Najświeższe wiadomości VOX FM

Najświeższe wiadomości VOX FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

KRRiT wykryła nieprawidłowości w trzech stacjach. Grozi im cofnięcie koncesji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przeprowadziła monitoringi kontrolne stacji radiowych VOX FM Gorzów i VOX FM Radom, a także kanału telewizyjnego Red Carpet TV. Członek KRRiT prof. Tadeusz Kowalski informuje Wirtualnemedia.

Data publikacji: 18.04.2024

Radio VOX FM zmienia logo. Jest nowa osoba w poranku

W czwartek rozpoczął się proces wprowadzania nowego logotypu i zmiany identyfikacji wizualnej Radia VOX FM (Grupa ZPR Media). To niejedyna zmiana w stacji – do ekipy porannego pasma dołącza Julia Chren.

Data publikacji: 22.03.2024

RMF FM liderem w Lublinie, awans VOX FM

Liderem słuchalności w Lublinie w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Podium w tej fali uzupełniają Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.03.2024

RMF FM liderem w Lublinie w II półroczu, awans VOX FM

Liderem słuchalności w Lublinie w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. Podium w tej fali uzupełniają Radio ZET i VOX FM - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 13.02.2024

Spada słuchalność RMF FM - Radio ZET i VOX FM z największymi wzrostami. Radio Maryja wyprzedziło Trójkę

W czwartym kwartale ub.r. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskały ex aequo Radio ZET i VOX FM - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 10.01.2024

RMF FM liderem w Lublinie, awans VOX FM

Liderem słuchalności w Lublinie w okresie od czerwca do listopada br. było RMF FM. Podium w tej fali uzupełniają Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 07.01.2024

RMF FM liderem słuchalności w grupie 16-49, VOX FM i SuperNova z największymi wzrostami

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w grupie komercyjnej 16-49 w okresie od sierpnia do października br. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i  Eska - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.12.2023

Radio Maryja wyprzedziło Trójkę, zyskują VOX FM i PR24. Liderem RMF FM

W okresie od września do listopada br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM. Spore wzrosty zanotowały Radio ZET, VOX FM, Radio Maryja i PR24 - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.12.2023

Agnieszka Piosik dyrektorką promocji Radio VOX FM i sieci Radia Plus

Agnieszka Piosik obejmuje stanowisko dyrektora promocji sieciowej Radia VOX FM oraz sieci Radia Plus.

Data publikacji: 06.12.2023

Eska Gold i Eska World zamiast Vox FM i Radia Plus? „Strategia marek tajemnicą firmy”

W Urzędzie Patentowym RP trwa procedura rejestracji znaków słownych Eska Gold i Eska World. Niedawno firma zdecydowała się zastąpić radio SuperNova marką Eska2. Przedstawicielka ZPR Media w rozmowie z Wirtualnemedia.pl nie zdradza czy firma do podobnych celów wykorzysta rejestrowane szyldy.

Data publikacji: 07.11.2023