Radio Yanosik - Radio Yanosik Online

(Głosy:24, Średnia:4.5)
Jeśli transmisja online Radio Yanosik nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.

O Radio Yanosik

Słuchaj Radio Yanosik online! Radio Yanosik powstało z tego samego powodu co znana aplikacja Yanosik - aby nieść pomoc kierowcom. Radio Yanosik towarzyszy Słuchaczy dobrą muzyką, przekazuje wiedzę i nowości z zakresu motoryzacji i dostarcza informacji o najważniejszych wydarzeniach drogowych. Repertuar muzyczny obejmuje współczesne przeboje i największe hity z latach 90-tych. W dniach powszednich porannym programem od godziny 7.00 jest "Autostart" z Martyną Biłogan i Olinem Gutowskim. Weekendami od 8.00 pierwszą audycją jest "Bezpiecznik", w ramach którego możemy się zapoznać problemami jakimi możemy się spotkać na drogach i jak możemy zostać lepszymi kierowcami.

Radio Yanosik slogan: "z Wami nam po drodze"

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
Radio Złote Przeboje
RMF MAXX
Radio ESKA
Radio Zet
ESKA2
Radio Pogoda
Polskie Radio 24
Radio Plus
Radio Park
Radio Maryja
Radio 357
Radio Silesia
Antyradio
Meloradio
Polskie Radio Jedynka
Radio FEST
ROCK RADIO
Eska ROCK
Radio Party
Radio Kaszëbë
RMF Classic
Polskie Radio Trójka
Open FM - Disco Polo
Radio Rekord
Radio Piekary
Radio Nowy Świat
Radio Leliwa
Twoja Polska Stacja
RMF Disco Polo
Radio DiscoParty
RMF w Pracy
Muzyczne Radio
RDN Małopolska
Radio Katowice
Open FM
Polskie Radio Dwójka
Katolickie Radio Podlasie
Radio Gorzów
Radio Alex
RMF Święta
Radio BIELSKO
Radio Nakło
Chillizet
Trendy Radio
Radio Warta
Radio JARD
Radio 90
RMF 24
MUZO.FM
Radio Famka
RMF ON
Inne radia

Radio Yanosik Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj pod jednym z namiarów!

Radio Yanosik wiadomości powiązane

Radio Yanosik nie tylko o motoryzacji
Niedawno uruchomione Radio Yanosik (Radio Yanosik) przedstawiło swoją ramówkę. Znalazło się tam miejsce na audycje dotyczące motoryzacji i bezpieczeństwa na drodze, ale także tematy kulinarne, muzyczne, podróżnicze i sportowe.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 20.09.2023
Mariusz Gzyl wrócił na antenę. Prowadzi autorskie audycje w Radiu Yanosik
Radiowy dziennikarz motoryzacyjny, Mariusz Gzyl, po ponad dwóch latach nieobecności wraca do radia. Od tego tygodnia Gzyl prowadzi kilka audycji w nowo powstałym Radiu Yanosik. Wcześniej przez niemal 22 lata związany był z Polskim Radiem...  Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 19.07.2023

Playlista 19

Dawid Kwiatkowski - Taki jak Ty
07:58Dawid Kwiatkowski - Taki jak Ty
FREE - ALL RIGHT NOW
07:53FREE - ALL RIGHT NOW
Lost Frequencies & Calum Scott - Where Are You Now
07:51Lost Frequencies & Calum Scott - Where Are You Now
The Beautiful South - DREAM A LITTLE DREAM OF ME
07:47The Beautiful South - DREAM A LITTLE DREAM OF ME
Maryla Rodowicz & Mrozu - Sing-Sing
07:45Maryla Rodowicz & Mrozu - Sing-Sing
Maroon 5 - THIS LOVE
07:41Maroon 5 - THIS LOVE
DEPECHE MODE - ENJOY THE SILENCE
07:37DEPECHE MODE - ENJOY THE SILENCE
Benson Boone - Beautiful Things
07:34Benson Boone - Beautiful Things
SYLWIA GRZESZCZAK - TAMTA DZIEWCZYNA
07:31SYLWIA GRZESZCZAK - TAMTA DZIEWCZYNA
BLACK - Wonderful Life
07:26BLACK - Wonderful Life
Wyświetlenie starszych piosenek

Programy Radio Yanosik19

08:00 - Jeneralnie o Motoryzacji
„Jeneralnie o Motoryzacji” to cykl felietonów, których nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Usłyszycie o samochodowych premierach i ciekawych zjawiskach. Oto świat czterech kółek wdziany oczami psychofana motoryzacji.
10:00 - Jazda Ekonomiczna
Paweł Oksanowicz jest dziennikarzem który przed wami odsłoni tajniki wielkiego businessu motoryzacyjnego i nie tylko. Duże sumy to jego ulubione ryby więc łapcie od niego wiedzę i dane ekonomiczne codziennie w felietonie „Jazda Ekonomiczna”.
12:00 - Muzyka Gadunkowa
„Muzyka Gadunkowa” to autorska audycja Artura Gadowskiego, w której prezentuje nieznane historie, plotki i anegdoty ze świata muzycznego, a także swoje spojrzenie na świat z punktu widzenia znanego muzyka i rockowej estrady. 
14:00 - MotoMicha
felietony kulinarno-podróżnicze Mateusza "Rudego" Kubiaka, który przemierzył pół świata i spróbował większości lokalnych potraw na swoich trasach. Teraz zdradza słuchaczom czego i gdzie można skosztować
16:00 - OlinOKO
Nazywam się Olin Gutowski i zjeździłem całą Polskę oraz, przy okazji, niejedno widziałem. Miejsca ciekawe, dziwne, ale też straszne no i te strasznie przyjemne.
18:00 - Dookoła Świata
Dookoła Świata to audycja w której RUDY wraz z MIŚKIEM, ekspertem niezależnym z zakresu karawaningu, overlandingu i off road, opowiedzą o spędzaniu czasu za miastem. Panowie zdradzą najlepsze patenty do spania na dziko, omówią wszelkiego rodzaju formy karawaningu. Z nimi znajdziesz najlepsze biwakowe miejsce w Polsce i Europie i dowiesz się o najważniejszych eventach tematycznych. Nie wahaj się pisać do nich i pytać o wszystko!
20:00 - Jazda Sportowa
Sebastian Szczęsny będzie robił to, w czym jest  niewątpliwie zawodnikiem ligi światowej, czyli komentował wydarzenia sportowe. Niezależnie, czy Polacy aktualnie wygrywają, czy przegrywają w danej dyscyplinie, to my tu mamy mistrza… za mikrofonem Radia Yanosik.