Programy Antyradio, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Antyradio i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

07:00 - Niedziela po zbóju w Antyradiu
Paweł Chowaniec
10:00 - Gastrofaza
Paweł Loroch
13:00 - Czułe Dranie
Grzegorz Kornacki,Włodzimierz Zientarski
16:00 - Klasyczna Lista Przebojów
Bartosz Synowiec
19:00 - Teraz Rock
Wiesław Weiss
20:00 - Wszystko w sam raz w Antyradiu
Jarek Szubrycht
21:00 - Wieczorne Rozmowy
Krzysztof Dowgird
23:00 - Rzeźnia
Jarosław Anzhellmo Giers
06:00 - Przepisdnia w Antyradiu
Paweł Loroch
07:00 - Najgorsze Państwo Świata
Karolina Korwin Piotrowska,Michał Figurski
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski
13:00 - Rockomotywa w Antyradiu
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani
Joanna Zientarska,Włodzimierz Zientarski
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Zaraz będzie ciemno
Jurek Owsiak
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Przepisdnia w Antyradiu
Paweł Loroch
07:00 - Najgorsze Państwo Świata
Michał Figurski,Karolina Korwin Piotrowska,Małgorzata Wierzejewska
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski
13:00 - Rockomotywa w Antyradiu
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani
Joanna Zientarska,Włodzimierz Zientarski
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Tomasz Kasprzyk
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Przepisdnia w Antyradiu
Paweł Loroch
07:00 - Najgorsze Państwo Świata
Karolina Korwin Piotrowska,Michał Figurski
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski
15:00 - Odjechani
Joanna Zientarska,Włodzimierz Zientarski
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Tomasz Kasprzyk
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Przepisdnia w Antyradiu
Paweł Loroch
07:00 - Najgorsze Państwo Świata
Karolina Korwin Piotrowska,Michał Figurski
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski
13:00 - Rockomotywa w Antyradiu
Bartosz Synowiec
13:09 - Rockomotywa w Antyradiu
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani
Joanna Zientarska,Włodzimierz Zientarski
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Tomasz Kasprzyk
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Przepisdnia w Antyradiu
Paweł Loroch
07:00 - Najgorsze Państwo Świata
Karolina Korwin Piotrowska,Michał Figurski,Małgorzata Wierzejewska
10:00 - Ostry Dyżur
Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa w Antyradiu
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani
Joanna Zientarska,Włodzimierz Zientarski
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Tomasz Kasprzyk
22:00 - Rockolekcje w Antyradiu
Leszek Gnoiński
23:00 - Wszystko w sam raz w Antyradiu
Jarek Szubrycht
07:00 - Sobota(ż)
Mieszko Dreszer
10:00 - Gastrofaza
Paweł Loroch
13:00 - Kino na podsłuchu
Karolina Korwin Piotrowska
15:00 - Odjechani
Włodzimierz Zientarski,Joanna Zientarska
16:00 - Rockolekcje w Antyradiu
Leszek Gnoiński
17:00 - Blok z wielkiej płyty w Antyradiu
Tomasz Kasprzyk
18:00 - Świeży Towar
Bartosz Synowiec
20:00 - Zaraz będzie ciemno
Jurek Owsiak
22:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia