Ramówka Radio Białystok, programy

U nas znajdziesz z tygodniowym wyprzedzeniem program audycji Radio Białystok i najważniejsze informacje powiązane, takie jak np. imiona i nazwiska prowadzących lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę, napisz do nas przez stronę kontaktową i poprawimy błąd, jak najszybciej będzie to możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych równocześnie, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetka programowa.

00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
17:00 - Czas na reportaż
18:00 - Transmisja meczu
Grzegorz Pilat i Jacek Dąbrowski
20:00 - Strefa DJ-a
Emil Śmigielski
21:30 - Pod znakiem Pogoni
Anna Petrovska
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Rokowirówka
Marcin Kozłowski
14:00 - Sobota mistrzów
Wojciech Kujałowicz
18:00 - Pażadalnaja pieśnia
Michał Stepaniuk
19:00 - Lista Przebojów Radia Białystok
Kamil Kalicki
22:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
06:15 - Ewangelia i Życie
ks. Tomasz Mnich
06:45 - Z Bogiem nad Bugiem
ks. Marcin Gołębiewski
07:00 - Przed wyjściem do cerkwi
ks. Mikołaj Ostapczuk
07:30 - Głos polskich Litwinów
Zyta Wasiluk
08:00 - Ukraińska Dumka
Ludmiła Łabowicz
08:30 - Pod znakiem Pogoni
Michał Stepaniuk
09:00 - Podróże po kulturze
Dorota Sokołowska
12:00 - Trzeci sektor
12:30 - Bajkowe tropy
Olga Gordiejew
13:00 - Niedzielna lekkość bytu
Wojciech Kujałowicz
18:00 - Sportowy wieczór
Jerzy Kułakowski
20:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Miłka Malzahn
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Dorota Sokołowska
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
17:00 - Czas na reportaż
18:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
18:30 - Ukraińska Dumka
Sławomir Sawczuk
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Marek Zabrocki
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Marcin Kozłowski
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Najbliżej Ciebie
Dorota Sokołowska
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
17:00 - Czas na reportaż
"Jak ten pierścień"reportaż Doroty Sokołowskiej
18:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Andrzej Bajguz
18:30 - Głos polskich Litwinów
Ruta Burdyn
18:45 - Pod znakiem Pogoni
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Miłka Malzahn
22:00 - Czas na reportaż
"Jak ten pierścień"reportaż Doroty Sokołowskiej
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Grzegorz Pilat
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
17:00 - Czas na reportaż
18:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
18:30 - Ukraińska Dumka
Sławomir Sawczuk
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Michał Stepaniuk
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Magdalena Pietruczak
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
00:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok
05:00 - Nowy dzień
06:00 - Nowy dzień
Dorota Sokołowska
09:00 - Najbliżej Ciebie
Wojciech Kujałowicz
14:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
17:00 - Czas na reportaż
18:00 - Popołudnie z Polskim Radiem Białystok
Marcin Kozłowski
18:30 - Głos polskich Litwinów
Zyta Wasiluk
18:45 - Pod znakiem Pogoni
Jarosław Iwaniuk
19:00 - Strefa Dobrej Muzyki
Magdalena Pietruczak
22:00 - Czas na reportaż
23:00 - Nocna Orkiestra Radia Białystok