Polskie Radio Koszalin - Radio Koszalin Online

(Głosy:5, Średnia:5)
Jeśli transmisja online Polskie Radio Koszalin nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.
Polskie Radio Koszalin - 128 Kbps
Prx Server - 128 Kbps

O Polskie Radio Koszalin

Słuchaj Polskiego Radia Koszalin online! Radio zostało założnone w 1953 roku w Koszalinie. Jest jedną z 17 działających na terenie kraju spółek radiofonii regionalnych. Obecnie redaktorem naczelnym radia jest Piotr Ostrowski. Pod względem tematyki w rozgłośni przeważają tematy regionalne oraz emisja pasm publicystycznych, w ramach których można posłuchać dokumentalnych programów radiowych i reportaży. W związku ze specyfiką rejonu w Radiu Koszalin nadawane są audycje w języku kaszubskim i ukraińskim. Wśród najważniejszych audycji stacji znajdziemy takie programy jak Studio Bałtyk – poranne i popołudniowe pasmo informacyjno-muzyczne, Na Dobry Dzień – pasmo o charakterze „audycji towarzyszącej”, lub program pod tytułem „W dobrym klimacie” – popołudniowe pasmo z autorską muzyką.

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Polskie Radio Koszalin częstotliwości

Gołogóra - 103.1 FMKoszalin - 97.8 FMKołobrzeg - 91.0 FMRusinowo - 88.1 FMSławoborze - 92.5 FMSłupsk - 95.3 FM
Polskie Radio Koszalin Mapa częstotliwości
Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
Radio Złote Przeboje
RMF FM
RMF MAXX
Radio ESKA
Radio Zet
Radio SuperNova - Radio Wawa
Radio Pogoda
Radio Leliwa
Radio 357
Radio Plus
Polskie Radio 24
Open FM - Disco Polo
Radio Park
Open FM
Meloradio
Radio Maryja
Radio Silesia
Antyradio
Eska ROCK
Polskie Radio Jedynka
ROCK RADIO
Radio Party
Polskie Radio Trójka
Radio Piekary
RMF Disco Polo
Radio DiscoParty
RMF w Pracy
RDN Małopolska
Radio PiK
Twoja Polska Stacja
Radio Parada
Polskie Radio Koszalin
Radio Poznań
Radio Kampus
Polskie Radio Dwójka
Radio Nowy Świat
Radio Rekord
Radio Niepokalanów
Radio Płońsk
Radio SUD
Radio Ostrowiec
Akademickie Radio Centrum
Radio VIA
Polskie Radio Czwórka
Radio Express
RMF Classic
Polskie Radio Kierowców
Radio Top80s
Radio Kaszëbë
Radio 7
RMF Poplista
Radio FEST
Inne radia

Polskie Radio Koszalin Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj w polu Facebooka lub pod jednym z namiarów!

Polskie Radio Koszalin wiadomości powiązane

Nowa audycja Magdaleny Ogórek i Marcina Wolskiego w Polskim Radiu Koszalin
"Mistrz i Magdalena. Ogórek i Wolskiego muzeum wyobraźni" - to nazwa nowej audycji, która w tę sobotę startuje w Polskim Radiu Koszalin. Jej prowadzący - Magdalena Ogórek i Marcin Wolski - mają rozmawiać o historii i sztuce. Pierwsze wydanie audycji "Mistrz i Magdalena. Ogórek i Wolskiego muzeum wyobraźni" rusza w sobotę, 7 stycznia w Polskim Radiu Koszalin...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 05.01.2023

Programy Polskie Radio Koszalin04

00:00 - POLSKIE RADIO KOSZALIN NOCĄ
„Nie mieliście czasu w dzień, słuchajcie nas w nocy” - w tym czasie powtarzamy najciekawsze materiały reporterskie i publicystyczne, w tym m.in. reportaże autorów Polskiego Radia Koszalin oraz innych rozgłośni Polskiego Radia, a także lubiane, cykliczne audycje znane z anteny dziennej, takie jak np. te z Radiowego Klubu Obieżyświata, czy Wodowania.
06:00 - NIEDZIELNY PORANEK
Budzimy się z Polskim Radiem Koszalin w duchu niedzielnej refleksji – w programie m.in. magazyny: katolicki i ekumeniczny oraz audycje skierowane do społeczności mniejszości narodowych (Ukraińców, Kaszubów, Romów).
08:30 - MAGAZYN EKUMENICZNY
09:00 - LUDOWA LISTA PRZEBOJÓW
To audycja, która istnieje od 1998 roku. W każdą niedzielę po godzinie 9.00 promujemy piosenki ludowe w wykonaniu amatorskich zespołów ludowych z naszego regionu.
10:00 - RODZINNA LISTA PRZEBOJÓW
Lista przebojów, jakiej nigdzie nie znajdziemy. W każdą niedzielę od godziny 10.00 wyruszamy w podróż z piosenkami, które łączą pokolenia. Hity z lat 60., 70., 80., 90. i najnowsze przeboje, czasem zapomniane, odkurzone melodie, to wszystko w niedzielne przedpołudnie sprawia, że możemy być razem. To lista przebojów dla taty i mamy, syna i córki, babci i dziadka, wnuczka, wnuczki, a nawet teściowej. Co tydzień w niedziele to muzyczne danie szykuje dla Państwa Adrian Adamowicz.
12:00 - PO SŁOWIE
W każdą niedzielę lokalni politycy komentują wydarzenia mijającego tygodnia. Do udziału w audycji są zapraszani przedstawiciele partii mających swoją reprezentację w Sejmie. Każda audycja rozpoczyna się od pytania dotyczącego spraw lokalnych.
13:00 - RADIOWY KLUB OBIEŻYŚWIATA
Wyprawy dalekie i bliskie, porady dla podróżujących. Niezwykłe opowieści ludzi, którzy podróżowanie uznali za swój życiowy cel, oraz tych, którzy po raz pierwszy w życiu odważyli się przekroczyć granicę. To także wizyty w najciekawszych miejscach regionu i spotkania z pasjonatami tych miejsc.
15:00 - POLA WIDZENIA
Audycję prowadzi Renata Pacholczyk, a skupia się na życiu, pracy i problemach rolników – z udziałem gości na żywo. Program przybliża polską wieś – w kontekście codziennej pracy, problemów, ale i stylu życia. Istotną częścią programu jest użyteczny, bieżący serwis branżowy.
16:00 - PRZEGLĄD MUZYCZNY
Tu rozmawiamy o kulturze muzycznej naszego regionu, spotykamy się z wirtuozami, artystami, którzy wystąpili w filharmoniach w Koszalinie i w Słupsku, informujemy o muzycznych wydarzeniach, festiwalach, recenzujemy płyty. Dominuje muzyka klasyczna, ale pojawia się także jazz.
17:00 - POGRANICZE
Zawirowania historii sprawiły, że w naszym regionie żyją nie tylko Polacy, ale także Ukraińcy, Łemkowie, Niemcy, Cyganie, Kaszubi, Żydzi. Pogranicze kultur wzbogaca, ale czasami jest także przyczyną niezrozumienia i nieporozumień. I właśnie po to, aby się poznać i zrozumieć jest „Pogranicze” - cykl programów nawiązujących do wielokulturowości naszego regionu.
18:00 - MNIEJSZOŚCIOWA GODZINA
19:00 - SPORTOWY KONIEC WEEKENDU
To niedzielny magazyn podsumowujący sportowe wydarzenia tygodnia w regionie, kraju i na świecie. Nasi słuchacze, głównie kibice, znajdą w nim informacje, wyniki, statystyki oraz komentarze sportowych imprez, które wzbudzały najwięcej emocji. Przede wszystkim omawiamy występy naszych zespołów z regionu w Polskiej Lidze Koszykówki, SuperLidze piłkarek ręcznych, Orlen Lidze siatkarek oraz piłkarskiej I, II, III i IV ligi. Nie zapominamy też o piłkarskich okręgówkach słupskiej, koszalińskiej i pilskiej.
20:00 - KLASYKA W POLSCE
Prezentacja dzieł muzyki klasycznej, rocznice znanych kompozytorów i artystów, wydarzenia, ciekawostki.
21:00 - CIEMNA STRONA KSIĘŻYCA
Audycja, z którą wędrujesz w dobrym towarzystwie przez dekady i z którą odkrywasz muzyczną przyszłość.
23:00 - POLSKIE RADIO KOSZALIN NOCĄ
„Nie mieliście czasu w dzień, słuchajcie nas w nocy” - w tym czasie powtarzamy najciekawsze materiały reporterskie i publicystyczne, w tym m.in. reportaże autorów Polskiego Radia Koszalin oraz innych rozgłośni Polskiego Radia, a także lubiane, cykliczne audycje znane z anteny dziennej, takie jak np. te z Radiowego Klubu Obieżyświata, czy Wodowania.