Najświeższe wiadomości Polskie Radio 24

Najświeższe wiadomości Polskie Radio 24 z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Polskie Radio organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Polskie Radio w tym roku organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji: Jedynki, Trójki i Polskiego Radia 24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 05.04.2024

Polskie Radio 24 z nową audycją Pawła Wojewódki

Na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutowała wieczorna audycja „Pomówmy o tym…”. Jej gospodarzem jest dziennikarz rozgłośni Paweł Wojewódka.

Data publikacji: 20.03.2024

Krzysztof Grzybowski w nowej audycji Polskiego Radia 24

W piątek na antenie Polskiego Radia 24 debiutuje magazyn historyczno-kulturalny „TurboHistoria”. Jego gospodarzem jest dziennikarz stacji Krzysztof Grzybowski.

Data publikacji: 08.03.2024

Nowi dziennikarze w Polskim Radiu 24. Paweł Pawłowski poprowadzi wywiady

Dziennikarz Wirtualnej Polski Paweł Pawłowski zaczyna współpracę z Polskim Radiem 24, będzie prowadził wywiady. Do zespołu rozgłośni dołączają też Małgorzata Żochowska (przechodzi z Radia ZET) i Małgorzata Telmińska (w przeszłości związana z TVN24).

Data publikacji: 04.03.2024

Małgorzata Telmińska i Artur Wolski w nowej audycji Polskiego Radia 24

Od przyszłego tygodnia Polskie Radio 24 będzie emitować audycję „Samo zdrowie”. Jej gospodarzami będą była dziennikarka TVN24 Małgorzata Telmińska i Artur Wolski.

Data publikacji: 01.03.2024

Nowa audycja w Polskim Radiu 24. Wśród prowadzących były dziennikarz Trójki

Na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutowała audycja „Świat 24”. Jej gospodarzami są były dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech, Magdalena Skajewska i Michał Strzałkowski.

Data publikacji: 19.02.2024

Małgorzata Żochowska przechodzi z Radia Zet do Polskiego Radia

Redaktorka Radia Zet Małgorzata Żochowska przechodzi do Polskiego Radia. - Będę się zajmować publicystyką w Polskim Radiu 24 – mówi w rozmowie dla Wirtualnemedia.pl Małgorzata Żochowska.

Data publikacji: 16.02.2024

Polskie Radio ma nowego korespondenta w Berlinie

Adam Górczewski zaczął pracę jako korespondent Polskiego Radia w Berlinie. Wcześniej przez 14 lat był związany z RMF FM.

Data publikacji: 01.02.2024

Rachoń i Ogórek w regionalnej rozgłośni zarobili mniej niż Gociek

Michał Rachoń, Piotr Gociek, Magdalena Ogórek, Piotr Semka i Piotr Cywiński w ub.r. w ramach współpracy z publicznym Radiem Opole łącznie zarobili 243 tys. zł brutto - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Najmniej zapłacono Ogórek.

Data publikacji: 26.01.2024

Marta Szymczyk będzie kierować publicystyką Polskiego Radia 24

Marta Szymczyk zostanie nową kierowniczką redakcji publicystyki PR24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Potwierdził nam to Grzegorz Frątczak, redaktor naczelny stacji.

Data publikacji: 25.01.2024