Najświeższe wiadomości Radio Białystok

Najświeższe wiadomości Radio Białystok z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

RMF FM na czele słuchalności. Radio Białystok wiceliderem

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od czerwca do listopada ub.r. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia.

Data publikacji: 15.01.2024

RMF FM na czele słuchalności. Radio ZET wyprzedziło Radio Białystok

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od maja do października br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia.

Data publikacji: 07.12.2023

RMF FM na czele słuchalności w II i III kwartale w Białymstoku. Radio i awansowało do czołówki

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w drugim i trzecim kwartale br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia za drugi i trzeci kwartał br.

Data publikacji: 13.11.2023

RMF FM na czele słuchalności. Radio i w czołówce

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia.

Data publikacji: 10.10.2023

RMF FM na czele słuchalności w Białymstoku. Radio Jard do góry

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od lutego do lipca br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio ZET i Radio Białystok - wynika badań słuchalności radia.

Data publikacji: 12.09.2023

Broker regionalnych stacji Polskiego Radia bez 14 proc. przychodów

Spółka Audytorium 17, odpowiadająca za sprzedaż oferty reklamowej 17 regionalnych rozgłośni publicznych, w ub.r. zanotowała spadek przychodów o 14,2 proc. do 8,1 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 286,7 do 107,7 tys. zł...

Data publikacji: 13.07.2023

Radio Białystok z pieniędzmi od KRRiT na niezbędne remonty

Ponad milion zł przyznała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dla Polskiego Radia Białystok na przeprowadzenie niezbędnych w stacji remontów, dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pieniądze pochodzić będą z nadwyżki abonamentowej. - To dobre informacje...

Data publikacji: 01.06.2023

RMF FM na czele słuchalności. Radio Białystok na podium

Pozycja lidera rynku radiowego w Białymstoku w okresie od września ub.r. do lutego br. należała do RMF FM. Na podium uplasowały się jeszcze: Radio Białystok i Radio ZET - wynika badań słuchalności radia. W okresie od września 2022 roku do lutego 2023 roku na pozycji lidera rynku radiowego...

Data publikacji: 12.04.2023

Pijany dziennikarz prowadził audycję w Radiu Białystok. Rozgłośnia przeprasza

Jedną z piątkowych audycji na antenie Radia Białystok Andrzej Ryczkowski prowadził, będąc nietrzeźwy, miał we krwi 2,5 promila alkoholu. Szef rozgłośni Mirosław Bielawski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zapewnia, że to incydentalny przypadek, a wobec dziennikarza zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe...

Data publikacji: 26.01.2023