Najświeższe wiadomości Polskie Radio 24

Najświeższe wiadomości Polskie Radio 24 z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Polskie Radio 24 pożegnało się z krytyczką sztuki. „Po latach pozapolitycznej służby”

Z anteny Polskiego Radia 24 zniknęła audycja „Kwadratury Kultury” prowadzona przez dziennikarkę Monikę Małkowską. Tym samym Małkowska zakończyła kilkuletnią współpracę z Polskim Radiem.

Data publikacji: 19.07.2024

Nowi publicyści Trójki i wiceszef Jedynki we wspólnym podcaście. Emisja w PR24

Związani od kilku miesięcy z Trójką Renata Grochal i Jarosław Kuźniar, a także wicedyrektor Jedynki Jacek Czarnecki będą razem tworzyli cykl publicystyczny „Strefa wpływów”. Będzie on emitowany na antenie Polskiego Radia 24.

Data publikacji: 20.06.2024

Nowy program kulturalny Polskiego Radia 24

„Więcej niż kryminał” to nowa audycja na antenie Polskiego Radia 24. Grzegorz Kalinowski prezentować w niej będzie nie tylko prozę gatunkową, ale także wszelkie odmiany kryminałów, sensacji i powieści szpiegowskiej oraz filmów i seriali.

Data publikacji: 09.05.2024

Polskie Radio organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Polskie Radio w tym roku organizuje wspólny wieczór wyborczy trzech redakcji: Jedynki, Trójki i Polskiego Radia 24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 05.04.2024

Polskie Radio 24 z nową audycją Pawła Wojewódki

Na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutowała wieczorna audycja „Pomówmy o tym…”. Jej gospodarzem jest dziennikarz rozgłośni Paweł Wojewódka.

Data publikacji: 20.03.2024

Krzysztof Grzybowski w nowej audycji Polskiego Radia 24

W piątek na antenie Polskiego Radia 24 debiutuje magazyn historyczno-kulturalny „TurboHistoria”. Jego gospodarzem jest dziennikarz stacji Krzysztof Grzybowski.

Data publikacji: 08.03.2024

Nowi dziennikarze w Polskim Radiu 24. Paweł Pawłowski poprowadzi wywiady

Dziennikarz Wirtualnej Polski Paweł Pawłowski zaczyna współpracę z Polskim Radiem 24, będzie prowadził wywiady. Do zespołu rozgłośni dołączają też Małgorzata Żochowska (przechodzi z Radia ZET) i Małgorzata Telmińska (w przeszłości związana z TVN24).

Data publikacji: 04.03.2024

Małgorzata Telmińska i Artur Wolski w nowej audycji Polskiego Radia 24

Od przyszłego tygodnia Polskie Radio 24 będzie emitować audycję „Samo zdrowie”. Jej gospodarzami będą była dziennikarka TVN24 Małgorzata Telmińska i Artur Wolski.

Data publikacji: 01.03.2024

Nowa audycja w Polskim Radiu 24. Wśród prowadzących były dziennikarz Trójki

Na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutowała audycja „Świat 24”. Jej gospodarzami są były dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech, Magdalena Skajewska i Michał Strzałkowski.

Data publikacji: 19.02.2024

Małgorzata Żochowska przechodzi z Radia Zet do Polskiego Radia

Redaktorka Radia Zet Małgorzata Żochowska przechodzi do Polskiego Radia. - Będę się zajmować publicystyką w Polskim Radiu 24 – mówi w rozmowie dla Wirtualnemedia.pl Małgorzata Żochowska.

Data publikacji: 16.02.2024