Najświeższe wiadomości RMF Classic

Najświeższe wiadomości RMF Classic z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Jedynka, Vox FM i Radio Zet z mniejszymi wpływami z reklam, mocno w górę RMF Classic i Antyradio (Top10)

Po pierwszych ośmiu miesiącach br. spore wzrosty – bo o jedną trzecią – wpływów reklamowych notują RMF Classic i Antyradio. Z kolei przychody radiowej Jedynki, Vox FM i Radia Zet w porównaniu z ub.r. maleją – wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 28.09.2023

32 proc. udziału RMF FM w Krakowie, RMF Classic awansował na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM, RMF Classic i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 25.09.2023

Radio ZET nowym liderem w Warszawie

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od marca do sierpnia br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 20.09.2023

Tytus Hołdys współprowadzącym „Listę Przebojów Muzyki Filmowej” w RMF Classic

Od tego sezonu „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic (Grupa RMF) ma dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.

Data publikacji: 15.09.2023

RMF FM liderem słuchalności w Częstochowie. Duży spadek udziału Radia Jura

Liderem rynku radiowego w Częstochowie jest RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Radio ZET i RMF Classic - wynika z badań słuchalności radia za okres od lutego do lipca br.

Data publikacji: 04.09.2023

Nowe poranne pasmo i magazyn Katarzyny Hnat w RMF Classic. Wraca „Śniadanie mistrzów” i Artur Andrus

W poniedziałek, 4 września, wystartuje jesienna ramówka RMF Classic.

Data publikacji: 31.08.2023

RMF FM liderem, Radio Szczecin na drugim miejscu

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie okresie od lutego do lipca br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Szczecin i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.08.2023

32 proc. udziału RMF FM w Krakowie, spadek wyniku Radio ZET

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w okresie od lutego do lipca br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 24.08.2023

Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie. W górę Eska i RMF Classic

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od lutego do lipca br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM i RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 21.08.2023

Małgorzata Bugaj po pięciu latach odeszła z RMF Classic

Autorka podcastu internetowego „Lepiej nie mówić”, Małgorzata Bugaj, po pięciu latach współpracy pożegnała się z anteną RMF Classic. Prowadziła tam program pt. „Spis treści”.

Data publikacji: 04.08.2023