Radio Yanosik - Radio Yanosik Online

(Głosy:16, Średnia:4.6)
Jeśli transmisja online Radio Yanosik nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.

O Radio Yanosik

Słuchaj Radia Yanosik online! Radio Yanosik powstało z tego samego powodu co znana aplikacja Yanosik – aby nieść pomoc kierowcom. Radio Yanosik towarzyszy Słuchaczy dobrą muzyką, przekazuje wiedzę i nowości z zakresu motoryzacji i dostarcza informacji o najważniejszych wydarzeniach drogowych. Repertuar muzyczny obejmuje współczesne przeboje i największe hity z latach 90-tych. W dniach powszednich porannym programem od godziny 7.00 jest Autostart z Martyną Biłogan i Olinem Gutowskim. Weekendami od 8.00 pierwszą audycją jest Bezpiecznik, w ramach którego możemy się zapoznać problemami jakimi możemy się spotkać na drogach i jak możemy zostać lepszymi kierowcami.

Radio Yanosik slogan: "z Wami nam po drodze"

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
RMF Święta
Radio Złote Przeboje
RMF MAXX
Radio ESKA
Radio Zet
ESKA2
Radio Pogoda
Polskie Radio 24
Radio Plus
Radio Park
Radio Maryja
Radio 357
Open FM - Disco Polo
Radio Silesia
Antyradio
Meloradio
Polskie Radio Jedynka
Radio FEST
ROCK RADIO
Eska ROCK
Open FM
Radio Party
Radio Kaszëbë
RMF Classic
Polskie Radio Trójka
Radio Rekord
Radio Piekary
Radio Nowy Świat
Radio Leliwa
Twoja Polska Stacja
RMF Disco Polo
Radio DiscoParty
RMF w Pracy
Muzyczne Radio
RDN Małopolska
Radio Katowice
AkcjaFM
Polskie Radio Dwójka
Radio Gorzów
Radio Alex
Radio BIELSKO
Radio Nakło
ESKA Gorąca 20
Chillizet
Trendy Radio
Radio Warta
Radio Alex Zakopane
Radio JARD
Radio 90
RMF 24
MUZO.FM
Inne radia

Radio Yanosik Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj pod jednym z namiarów!

Radio Yanosik wiadomości powiązane

Radio Yanosik nie tylko o motoryzacji
Niedawno uruchomione Radio Yanosik (Radio Yanosik) przedstawiło swoją ramówkę. Znalazło się tam miejsce na audycje dotyczące motoryzacji i bezpieczeństwa na drodze, ale także tematy kulinarne, muzyczne, podróżnicze i sportowe.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 20.09.2023
Mariusz Gzyl wrócił na antenę. Prowadzi autorskie audycje w Radiu Yanosik
Radiowy dziennikarz motoryzacyjny, Mariusz Gzyl, po ponad dwóch latach nieobecności wraca do radia. Od tego tygodnia Gzyl prowadzi kilka audycji w nowo powstałym Radiu Yanosik. Wcześniej przez niemal 22 lata związany był z Polskim Radiem...  Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 19.07.2023

Playlista 21

Margaret - Tańcz głupia
03:42Margaret - Tańcz głupia
WET WET WET - LOVE IS ALL AROUND
03:38WET WET WET - LOVE IS ALL AROUND
Thirty Seconds To Mars - Seasons
03:35Thirty Seconds To Mars - Seasons
Kygo & Whitney Houston - Higher Love
03:31Kygo & Whitney Houston - Higher Love
GEORGE HARRISSON - I GOT MY MIND SET ON YOU
03:27GEORGE HARRISSON - I GOT MY MIND SET ON YOU
Lanberry & Tribbs - Dzięki, że jesteś
03:24Lanberry & Tribbs - Dzięki, że jesteś
Avicii - For A Better Day
03:21Avicii - For A Better Day
Gibbs, Jonatan & 4money - Stan
03:18Gibbs, Jonatan & 4money - Stan
ROXETTE - JOYRIDE
03:13ROXETTE - JOYRIDE
Emeli Sandé - Heaven
03:09Emeli Sandé - Heaven
Wyświetlenie starszych piosenek

Programy Radio Yanosik21

07:00 - Jazda z Prawnikiem
Poniedziałek - piątek, 7:10 i 7:40 Radca prawny z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Kompleksowe doradztwo prawne dla m.in. dystrybutorów ubezpieczeń, zakładów ubezpieczeń to jego chleb powszedni. Zajmuje się tworzeniem oddziałów […]

Autostart
Martyna Biłogan-Borowiec i Olin Gutowski
Jazda z Prawnikiem - Piotr Czublun
Jazda Ekonomiczna - Iwo Stokłosa
Sportowy Rozkład Jazdy - Sebastian Szczęsny
Audycja o Twoim Starym - Marcin Korzeniewski
08:10 - Jazda Ekonomiczna
Iwo Stokłosa jest dziennikarzem który przed wami odsłoni tajniki wielkiego businessu motoryzacyjnego i nie tylko. Duże sumy to jego ulubione ryby więc łapcie od nigo wiedzę i dane ekonomiczne codziennie w felietonie „Jazda Ekonomiczna”.
09:10 - Sportowy Rozkład Jazdy
Codzienny (od poniedziałku do piątku) felieton o tematyce sportowej Sebastiana Szczęsnego - newsy, opinie, podsumowania i odważne teorie. 
09:40 - Audycja o Twoim Starym
Na samochodach używanych zna się jak nikt. Jeżeli planujesz zakup używanego samochodu, posłuchaj rad Marcina w serii "Felietonów o Twoim Starym".
10:00 - Wendro na Obrotach
Jarosław Wendrowski
Jeneralnie o motoryzacji - Kacper Jeneralski
MotoMicha - Mateusz Kubiak
Policjant Odpowiada
10:10 - Jeneralnie o Motoryzacji
„Jeneralnie o Motoryzacji” to cykl felietonów, których nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Usłyszycie o samochodowych premierach i ciekawych zjawiskach. Oto świat czterech kółek wdziany oczami psychofana motoryzacji.
11:10 - MotoMicha
felietony kulinarno-podróżnicze Mateusza "Rudego" Kubiaka, który przemierzył pół świata i spróbował większości lokalnych potraw na swoich trasach. Teraz zdradza słuchaczom czego i gdzie można skosztować
12:00 - Policjant Odpowiada
Cykl felietonów emitowanych od poniedziałku do piątku o 12:25 i 12:55, w których przedstawiciel Komendy Głównej odpowiada na pytania słuchaczy, nadesłane do Radia Yanosik.
14:00 - Turystyczny
Poniedziałek-piątek, 14:10 i 14:40 Turystyczny to seria felietonów, w której Michał MISIEK Wnuk, znawca karawaningu, overlandingu i off-road\'u, opowie o nowinkach z branży pojazdów rekreacyjnych. Usłyszycie też testy najnowszych modeli […]

Zjazd do bazy
Patryk Bartoszewski
Turystyczny - Michał Wnuk
Elektryczny - Witold Blady
Bezpiecznik - Kuba Bielak
OlinOKO - Olin Gutowski
15:10 - Elektryczny
Felietony Witolda Bladego to gratka dla osób zainteresowanych elektromobilnością, nowoczesnością i przyszłością motoryzacji.
16:10 - Bezpiecznik
czyli wszystko o tym jak jechać żeby bezpiecznie dotrzeć do celu. Program o kierowcach i dla kierowców. O problemach jakie możecie spotkać na naszych drogach , jak stać się jeszcze lepszym kierowcą, jak zrozumieć to co wydaje się nam niezrozumiałe w gąszczu naszych przepisów i przyzwyczajeń drogowych.
17:10 - OlinOKO
Nazywam się Olin Gutowski i zjeździłem całą Polskę oraz, przy okazji, niejedno widziałem. Miejsca ciekawe, dziwne, ale też straszne no i te strasznie przyjemne.
18:00 - Najlepsza 20
Hubert Augustyniak
20:00 - Audycja z Lektorem
W tym nowym cyklu, prowadzonym przez jednego z najpopularniejszych lektorów między innymi Netflixa – Andrzeja Leszczyńskiego – usłyszycie wywiady z jego kolegami z branży - najznakomitszymi lektorami, których znacie z filmowego ekranu.