Ramówka Radio Białystok, programy

U nas znajdziesz z tygodniowym wyprzedzeniem program audycji Radio Białystok i najważniejsze informacje powiązane, takie jak np. imiona i nazwiska prowadzących lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę, napisz do nas przez stronę kontaktową i poprawimy błąd, jak najszybciej będzie to możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych równocześnie, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetka programowa.

05:00 - Nowy dzień
Kamil Kalicki
09:00 - Najbliżej Ciebie
Dorota Sokołowska
13:30 - Masz Prawo
Dorota Niebrzydowska
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
17:00 - Czas na reportaż
Marcin Kozłowski
18:00 - Bez barier
Edyta Wołosik
18:30 - Ukraińska Dumka
Ludmiła Łabowicz
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Marek Zabrocki
19:00 - !pod powierzchnią!
utwory, które opowiadają o zdrowiu psychicznymAndrzej Bajguz
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
Kamil Kalicki
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
13:30 - Ważna sprawa
Adam Janczewski
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
17:00 - Czas na reportaż
Marcin Kozłowski
18:00 - Trzeci sektor
Dorota Sokołowska
18:30 - Głos polskich Litwinów
Zyta Wasiluk
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Marek Zabrocki
19:00 - Strefa dobrej muzyki polskiej
Magdalena Pietruczak
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Najbliżej Ciebie
Dorota Sokołowska
13:30 - Akademia życia
Iza Serafin
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
17:00 - Czas na reportaż
Andrzej Bajguz
18:00 - W zgodzie z naturą
Miłka Malzahn
18:30 - Pod znakiem Pogoni
Jarosław Iwaniuk
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Wojciech Kujałowicz
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Rokowirówka
Marcin Kozłowski
14:00 - Sobota mistrzów
Wojciech Kujałowicz
15:00 - Transmisja meczu
Jagiellonia BiałystokRuch ChorzówGrzegorz Pilat i Jacek Dąbrowski
17:00 - Sobota mistrzów
Wojciech Kujałowicz
18:00 - Pażadalnaja pieśnia
Michał Stepaniuk
19:00 - Lista Przebojów Radia Białystok
Kamil Kalicki
22:00 - Strefa DJ-a
Emil Śmigielski
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
06:15 - Ewangelia i Życie
ks. Tomasz Mnich
06:45 - Z Bogiem nad Bugiem
ks. Marcin Gołębiewski
07:00 - Przed wyjściem do cerkwi
ks. Anatol Szymaniuk
07:30 - Głos polskich Litwinów
Zyta Wasiluk
08:00 - Ukraińska Dumka
Sławomir Sawczuk
08:30 - Pod znakiem Pogoni
Anna Petrovska
09:00 - Podróże po kulturze
Andrzej Bajguz
12:30 - Bajkowe tropy
Olga Gordiejew
13:00 - Niedzielna lekkość bytu
Wojciech Kujałowicz
18:00 - Audycja dokumentalna
19:00 - Sportowy wieczór
Jerzy Kułakowski
20:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Miłka Malzahn
23:00 - Metal Hammer Show
Marcin Kozłowski
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
Kamil Kalicki
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
13:00 - Gry polityczne
Renata Reda
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
17:00 - Czas na reportaż
Andrzej Bajguz
18:00 - Na Kresach
Joanna Sikora
18:30 - Ukraińska Dumka
Sławomir Sawczuk
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Jarosław Iwaniuk
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Marcin Kozłowski
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
13:30 - Szlachetne zdrowie
Renata Reda
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
17:00 - Czas na reportaż
Andrzej Bajguz
18:00 - Tajemnice naszych czasów
Lech Pilarski
18:30 - Głos polskich Litwinów
Robert Słowik
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Jarosław Iwaniuk
19:00 - Strefa dobrego chilloutu
Miłka Malzahn
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok