Najświeższe wiadomości RMF Classic

Najświeższe wiadomości RMF Classic z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

33 proc. udziału RMF FM w Krakowie, RMF Classic awansowało na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w drugim półroczu ub.r. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i RMF Classic - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 02.02.2024

Irena Santor, Andrzej Piaseczny i rodzina Bocellich w świątecznych programach RMF Classic

W czasie nadchodzących Świąt do studia RMF Classic przyjdą m.in. Irena Santor i Andrzej Piaseczny. Usłyszymy też m.in. utwory z albumu świątecznego rodziny Bocellich.

Data publikacji: 20.12.2023

Świąteczne piosenki w RMF Classic

Od piątku 1 grudnia już po raz dwunasty radio RMF Classic będzie grało wyłącznie świąteczne piosenki. Gwiazdą będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa i kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.

Data publikacji: 30.11.2023

RMF Classic świętuje jubileusz dwudziestolecia

W piątek 27 października RMF Classic (Grupa RMF) będzie obchodzić swój okrągły jubileusz. Z okazji urodzin na antenie odbędzie się finał Plebiscytu na Filmowy Przebój 20-lecia.

Data publikacji: 26.10.2023

RMF FM liderem w Trójmieście. Rosną RMF Classic, Radio Pogoda i Radio Gdańsk

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. Podium uzupełniają TOK FM i Radio ZET - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 23.10.2023

RMF FM liderem słuchalności w Częstochowie. Radio ZET wyprzedziło Radio Jura i RMF MAXX

Liderem rynku radiowego w Częstochowie jest RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Radio ZET i RMF Classic - wynika z badań słuchalności radia za okres od marca do sierpnia br.

Data publikacji: 03.10.2023

Jedynka, Vox FM i Radio Zet z mniejszymi wpływami z reklam, mocno w górę RMF Classic i Antyradio (Top10)

Po pierwszych ośmiu miesiącach br. spore wzrosty – bo o jedną trzecią – wpływów reklamowych notują RMF Classic i Antyradio. Z kolei przychody radiowej Jedynki, Vox FM i Radia Zet w porównaniu z ub.r. maleją – wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 28.09.2023

32 proc. udziału RMF FM w Krakowie, RMF Classic awansował na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM, RMF Classic i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 25.09.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od marca do sierpnia br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 20.09.2023

Tytus Hołdys współprowadzącym „Listę Przebojów Muzyki Filmowej” w RMF Classic

Od tego sezonu „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic (Grupa RMF) ma dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.

Data publikacji: 15.09.2023