bez zobowiązań i bez ograniczeń gatunkowych, bo gatunki już dawno nie dają rady w naszym świecie. To audy ... Dalej >>cja bez podlizywania się słuchaczom i bez podlizywania się muzykom. Czasami miła i łagodna a czasami nie do zniesienia. Jak jej autorka. PS Chcesz zadebiutować w radiu? Znajdź ją.
20:00 - .TXT
Jak się pisze, a jak jest napisane? Powieściopisarz i reportażysta Max Cegielski w rozmowach z pisarkami, literatami i… nie tylko. Co się kryje między ... Dalej >> wierszami? W .TXT zapraszamy do dyskusji raz w miesiącu w środę o 20:00 ON AIR, a tutaj zawsze – ON DEMAND.
21:00 - Nevermind
NEVERMIND to ciut przewrotny tytuł dla audycji o muzyce, która na zawsze jest dla nas ważna. Symbolicznie, od 1989 aż do dziś. Bez podziału na gatunki ... Dalej >>, rok po roku, Czarkowski i Sobczyński przechodzą przez katalog albumów, których wstyd nie znać!
07:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych audycjach ... Dalej >> newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z a ... Dalej >>ktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Pardon My French
Zajawka do muzyki to nieodłączny element życia Lipy. Nic więc dziwnego, że po spędzeniu kilku miesięcy we Francji poczuła l'amour do francuskiej sceny ... Dalej >> muzycznej. Teraz tą miłością chce się dzielić na antenie newonce.radio. Jej pierwsza francuska playlista brzmiała „PardonMyFrench”, a sam zwrot nie raz towarzyszył jej we francuskich wojażach. Razem ze słuchaczami będzie odkrywać francuskie brzmienia, a być może także język i kulturę.
13:00 - NAROzrabia
Podczas tej audycji nieźle NAROzrabiamy! W weekendy rozkręca imprezy, w czwartki NARO prezentuje Wam najróżniejsze style i gatunki muzyki. Trap, słodk ... Dalej >>ie R&B, a może brzmienia z wysp? Sprawdź co słychać w tym tygodniu.
15:00 - JukeJ Sound
UK sound to mój dom, to mój ring  - nieważne czy mówimy o grime'e, drillu czy afrotrapie. W tej audycji co tydzień podróżujemy muzycznie do Wielkiej B ... Dalej >>rytanii: od słonecznego Brighton o 6 rano, przez Londyn o 4 po południu, po wieczorne Manny. Sprawdzamy nowości, odgrzebujemy klasyki, zaglądamy do undergroundu. Z zajawką, bez eksperckości i sztywności.
16:00 - STATUS
Zostawcie na chwilę media głównego nurtu. Warto posłuchać, jaki jest STATUS. Komentarze, opinie, dyskusje. Zawsze z niuansami. Zaprasza Dominika Sitni ... Dalej >>cka, dziennikarka OKO.press oraz Miłosz Wiatrowski-Bujacz, ekonomista i historyk. Autorami archiwalnych podcastów są również Janusz Schwertner, dziennikarz Onetu i Lech Podhalicz, redaktor naczelny newonce.net.
17:00 - The Fall
The Fall to program alternatywny, pozwalający odnaleźć się w tym, co dzieje się na scenie gitarowej. Sadcore i feel-good music, garaże i salony, najwi ... Dalej >>ększe nazwy i newcomerzy, przegląd prasy i blogosfery, koncertowe powiadomienia. Selekcja z przewagą nagrań datowanych maksymalnie na kilka tygodni wstecz; uzupełniona retrospektywą. Czyli: pełne spektrum najważniejszych premier plus tribute dla klasyków, którzy nie zawsze doczekali się w naszej strefie popkulturowej odpowiedniego docenienia. Na dziewięćdziesiąt minut pod znakiem indie sounds afternoon zaprasza Marek Fall, związany na co dzień z redakcją newonce.net.
18:00 - träsh täp3s
Słownikowa definicja podziemia brzmi - tajna, zakonspirowana działalność, zwykle polityczna. My ostatnie słowo zmieniamy na „muzyczna” i zapraszamy do ... Dalej >> odwiedzania wraz z nami czeluści świata muzyki. Słuchacie na własną odpowiedzialność.Do zakamarków podziemia zapraszają Zuza Zet i Asthma.
19:00 - Za Daleki Odlot
“Znam odlot za daleki, sam różne akcje miałem, daj spokój z takim stanem, daj spokój z takim stanem” - za drugim albumem Molesty powtórzy pewnie nieje ... Dalej >>den słuchacz newonce.radio, gdy w czwartek o północy odpali swoją ulubioną - z ducha przynajmniej - piracką rozgłośnię. Hip-hopowe bity mieszają się z noise’owym jazgotem, dancehallowe pieśni przerywają free jazzowy loty, a syntetyczne konstrukcje wyłonią się z nagrań terenowych rejestrowanych gdzieś w dalekiej Azji. Zaprasza Filip Kalinowski - wychowanek warszawskich bloków, dziecko 90-sowych wojen osiedlowych, człowiek, który w dźwięku szuka prawdy, charyzmy i emocji; często tych najbardziej ekstremalnych.
21:00 - DEMCHENKO // ДЕМЧЕНКО
Было ПАКЧЕНКО, стало ДЕМЧЕНКО. Женя рассказывает о том, что происходит восточнее newonce. Его гости - это творческие личности, начиная от рэперов и би ... Dalej >>тмейкеров, заканчивая режиссёрами и операторами из стран СНГ. // Było Pakchenko, zostało Demchenko. Żenia opowiada o tym, co dzieje się na wschód od newonce. Jego gośćmi są osoby ze świata artystycznego - od raperów i producentów po reżyserów i operatorów zza wschodniej granicy.
07:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd tych najciekawszych, jakie przeprowadziła w porannych audycjach ... Dalej >> newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Kariny Lachmirowicz, Ann Ql, Maćka Maja, Suwaka i Marka Falla. W historycznych podcastach usłyszycie m.in. Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Rasa, Maję Strzelczyk, Vanessę Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia czy Krzy Krzysztofa.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z a ... Dalej >>ktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Tygodnik
Wszystko, bez czego nie ma człowieka. Koncerty, spektakle, wystawy, książki, seriale, płyty i wydarzenia artystyczne. Informacja i komentarz. Do tego ... Dalej >>reportaże. I muzyka. Dużo muzyki. Nie wiesz, jak zainwestować wolny czas? Agnieszka Szydłowska podpowiada.
14:00 - Lista Przebojów
Na 42. notowanie Listy Przebojów zaprasza Sajko.
18:00 - Jasne, Że wpadniemy!
Coś byście porobili, ale trochę nie wiecie co? Już nie musicie się zastanawiać. Czterech różnych prowadzących, każdy z innej bajki, i cotygodniowy prz ... Dalej >>egląd wybranych przez słuchaczy miast, pod kątem koncertów, wydarzeń kulturowych, czy imprez, na których warto być. Stasiak, Karina, Zuza Zet i Przekosa, razem z marką Żywiec, zabiorą Was w podróż po eventowej mapie Polski i udowodnią, że z u nas każdy znajdzie coś dla siebie. A z taką paczką nie ma mowy o nudzie!
19:00 - Dryf
BEST OF: Tym razem Evius i Niko goszczą u siebie Magdę Witak (Smolna) i Tamarę Przystasz (Follow The Step). Obecność dziewczyn nie jest przypadkowa, g ... Dalej >>dyż robi się gęsto z bookingami. Ale zanim nadejdą festiwale (Tamara opowie o nich jak nikt inny), Magda zdradzi plany, dotyczące Smolnej i Praga Centrum. All night long, why not?
21:00 - REWIND
BEST OF: Namieszał i odszedł z Syntetyku w kluczowym momencie. Tylko po to, by znaleźć swoją nową tożsamość DJ-ską, bo to już nie Huragan, a Gwan. Ale ... Dalej >> czy ostatnią? Wraz z hermeneią rozmawiają o francuskiej scenie oraz wspominają Youth i Accidental Meetings - dwa labele zmieniające tendencje w doświadczeniu klubowym, na które Gwan i tak ma swoją autorską koncepcję. Od koncepcji odchodzi jednak w sztukach wizualnych. DJ (poruszający się od dubstepu przez kuduro po industrial), VJ, artysta wizualny. Po prostu Gwan.