Najświeższe wiadomości Polskie Radio Jedynka

Najświeższe wiadomości Polskie Radio Jedynka z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Tomasz Sajewicz wrócił do Polskiego Radia

Tomasz Sajewicz znów pracuje w Polskim Radiu jako korespondent - już nie tylko w Chinach, ale w całej Azji. W ub.r. rozstał się z publicznym nadawcą po 23 latach pracy.

Data publikacji: 19.02.2024

Koncert „Psalmy Pokoju i Pojednania” w radiowej Jedynce

Radiowa Jedynka w środę, 17 stycznia wyemituje koncert „Psalmy Pokoju i Pojednania”. Na scenie będzie można kantorów żydowskich - Shulema i Yaakova Lemmerów przy akompaniamencie pianisty Menacha Bristowskiego. Wystąpią także m.in.

Data publikacji: 16.01.2024

Polskie Radio zaprasza na relacje z Australian Open

W niedzielę rusza wielkoszlemowy turniej tenisowy Australian Open. Polskie Radio ma w Australii swojego wysłannika - dziennikarza Jedynki Cezarego Gurjewa. Stacja zaprasza słuchaczy na relacje z imprezy.

Data publikacji: 14.01.2024

Koncert Kuby Szmajkowskiego na finał „Choinek Jedynki”, relacja na żywo w PR1

Zwieńczeniem charytatywnej akcji „Choinki Jedynki” będzie koncert Kuby Szmajkowskiego, który odbędzie się 28 grudnia o godz. 19.00. Relacja odbędzie się na antenie  Programu 1 , a także - w formie streamingu - na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz na stronie jedynka.polskieradio.pl.

Data publikacji: 22.12.2023

TVP i Polskie Radio bez reklam? KRRiT ostrzega przed duopolem Polsatu i TVN

Czworo członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji we wspólnym stanowisku wyraziło stanowczy protest przeciw zapowiadanemu przez polityków opozycji ograniczeniu emisji reklam w Telewizji Polskiej i Polskim Radiu. - Plany takie stanowią zamach na cały ład medialny w Polsce - oceniają.

Data publikacji: 07.12.2023

Rewolucja w finansowaniu TVP i Polskiego Radia. Opłata audiowizualna zamiast abonamentu rtv?

Jan Dworak, były prezes TVP, wraz z grupą ekspertów przygotowali założenia do nowej ustawy o mediach publicznych. Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do tego dokumentu.

Data publikacji: 04.12.2023

Oto zwycięzcy w Konkursie Polskich Reportażystów „Melchiory 2023”

Ogłoszono nazwiska polskich reportażystów nagrodzonych w konkursie „Melchiory 2023”, a także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT. Odbyło się to w czwartek podczas gali w Studium Muzycznym Polskiego Radia im.

Data publikacji: 24.11.2023

RMF FM liderem o poranku. Radio Maryja przed Trójką, rośnie Radio ZET i Jedynka

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września br. w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM, które ex aequo z Eską zanotowało największy spadek w zestawieniu.

Data publikacji: 18.11.2023

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę. Zyskały Radio ZET i Jedynka

W okresie od sierpnia do października br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 13.11.2023

Rusza 22. charytatywna akcja Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2023”

W niedzielę, 15 października na antenie programu 1 Polskiego Radia  w specjalnej audycji została zainaugurowana akcja charytatywna „Choinki Jedynki 2023”.

Data publikacji: 16.10.2023