Najświeższe wiadomości Polskie Radio Jedynka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Jedynka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Polskie Radio znów zyskowne. Dostało rekordową rekompensatę

W ub.r. Polskie Radio osiągnęło wzrost przychodów o 31 proc., głównie dzięki o 77 mln zł wyższej niż przed rokiem rekompensacie abonentowej. Wynik nadawcy z realizacji misji publicznej poszedł w górę o ponad 100 mln zł.

Data publikacji: 06.05.2024

Roman Czejarek w nowym programie Polskiego Radia

Roman Czejarek i Krzysztof Grzybowski poprowadzą nowy program w radiowej Jedynce „Tylko szczerze”. Emisja od poniedziałku do piątku, a dziennikarze mają rozmawiać o „ważnych sprawach społecznych”.

Data publikacji: 05.05.2024

Autor kryminałów opowie w Jedynce o historii

W niedzielę 12 maja na antenie radiowej Jedynki zadebiutuje audycja historyczna „Odrodzona-nieznana”. Będzie ją prowadził dziennikarz i pisarz Grzegorz Kalinowski.

Data publikacji: 26.04.2024

Polskie Radio organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Polskie Radio w tym roku organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji: Jedynki, Trójki i Polskiego Radia 24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 05.04.2024

Zmiana w Polskim Radiu. Jedynka i Trójka będą odpowiadać ze serwisy informacyjne

Serwisy informacyjne Programu I Polskiego Radia oraz Programu III Polskiego Radia zostaną wyłączone ze struktur Informacyjnej Agencji Radiowej i wrócą do podlegania antenom - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W IAR atmosfera daleka od optymizmu - słyszymy.

Data publikacji: 03.04.2024

Były szef muzyczny Radia ZET i Jedynki wrócił do Polskiego Radia

Dziennikarz muzyczny Zbigniew Zegler wrócił do Polskiego Radia. - Zajmuje się muzyką w Polskim Radiu Kierowców - informuje Wirtualnemedia.pl Monika Kuś, rzeczniczka prasowa Polskiego Radia.

Data publikacji: 29.03.2024

Reporterka po czterech latach wraca z Radia 357 do Polskiego Radia

Anna Dudzińska odchodzi z internetowego Radia 357 i wraca do Polskiego Radia. Będzie tworzyć reportaże w Programie Trzecim.

Data publikacji: 27.03.2024

Znany dziennikarz wrócił do wywiadów politycznych w Jedynce

Krzysztof Grzesiowski znów prowadzi wywiady politycznej w Programie I Polskiego Radia. Ostatnio przeprowadzał rozmowy głównie o tematyce społecznej czy ekonomicznej.

Data publikacji: 07.03.2024

Polskie Radio wraca do porozumienia radiowców „I love radio”

Po kilku latach nieobecności Polskie Radio wraca do porozumienia „I love radio”, promującego radio jako efektywne medium reklamowe.

Data publikacji: 05.03.2024

Grzegorz Osiecki poprowadzi rozmowy w „Sygnałach dniach” PR1

Od czwartku 7 marca do zespołu „Sygnałów dnia” Programu 1 Polskiego Radia dołącza dziennikarz Grzegorz Osiecki, który będzie jednym z prowadzących poranne rozmowy z politykami na antenie stacji. Osiecki miesiąc temu poinformował, że odchodzi z „Dziennika Gazety Prawnej”.

Data publikacji: 02.03.2024