Ramówka Antyradio, programy

U nas znajdziesz z tygodniowym wyprzedzeniem program audycji Antyradio i najważniejsze informacje powiązane, takie jak np. imiona i nazwiska prowadzących lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę, napisz do nas przez stronę kontaktową i poprawimy błąd, jak najszybciej będzie to możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych równocześnie, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetka programowa.

06:00 - Pan Solo w Antyradiu
Mieszko Dreszer
07:00 - Mistrz i Małgorzata
Michał Figurski, Małgorzata Wierzejewska
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski , Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska
20:00 - Turbo Top
Piotr Frank Marciniak
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Pan Solo w Antyradiu
Konrad Czubaj
07:00 - Mistrz i Małgorzata
Michał Figurski, Małgorzata Wierzejewska
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski , Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska
18:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
19:00 - Three Chords and the Truth w Antyradiu
Duff McKagan i Susan Holmes McKagan
20:00 - Turbo Top
Piotr Frank Marciniak
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
06:00 - Pan Solo w Antyradiu
Konrad Czubaj
07:00 - Mistrz i Małgorzata
Michał Figurski, Małgorzata Wierzejewska, Dominik Selerski
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski , Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska , Konrad Czubaj
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Piotr Frank Marciniak
22:00 - Rockolekcje w Antyradiu
Leszek Gnoiński
00:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia
07:00 - Sobota(ż)
Piotr Frank Marciniak
10:00 - Najlepszy rock na weekend
Kuba Olszewski
13:00 - Kino na podsłuchu
Karolina Korwin Piotrowska
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska, Konrad Czubaj
17:00 - Blok z wielkiej płyty w Antyradiu
Tomasz Kasprzyk
18:00 - Świeży Towar
Marcin Bąkiewicz , Bartosz Synowiec
20:00 - Zaraz będzie ciemno
Jurek Owsiak
22:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia
23:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia
07:00 - Siódmy Dzień Rocka w Antyradiu
Paweł Chowaniec
10:00 - Ranking Kojota w Antyradiu
Kuba Olszewski
13:00 - Czułe Dranie
Aleksander Ostry Ostrowski , Grzegorz Kornacki , Włodzimierz Zientarski
16:00 - Klasyczna Lista Przebojów
Tomasz Kasprzyk
19:00 - Three Chords and the Truth w Antyradiu
Duff McKagan i Susan Holmes McKagan
20:00 - Teraz Rock
Wiesław Weiss
21:00 - Rockolekcje w Antyradiu
Leszek Gnoiński
23:00 - Rzeźnia
Jarosław Anzhellmo Giers
02:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia
06:00 - Pan Solo w Antyradiu
Konrad Czubaj
07:00 - Mistrz i Małgorzata
Michał Figurski, Małgorzata Wierzejewska
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski , Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska , Konrad Czubaj
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Zaraz będzie ciemno
Jurek Owsiak
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki
00:00 - Najlepszy ROCK na świecie
Redakcja Antyradia
06:00 - Pan Solo w Antyradiu
Konrad Czubaj
07:00 - Mistrz i Małgorzata
Michał Figurski, Małgorzata Wierzejewska, Dominik Selerski
10:00 - Ostry Dyżur
Aleksander Ostry Ostrowski , Paweł Chowaniec
13:00 - Rockomotywa
Bartosz Synowiec
15:00 - Odjechani w Antyradiu
Joanna Zientarska , Konrad Czubaj
17:00 - Kasprologia
Tomasz Kasprzyk
20:00 - Turbo Top
Piotr Frank Marciniak
22:00 - Makakofonia / MakakArt
Piotr Makak Szarłacki