Najświeższe wiadomości Radio Maryja

Najświeższe wiadomości Radio Maryja z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Zakłócano emisję Radia Maryja. KRRiT pisze o Rosji i 10 kwietnia

Na początku kwietnia występowały problemy z odbiorem naziemnym Radia Maryja. Powodem były zakłócenia przekazu satelitarnego stacji, który jest wysyłany do nadajników UKF-FM.

Data publikacji: 16.04.2024

Radio Maryja reaguje na problemy z emisją. O. Rydzyk: proszę o modlitwę i czuwanie

Kilka dni temu pojawiły się zakłócenia emisji satelitarnej Radia Maryja. - Wszystko można zniszczyć w jeden moment. Obserwujcie, czy Radio Maryja dalej istnieje - alarmował ojciec Tadeusz Rydzyk. Rozgłośnia zdecydowała się zmienić częstotliwość satelitarną, na której jest nadawana.

Data publikacji: 09.04.2024

Radio Maryja zagłuszane spoza Polski? Komunikat KRRiT

Od kilku dni słuchacze mają problem z odbiorem Radia Maryja. W sprawie interweniuje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, któa sugeruje, że źródło zakłócenia może znajdować się za naszą granicą.

Data publikacji: 05.04.2024

Awaria Radia Maryja. Przerwano emisję

W środę Radio Maryja zamilkło na ponad 45 minut. Przyczyną było zakłócenie sygnału rozgłośni na satelicie Eutelsat.

Data publikacji: 04.04.2024

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę, zyskują VOX FM i PR24. Liderem RMF FM

W okresie od września do listopada br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM. Spore wzrosty zanotowały Radio ZET, VOX FM, Radio Maryja i PR24 - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.12.2023

32-lecie Radia Maryja. "Media katolickie są jednym z gwarantów pluralizmu"

Media katolickie są jednym z gwarantów pluralizmu — powiedział bp toruński Wiesław Śmigiel podczas 32-lecia Radia Maryja w Toruniu. Hierarcha podkreślił, że takie radio jest konieczne w wolnej i demokratycznej Polsce.

Data publikacji: 03.12.2023

RMF FM liderem o poranku. Radio Maryja przed Trójką, rośnie Radio ZET i Jedynka

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września br. w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM, które ex aequo z Eską zanotowało największy spadek w zestawieniu.

Data publikacji: 18.11.2023

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę. Zyskały Radio ZET i Jedynka

W okresie od sierpnia do października br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 13.11.2023

O. Rydzyk znów prosi o wsparcie jego mediów. Wylicza miesięczne wydatki

Ojciec Tadeusz Rydzyk kolejny raz poprosił o wsparcie finansowe Radia Maryja i Telewizji Trwam, wymieniając miesięczne wydatki na utrzymanie obu stacji. - Potrzebujemy prawie 5 mln zł miesięcznie. To jest dużo, ale czy dużo dla milionów słuchaczy? - spytał redemptorysta.

Data publikacji: 01.11.2023

Iława: Eska z komina

Niemal pół roku po uzyskaniu nowego pozwolenia radiowego Eska Iława zmieniła lokalizację. Od czwartku, 21 września 2023 roku, sygnał stacji nie jest już nadawany z wieży przy ulicy Ostródzkiej, a z komina tamtejszej elektrociepłowni.

Data publikacji: 21.09.2023