Najświeższe wiadomości Antyradio

Najświeższe wiadomości Antyradio z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Koniec „Gastrofazy” w Antyradiu. Wraca Kuba „Kojot” Olszewski

Z anteny Antyradia (Eurozet) znika „Gastrofaza” Pawła Lorocha, obecna w rozgłośni przez ponad 15 lat. W zamian będą emitowane audycje z Kubą „Kojotem” Olszewskim jako gospodarzem.

Data publikacji: 03.03.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.02.2024

RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej. Radio ZET wyprzedziło RMF MAXX

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze AntyRadio i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.02.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu w II półroczu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.02.2024

RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej w II półroczu. Radio ZET wyprzedziło Antyradio i RMF MAXX

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej w drugim półroczu ub.r. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Radio ZET i AntyRadio - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.01.2024

RMF FM zdecydowanym liderem w Olsztynie, Antyradio wyprzedziło Eskę

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Olsztynie jest RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze takie anteny, jak: Antyradio i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 14.01.2024

RMF FM liderem w Poznaniu. Antyradio do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od czerwca do listopada ub.r. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 03.01.2024

RMF FM liderem w Poznaniu. Antyradio ostro do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od maja do października br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 23.11.2023

RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej. AntyRadio wiceliderem

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej w okresie od maja do października br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze AntyRadio i RMF MAXX - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.11.2023

RMF FM liderem w Poznaniu w II i III kwartale. Antyradio ostro do góry

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w drugim i trzecim kwartale br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 25.10.2023