Ramówka Rockserwis FM, programy

U nas znajdziesz z tygodniowym wyprzedzeniem program audycji Rockserwis FM i najważniejsze informacje powiązane, takie jak np. imiona i nazwiska prowadzących lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę, napisz do nas przez stronę kontaktową i poprawimy błąd, jak najszybciej będzie to możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych równocześnie, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetka programowa.

00:00 - CHABINA
06:00 - BUDZIK
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - Popołudniowe Gufrowanki Rockowe
17:00 - Czarcie Jadło
18:00 - Bilet Na Księżyc (program autorski)
Kasia Chachlowska
19:00 - Epoka Żelaza (program autorski)
Julia Miodyńska
21:00 - Nuta Nut'a (program autorski)
Artur Orzech
23:00 - COSMOS (set autorski)
Konrad Sikora
00:00 - CHABINA
06:00 - BUDZIK
08:00 - MNIAM (MNIAM)
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - Popołudniowe Gufrowanki Rockowe
17:00 - Czarcie Jadło
18:00 - Tutti Frutti Werk Show (program autorski)
Maciej Werk
20:00 - Biblioteka Dźwięków Ważnych (program autorski)
Aleksandra Kaczkowska
21:00 - Pejzaże Dźwiękiem Malowane (program autorski)
Piotr Kosiński
23:00 - Gruzobeton (program autorski)
Maciej Gołyźniak
00:00 - CHABINA
06:00 - BUDZIK
08:00 - MNIAM (MNIAM)
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - Popołudniowe Gufrowanki Rockowe
17:00 - Czarcie Jadło
18:00 - Scand-All (program autorski)
Jakub "Bizon" Michalski
19:00 - Rock Sterowany Napięciem (program autorski)
Michał Kirmuć, Baśnia
21:00 - Mały Leksykon Wielkich Zespołów (program autorski)
Artur Chachlowski
23:00 - MLWZ.PS (set autorski)
Artur Chachlowski
00:00 - CHABINA
06:00 - BUDZIK
08:00 - MNIAM (MNIAM)
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - Popołudniowe Gufrowanki Rockowe
17:00 - Czarcie Jadło
18:00 - Czartownia (program autorski)
Marek Anioł, Bogdan Dziewoński
19:00 - Czwartkowy Czart… i Anioł! (program autorski)
Marek Anioł, Bogdan Dziewoński
21:00 - Tajemnice Przyprószonego Kufra (program autorski)
Piotr Kosiński, Jerzy Skarżyński, Michał Kirmuć
23:00 - Muzyka Ucha Trzeciego (program autorski)
Henryk Palczewski
00:00 - CHABINA
06:00 - BUDZIK
08:00 - MNIAM (MNIAM)
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - Popołudniowe Gufrowanki Rockowe
17:00 - Czarcie Jadło
18:00 - Archetypy (program autorski)
Mike, Luka, Tomek Dziedzic
19:00 - USA Czyli Upiorny Staruszek Adaś (program autorski)
Adam Wójcik
20:00 - Będzie głłośno (program autorski)
Mateusz Jagiełło
21:00 - Lepszy Punkt Słyszenia (program autorski)
Jakub "Bizon" Michalski
23:00 - Podziemna Scena z Lotu Ptaka (program autorski)
Igor Karkoszka
00:00 - CHABINA
07:00 - Weekendowe Dosypianki
11:00 - Oddział Geriatryczny
13:00 - Czarcie Jadło
15:00 - FLIZA
18:00 - Łukasz, czego słuchasz? (program autorski)
Łukasz Cegliński
19:00 - Doctor, Doctor (program autorski)
Piotr Guzik
21:00 - DARKMODE (program autorski)
Baśnia
23:00 - MROKI (set autorski)
Wiktor Janda
00:00 - CHABINA
07:00 - Weekendowe Dosypianki
11:00 - Czarcie Jadło
12:00 - Retro Wave (set autorski)
Wiktor Janda
14:00 - 3600 SeQUND (program autorski)
Michał Wilczyński, Izabella Godzisz, Jakub "Bizon" Michalski, Marek Anioł, Filip Wyrwa
15:00 - Bodo Narodowy (program autorski)
Bogdan Dziewoński
16:00 - Pora Ojca Dyrektora (set autorski)
Piotr Kosiński
18:00 - Muzyczny Rollercoaster (program autorski)
Witold Żogała
20:00 - Odgłosy z Ukrytej Grani (program autorski)
Michał Raś
21:00 - Klinika Dla Chorych Na Bluesa (program autorski)
Konrad Sikora
22:00 - CSM (program autorski)
Aleksandra Kaczkowska