Radio PiK - Polskie Radio PiK - Radio PiK Online

(Głosy:10, Średnia:4.5)
Jeśli transmisja online Radio PiK nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Radio PiK - 128 Kbps
Prx Server - 128 Kbps

O Radio PiK

Słuchaj Radio PiK online! Polskie Radio PiK jest regionalną spółką radiofonii publicznej. Jego poprzednikiem były Pomorskie Rozgłośnie Polskiego Radia powstałe w Toruniu w 1935 roku, i Rozgłośnie Polskiego Radia, powstałe w 1936 roku w Bydgoszczy. Po wojnie Polskie Radio PiK pełniło funkcję terenowego oddziału Polskiego Radia. Stacja obecnie wchodzi w skład regionalnych spółek radiofonii publicznej od 1993 roku. Jego zasięg dociera do Województwa Kujawsko-Pomorskiego, i po części do przygranicznych terenów sąsiednich województw (Piła, Gniezno, okolice Płocka). Grupą docelową radia są słuchacze dorośli, a w repertuarze muzycznym znajdziemy muzykę pop, rock, muzykę ludową, klubową i nawet poezję śpiewaną. Oprócz muzyki rozgłośnia kładzie duży nacisk na informacje z regionu, kraju i całego świata. W programach radia można znaleźć szereg audycji omawiających i analizujących najważniejsze wydarzenia z kraju i całego świata, jak na przykład: "Zawsze Dzień Dobry" (wiadomości od 6.05), i "Magazyn Informacyjny" od 12.00 w dni powszednie.

Radio PiK slogan: "Twój Region, Twoje Radio!"

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Radio PiK częstotliwości

Brodnica - 106.9 FMBydgoszcz - 100.1 FMWłocławek - 100.3 FM
Radio PiK Mapa częstotliwości
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
Radio ESKA
Radio Złote Przeboje
RMF FM
RMF MAXX
ESKA2
Radio Zet
Radio Pogoda
Radio Park
Radio Maryja
Radio FEST
Radio 357
Radio Silesia
Radio Plus
Polskie Radio Jedynka
Open FM - Disco Polo
Polskie Radio 24
Antyradio
ROCK RADIO
Meloradio
Eska ROCK Warszawa
Radio Party
Radio Kaszëbë
Twoja Polska Stacja
Polskie Radio Trójka
Radio Rekord
Radio Piekary
Open FM
Radio Nowy Świat
Radio Leliwa
RMF Disco Polo
Radio DiscoParty
Katolickie Radio Zamość
Radio Poland
Muzyczne Radio
Radio Nakło
RMF w Pracy
RMF Classic
RDN Małopolska
Radio Katowice
Radio BIELSKO
Chillizet
Eska ROCK
Radio JARD
Radio Warta
Radio ZW
Trendy Radio
Radio 90
Radio Parada
RMF 24
Polskie Radio Dwójka
Radio Kraków
Radio Wielkopolska
Inne radia

Radio PiK Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj pod jednym z namiarów!

Radio PiK wiadomości powiązane

RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, rośnie Polskie Radio PiK
Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i RMF MAXX - wynika z badań słuchalności radia.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 05.03.2024
RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, Eska wyprzedziła Radio ZET
Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Eska i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 28.09.2023
Broker regionalnych stacji Polskiego Radia bez 14 proc. przychodów
Spółka Audytorium 17, odpowiadająca za sprzedaż oferty reklamowej 17 regionalnych rozgłośni publicznych, w ub.r. zanotowała spadek przychodów o 14,2 proc. do 8,1 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 286,7 do 107,7 tys. zł...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 13.07.2023

Playlista 22

JACKSON MICHAEL - SMOOTH CRIMINAL
13:12JACKSON MICHAEL - SMOOTH CRIMINAL
Panic! At The Disco - High Hopes
13:09Panic! At The Disco - High Hopes
Margaret - Miłego lata
13:06Margaret - Miłego lata
Seal - Amazing
12:57Seal - Amazing
Macdonald Amy - This Pretty Face
11:55Macdonald Amy - This Pretty Face
Toto - Hold the line
11:51Toto - Hold the line
Turnau Grzegorz, Karpiel-Bułecka Sebastian - Na plażach Zanzibaru
11:48Turnau Grzegorz, Karpiel-Bułecka Sebastian - Na plażach Zanzibaru
McCartney Paul - Hope of deliverance
11:45McCartney Paul - Hope of deliverance
Kwiat Jabłoni - Poproszę więcej siebie
11:36Kwiat Jabłoni - Poproszę więcej siebie
Ace of Base - Cruel Summer
11:33Ace of Base - Cruel Summer
Wyświetlenie starszych piosenek

Programy Radio PiK22

00:00 - Nuty i minuty
Autor: Dariusz Gross
audycja muzyczna
06:05 - Zawsze Dzień Dobry
Autor: Dariusz Gross
W programie: najświeższe informacje z Kujaw i Pomorza, co pół godziny najważniejsze doniesienia z regionu, kraju i świata; serwisy sportowe (7:05, 8:05), serwisy drogowe (6:45, 7:15, 7:45), tematy, które warto wyjaśnić, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, nagrody w i dużo muzyki na dobry początek dnia.
08:30 - Rozmowa Dnia
„Z samorządu do Senatu" - zgodnie ze swoim hasłem wyborczym - Stanisław Pawlak wygrywa wybory uzupełniające do Senatu. Kandydat Nowej Lewicy popierany przez Pakt Senacki będzie gościem Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek w „Rozmowie Dnia".
09:05 - PiKtogramy
Autor: Piotr Majewski
Radzimy, jak żyć zdrowo i szczęśliwie, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z social mediów, serwujemy przepisy kulinarne. Tylko u nas znajdziecie porady psychologa i coacha, opowieści filozoficzne oraz coś dla właścicieli psów, a także miłośników biegania. O 11:40 kolejny odcinek powieści.
12:00 - Puls Regionu
Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.
12:15 - Radiokonferencja
Autor: Marcin Kupczyk
W audycji zaproszeni do studia Polskiego Radia PiK goście - parlamentarzyści z Kujaw i Pomorza, omawiają najważniejsze, polityczne wydarzenia minionego tygodnia. Audycja z transmisją wideo.
13:05 - Od ucha do ucha
Autor: Bogumiła Wresiło
Ciekawostki, newsy ze świata znanych i lubianych, sportowe fakty, najważniejsze wydarzenia w regionie, informacje, konkursy z nagrodami, dużo dobrej muzyki, ale przede wszystkim UŚMIECH! I to od ucha do ucha!
15:05 - Popołudnie z nami
Autor: Ireneusz Sanger
Reporterskie podsumowanie dnia oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów.
16:30 - Popołudnie z Reportażem
Jesteśmy w Wami codziennie, dzielimy z Wami śmiech i łzy. Towarzyszymy w sukcesach i porażkach. Opowiadamy o świecie, czasami zagadkowym, bywa że ponurym, ale zawsze frapującym. A w każdy poniedziałek prezentujemy reportaże z różnych zakątków Polski. Jesteśmy z Wami i dla Was, dlatego zawsze po audycji czekamy na Wasze maile i telefony. Dzwońcie i piszcie. Jeśli zaprosicie nas do siebie, stawimy się na 100%.
17:00 - Puls Regionu
Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.
17:07 - W dobrym tonie
Autor: Ewa Dąbrowska
Ambitna i oryginalna muzyka niemieszcząca się w modnych trendach, która wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.
18:05 - Regionalny Punkt Widzenia
Autor: Magda Jasińska
Magazyn o gospodarce, regionalnych inicjatywach pozarządowych, kulturze, nowych trendach i zjawiskach oraz rozmowy z ekspertami.
19:05 - Z sercem na dłoni
Autor: Elżbieta Rupniewska
Już ponad 321 organizacji pozarządowych działających na Kujawach i Pomorzu posiada status pożytku publicznego i prawo do otrzymywania 1,5% podatku na swoją działalność w bieżącym roku. Ich działalność jest bardzo różnorodna. Ich aktualną listę można znaleźć na stronie pod adresem bazy.ngo.pl.
20:00 - Historie słowem pisane
Autor: Żaneta Walentyn
Ciekawe reportaże z kraju i regionu. W trakcie programu prowadząca zaprasza do dyskusji zarówno gości w studiu, jak i słuchaczy.
21:07 - Regionalny Dom Kultury
Autor: Tomasz Kaźmierski
Uciekamy z dużych miast i odwiedzamy mniejsze ośrodki - miasteczka oraz wsie. Jak już tam dojedziemy, spróbujemy dowiedzieć się jak funkcjonują w nich placówki kultury.
22:04 - Polskie granie
Autor: Dariusz Gross
„Polskie granie” to audycja z muzyką tylko polskich wykonawców, premiery, informacje koncertowe z regionu i muzyczni goście - gwiazdy i debiutanci.
23:00 - Przebojowa godzina
Autor: Dariusz Gross
Największe hity ze światowych list przebojów, zakręcone informacje, przebojowi goście i najnowsze płyty! Prawie 60 minut nowej muzyki - przede wszystkim tej wybranej przez samych słuchaczy.