Najświeższe wiadomości Radio Złote Przeboje

Najświeższe wiadomości Radio Złote Przeboje z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Kasia Wilk znika z Radia Złote Przeboje

W czwartek, 31 sierpnia Kasia Wilk po raz ostatni przed dłuższą przerwą poprowadzi program w Radiu Złote Przeboje - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dziennikarka przed wakacjami prowadziła popołudniowy program z Kamilem Baleją, który odszedł do Radia ZET.

Data publikacji: 31.08.2023

Norbert Bieńkowski w Radiu Złote Przeboje

Do zespołu Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) dołącza Norbert Bieńkowski. Poprzednio był związany ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi należącymi do Grupy ZPR Media.

Data publikacji: 30.08.2023

RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, Eska wyprzedziła Radio ZET

Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od lutego do lipca br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Eska i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.08.2023

RMF FM liderem w Poznaniu. Eska wyprzedziła TOK FM

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od lutego do lipca br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Eska i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 28.08.2023

RMF FM nadal liderem w Trójmieście, ale dużo traci. Zyskuje Radio ZET

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od lutego do lipca br. było RMF FM. Podium uzupełniają TOK FM i Radio ZET - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 23.08.2023

Kamil Baleja po sześciu latach odchodzi z Radia Złote Przeboje

„Dziękuję, że byliście częścią mojej radiowej opowieści, której kolejny rozdział rozpocznie się niebawem” – tymi słowami Kamil Baleja, dziennikarz i prezenter Radia Złote Przeboje, w piątek pożegnał się z słuchaczami.

Data publikacji: 07.08.2023

RMF FM liderem w Poznaniu w I półroczu. Złote Przeboje awansowały z piątego na drugie miejsce

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w pierwszym półroczu br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Złote Przeboje i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia...

Data publikacji: 26.07.2023

RMF FM wyraźnym liderem w Poznaniu. Złote Przeboje awansowały z piątego na drugie miejsce

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od grudnia ub.r. do maja br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Złote Przeboje i Eska - wynika z badań słuchalności radia. Pozycję lidera rynku radiowego w Poznaniu w okresie od grudnia 2022 roku do maja 2023...

Data publikacji: 05.07.2023

Złote Przeboje latem z konkursem dla słuchaczy i cyklem Marzeny Rogalskiej

W wakacje Radio Złote Przeboje będzie nadawać pod hasłem „Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko”. Na antenie trwa konkurs „Radio Złote Przeboje robi ci urlop”, pojawiają się także nowe pozycje programowe, m.in. cykl Marzeny Rogalskiej...

Data publikacji: 27.06.2023

Radio TREFL 103 i 99,2 Złote Przeboje oraz Twoje Radio dostały koncesje na 10 lat

KRRiT rozstrzygnęła wnioski o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie programów radiowych przez kolejne 10 lat dla Radia TREFL 103 i 99,2 Złote Przeboje oraz Twojego Radia - poinformowano w środę na stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji...

Data publikacji: 15.06.2023