Najświeższe wiadomości Radio Maryja

Najświeższe wiadomości Radio Maryja z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę, zyskują VOX FM i PR24. Liderem RMF FM

W okresie od września do listopada br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM. Spore wzrosty zanotowały Radio ZET, VOX FM, Radio Maryja i PR24 - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.12.2023

32-lecie Radia Maryja. "Media katolickie są jednym z gwarantów pluralizmu"

Media katolickie są jednym z gwarantów pluralizmu — powiedział bp toruński Wiesław Śmigiel podczas 32-lecia Radia Maryja w Toruniu. Hierarcha podkreślił, że takie radio jest konieczne w wolnej i demokratycznej Polsce.

Data publikacji: 03.12.2023

RMF FM liderem o poranku. Radio Maryja przed Trójką, rośnie Radio ZET i Jedynka

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września br. w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM, które ex aequo z Eską zanotowało największy spadek w zestawieniu.

Data publikacji: 18.11.2023

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę. Zyskały Radio ZET i Jedynka

W okresie od sierpnia do października br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 13.11.2023

O. Rydzyk znów prosi o wsparcie jego mediów. Wylicza miesięczne wydatki

Ojciec Tadeusz Rydzyk kolejny raz poprosił o wsparcie finansowe Radia Maryja i Telewizji Trwam, wymieniając miesięczne wydatki na utrzymanie obu stacji. - Potrzebujemy prawie 5 mln zł miesięcznie. To jest dużo, ale czy dużo dla milionów słuchaczy? - spytał redemptorysta.

Data publikacji: 01.11.2023

Iława: Eska z komina

Niemal pół roku po uzyskaniu nowego pozwolenia radiowego Eska Iława zmieniła lokalizację. Od czwartku, 21 września 2023 roku, sygnał stacji nie jest już nadawany z wieży przy ulicy Ostródzkiej, a z komina tamtejszej elektrociepłowni.

Data publikacji: 21.09.2023

RMF FM liderem słuchalności na wsi, ale traci najwięcej. Radio ZET i Radio Maryja na czele wzrostów

Pozycję lidera rynku radiowego w drugim kwartale 2023 roku wśród mieszkańców wsi zajęło RMF FM, ale stacja odnotowała największy spadek w zestawieniu. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio ZET - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.08.2023

Tadeusz Rydzyk zaprasza słuchaczy do Torunia. Po mszy wystąpi zespół Bayer Full

Radio Maryja w przyszłym tygodniu organizuje po raz 15. spotkanie pod hasłem...

Data publikacji: 27.07.2023

Tadeusz Rydzyk i jego imperium medialne. "Zawsze mówi to, co myśli"

- Ma charyzmę i potrafi gromadzić wokół siebie ludzi. Przez niektórych jest wręcz kochany, bo dla nich jest wzorem pobożnego księdza. Potrafi mobilizować - ocenia Tadeusza Rydzyka, szefa Radia Maryja i Telewizji Trwam, dr Sebastian Duda, publicysta kwartalnika "Więź"...

Data publikacji: 19.06.2023

Prawie połowa Polaków źle ocenia TVP. Polskie Radio i Radio Maryja dużo gorzej niż RMF FM i Radio ZET

Telewizja Polska i Radio Maryja to jedyni z głównych nadawców, którzy zbierają wśród Polaków więcej negatywnych niż pozytywnych ocen - wynika z sondażu CBOS. O TVP źle sądzi aż 45 proc. osób. Pogorszyły się też opinie o najpopularniejszych nadawcach prywatnych...

Data publikacji: 13.06.2023