Najświeższe wiadomości Radio Złote Przeboje

Najświeższe wiadomości Radio Złote Przeboje z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Przedłużono koncesję stacji Agory. Trwało to niemal rok

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o udzieleniu koncesji na kolejne 10 lat spółce Grupa Radiowa Agory na nadawanie programu „Radio Złote Przeboje 93,2 FM” w Małogoszczy. Zasiadający w KRRiT prof. Tadeusz Kowalski zauważa w rozmowie z Wirtualnemedia.

Data publikacji: 11.07.2024

RMF FM liderem w Trójmieście, Radio Złote Przeboje Trefl do góry

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i TOK FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 22.02.2024

Joanna Sołtysiak dyrektorką programową Radia Złote Przeboje

W piątek 1 marca br. Joanna Sołtysiak obejmie stanowisko dyrektorki programowej Radia Złote Przeboje (Grupa Eurozet). Zastąpi Mateusza Golisa, który rozstał się z firmą.

Data publikacji: 15.02.2024

KRRiT przedłużyła koncesje stacjom Eurozetu

Podczas środowego posiedzenia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła koncesje m.in. dla czterech stacji wchodzących w skład sieci Grupy Radiowej Eurozet. Z informacji Wirtualnemedia.

Data publikacji: 07.12.2023

RMF FM liderem w Lublinie, Radio ZET na drugim miejscu

Liderem słuchalności w Lublinie w okresie od marca do sierpnia br. było RMF FM. Podium w tej fali uzupełniają Radio ZET i VOX FM - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 02.10.2023

RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, Eska wyprzedziła Radio ZET

Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Eska i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 28.09.2023

RMF FM wyraźnym liderem w Poznaniu. Eska wyprzedziła TOK FM

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od marca do sierpnia br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze Eska i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 27.09.2023

Grupa Eurozet bez szefa stacji muzycznych. Odchodzi Piotr Jaroszewski

Z Grupą Eurozet (Agora) żegna się Piotr Jaroszewski, dyrektor zarządzający stacji muzycznych. Jego obowiązki przejmą Krzysztof Janur i Adam Fijałkowski.

Data publikacji: 25.09.2023

Słuchacze Złotych Przebojów wybiorą najlepszych artystów

Radio Złote Przeboje startuje z akcją „Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje”, w ramach której słuchacze stacji wybiorą najlepszych artystów.

Data publikacji: 18.09.2023

Jesień w stacjach Eurozetu: nowości w Antyradiu, Sołtysik w Meloradiu a Chillizet z odświeżoną oprawą dźwiękową

Po wakacyjnej przerwie stacje muzyczne Grupy Eurozet – Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Pogoda, Meloradio, Rock Radio i Chillizet – częściowo wracają do znanych słuchaczom pozycji programowych, ale dodają do nich nowe elementy i nowych prowadzących.

Data publikacji: 01.09.2023