Radio PiK - Polskie Radio PiK - Radio PiK Online

(Głosy:10, Średnia:4.5)
Jeśli transmisja online Radio PiK nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Radio PiK - 128 Kbps
Prx Server - 128 Kbps

O Radio PiK

Słuchaj Radio PiK online! Polskie Radio PiK jest regionalną spółką radiofonii publicznej. Jego poprzednikiem były Pomorskie Rozgłośnie Polskiego Radia powstałe w Toruniu w 1935 roku, i Rozgłośnie Polskiego Radia, powstałe w 1936 roku w Bydgoszczy. Po wojnie Polskie Radio PiK pełniło funkcję terenowego oddziału Polskiego Radia. Stacja obecnie wchodzi w skład regionalnych spółek radiofonii publicznej od 1993 roku. Jego zasięg dociera do Województwa Kujawsko-Pomorskiego, i po części do przygranicznych terenów sąsiednich województw (Piła, Gniezno, okolice Płocka). Grupą docelową radia są słuchacze dorośli, a w repertuarze muzycznym znajdziemy muzykę pop, rock, muzykę ludową, klubową i nawet poezję śpiewaną. Oprócz muzyki rozgłośnia kładzie duży nacisk na informacje z regionu, kraju i całego świata. W programach radia można znaleźć szereg audycji omawiających i analizujących najważniejsze wydarzenia z kraju i całego świata, jak na przykład: "Zawsze Dzień Dobry" (wiadomości od 6.05), i "Magazyn Informacyjny" od 12.00 w dni powszednie.

Radio PiK slogan: "Twój Region, Twoje Radio!"

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Radio PiK częstotliwości

Brodnica - 106.9 FMBydgoszcz - 100.1 FMWłocławek - 100.3 FM
Radio PiK Mapa częstotliwości
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
Radio Złote Przeboje
RMF MAXX
Radio ESKA
Radio Zet
ESKA2
Radio Pogoda
Polskie Radio 24
Radio Plus
Radio Park
Radio Maryja
Radio 357
Radio Silesia
Antyradio
Open FM - Disco Polo
Meloradio
Polskie Radio Jedynka
Radio FEST
ROCK RADIO
Eska ROCK
Radio Party
Radio Kaszëbë
RMF Classic
Polskie Radio Trójka
Radio Rekord
Radio Piekary
Open FM
Radio Nowy Świat
Radio Leliwa
Twoja Polska Stacja
RMF Disco Polo
Radio DiscoParty
RMF w Pracy
Muzyczne Radio
RDN Małopolska
Radio Katowice
Polskie Radio Dwójka
Katolickie Radio Podlasie
Radio Gorzów
Radio Alex
RMF Święta
Radio BIELSKO
Radio Nakło
Chillizet
Trendy Radio
Radio Warta
Radio JARD
Radio 90
RMF 24
MUZO.FM
Radio Famka
RMF ON
Inne radia

Radio PiK Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj pod jednym z namiarów!

Radio PiK wiadomości powiązane

RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, rośnie Polskie Radio PiK
Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i RMF MAXX - wynika z badań słuchalności radia.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 05.03.2024
RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy, Eska wyprzedziła Radio ZET
Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Eska i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 28.09.2023
Broker regionalnych stacji Polskiego Radia bez 14 proc. przychodów
Spółka Audytorium 17, odpowiadająca za sprzedaż oferty reklamowej 17 regionalnych rozgłośni publicznych, w ub.r. zanotowała spadek przychodów o 14,2 proc. do 8,1 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 286,7 do 107,7 tys. zł...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 13.07.2023

Playlista 21

Furtado Nelly - SAY IT RIGHT
19:10Furtado Nelly - SAY IT RIGHT
Zagrobelny Łukasz - ŻYCIE NA CZEKANIE
19:06Zagrobelny Łukasz - ŻYCIE NA CZEKANIE
Shepard Vonda - SEARCHIN' MY SOUL
18:57Shepard Vonda - SEARCHIN' MY SOUL
Vaya Con Dios - NIGHT OWLS
18:31Vaya Con Dios - NIGHT OWLS
Dire Straits - Sultans of swing
18:07Dire Straits - Sultans of swing
Wilson Jonathan - Loving You
17:55Wilson Jonathan - Loving You
Svahy - O, mój wianku lawendowy
17:45Svahy - O, mój wianku lawendowy
Allegria - Intro
17:43Allegria - Intro
CHAO MANU - BONGO BONG
17:40CHAO MANU - BONGO BONG
Ignacy - Ostatni raz
17:36Ignacy - Ostatni raz
Wyświetlenie starszych piosenek

Programy Radio PiK21

00:00 - Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Autor: Krzysztof Wilczyński
Towarzyszymy tym, którzy nie chcą bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym, jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
02:00 - Nuty i minuty
Autor: Dariusz Tomaszewski
Od wtorku do soboty; o 5:40 kolejny odcinek powieści.
06:05 - Zawsze Dzień Dobry
Autor: Daria Kosmala-Szulc
W programie: najświeższe informacje z Pomorza i Kujaw, co pół godziny najważniejsze doniesienia z regionu, kraju i świata; serwisy sportowe (7:05, 8:05), serwisy drogowe (6:45, 7:15, 7:45), tematy, które warto wyjaśnić, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, nagrody w konkursach i dużo muzyki na dobry początek dnia.
08:30 - Rozmowa Dnia
Czy wakacje mogą być ciekawe i niedrogie? Co zobaczyć i czego doświadczyć w naszym regionie? Gdzie znaleźć ciszę, gdzie wyjątkową kuchnię, a gdzie mocne wrażenia? O to pytać będziemy Marcina Karasińskiego z Nadwiślańskiej Organizacji Turystycznej w Toruniu, a na region spojrzymy jak turyści, z zupełnie innej niż na co dzień perspektywy - i to dosłownie - bo z kołyszącej się na Wiśle łodzi. Naszym gościom można zadać pytania pisząc na rozmowadnia@radiopik.pl
09:05 - PiKtogramy
Autor: Piotr Majewski
Radzimy, jak żyć zdrowo i szczęśliwie, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z social mediów, serwujemy przepisy kulinarne. Tylko u nas znajdziecie porady psychologa i coacha, opowieści filozoficzne oraz coś dla właścicieli psów, a także miłośników biegania. O 11:40 kolejny odcinek powieści.
12:00 - Puls Regionu
Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.
12:15 - Dyżur eksperta
Autor: Ewa Kurzawa
W audycji - zaproszeni do studia goście - przedstawiciele ZUS - odpowiadają na telefoniczne pytania Słuchaczy. Dzwonić można pod numer tel. 52 345 50 90. Od czerwca zmieniły się limity dorabiania dla rencistów i wcześniejszych emerytów. Ile wynoszą i kto musi ich pilnować? Co oznacza dla przyszłych emerytów roczna waloryzacja składek, którą ZUS przeprowadził w czerwcu? Do 31 lipca można zdecydować o przyszłej emeryturze - tylko ZUS czy ZUS i OFE? Kogo dotyczy ten wybór? Kapitał początkowy to ważna część przyszłej emerytury. Kto powinien go wyliczyć, jakie dokumenty złożyć ? Jakie zmiany od września czekają nauczycieli w świadczeniach? 800+ do kiedy składać wnioski?
13:05 - Od ucha do ucha
Autor: Eryk Hełminiak
Ciekawostki, newsy ze świata znanych i lubianych, sportowe fakty, najważniejsze wydarzenia w regionie, informacje, konkursy z nagrodami, dużo dobrej muzyki, ale przede wszystkim UŚMIECH! I to od ucha do ucha!
15:05 - Popołudnie z nami
Autor: Ireneusz Sanger
Reporterskie podsumowanie dnia oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów.
17:00 - Puls Regionu
Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.
17:07 - W dobrym tonie
Autor: Ewa Dąbrowska
Ambitna i oryginalna muzyka niemieszcząca się w modnych trendach, która wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.
18:05 - Regionalny Punkt Widzenia
Autor: Michał Słobodzian
Kujawsko-Pomorski Konwent Wójtów zamierza zabiegać o zniesienie dwukadencyjności wójtów, burmistrzów i prezydentów. Czy zmiany w prawie są konieczne? Czy pochodzący z Bydgoszczy Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski powinien zostać unijnym komisarzem? W samorządowym rankingu zaufania grupy OGP prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wypadł najgorzej z 10 prezydentów największych miast. Czy taki wynik powinien martwić mieszkańców? Czy prezydent dużego miasta powinien być znany w całym kraju? W audycji także o możliwych politycznych konsekwencjach wszczęcia wobec Polski unijnej procedury nadmiernego deficytu. Zaprasza Michał Słobodzian. Goście: prof. Izabela Kapsa, politolog z UKW w Bydgoszczy prof. Radosław Sojak, socjolog z UMK w Toruniu
19:05 - Radiowy Klub Rodzica
Autor: Bogumiła Wresiło
W trakcie spotkań staramy się pytać: jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko, jakie są nowinki i modne gadżety i co warto kupić, jakie atrakcje dla rodziców i dzieci oferują miasta w naszym regionie? W audycjach pojawiają się specjaliści: ginekolodzy, pediatrzy, dietetycy, psychologowie dziecięcy i położne. Gościmy super-mamy i super-ojców. Nie brakuje też konkursów i atrakcyjnych nagród.
20:05 - Zwierzenia przy muzyce
Autor: Magda Jasińska
Spotkanie multimedialne w Polskim Radiu PiK i Expressie Bydgoskim.
21:06 - Salon klasyczny
Autor: Magda Jasińska
W programie prawdziwe perełki muzyki klasycznej, recenzje, wywiady, spotkania z twórcami.
22:05 - MSU - Muzyka Spoza Układu
Autor: Tomasz Kaźmierski
W audycji zapowiedź zbliżającego się gdyńskiego Festiwalu Opener. Posłuchamy muzyki wybranych artystów, którzy wystąpią na tej imprezie, a będą to: Foo Fighters, Air, Michael Kiwanuka, Kim Gordon, Floating Points, Skalpel, czy Sofia Kourtesis - to w audycji, a na openerowej scenie będzie dużo, dużo, więcej, gwiazdą jest Dua Lipa. Festiwal rozpoczyna się w środę 3 lipca i potrwa do nocy z soboty na niedzielę.
23:00 - Koncertowe Radio PiK
Autor: Tomasz Kaźmierski
Co tydzień radiowe koncerty, muzyka z płyt live oraz koncerty z naszego studia.