Najświeższe wiadomości RMF FM

Najświeższe wiadomości RMF FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Doda i The Kolors w nowej kampanii RMF FM

Wystartowała kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest też konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.

Data publikacji: 12.04.2024

Radio ZET z najlepszym wynikiem od 10 lat. RMF FM liderem, rośnie Trójka

W I kwartale br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET uzyskało najlepszy wynik od 10 lat - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 11.04.2024

Była dyrektor programowa SuperNovej wydawczynią publicystyki w RMF FM

Do warszawskiej redakcji RMF FM od kwietnia dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.

Data publikacji: 09.04.2024

RMF FM i Radio RMF24 z audycjami na wybory

Na wyborczą niedzielę RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe – wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy. Na bieżąco wyniki wyborów będzie można śledzić też w portalu RMF24.pl.

Data publikacji: 05.04.2024

RMF FM zarobiło mniej z reklam. Mocno w dół Jedynka, Tok FM przed Trójką

Radio RMF FM po raz pierwszy od lat zanotowało spadek wpływów reklamowych. O jedną trzecią mniej na reklamach zarobiła radiowa Jedynka, zaś radio Tok FM awansowało do reklamowego podium - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 26.03.2024

Nadawca RMF FM odpowiada na tekst o zachowaniach Balawajdera. Bez polemiki

Grupa RMF podkreśla, że artykuł Onetu, w którym opisano, że były szef informacji w rozgłośni Marek Balawajder nieodpowiednio traktował podwładnych to „autorski obraz minionej sytuacji w RMF”. Podkreśla, że po sygnałach od pracowników „podjęła wszelkie niezbędne i adekwatne działania”.

Data publikacji: 26.03.2024

Jest reakcja na tekst Onetu o mobbingu w RMF FM. „Dlaczego niszczycie zespół”?

Dziennikarz RMF FM Mateusz Chłystun opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie mające być odpowiedzią aktualnych pracowników stacji na artykuł Onetu, opisujący relacje byłych pracowników rozgłośni z byłym szefem pionem informacji Markiem Balawajderem Reportaż opisuje m.in.

Data publikacji: 25.03.2024

Pracownicy RMF FM zarzucają byłemu szefowi informacji obrażanie i seksizm. "Insynuacje"

Onet opisuje szokujące kulisy pracy w radiu RMF FM. Były już szef informacji Marek Balawajder według reportażu miał wyżywać się na współpracownikach, upokarzać ich czy wulgarnie komentować ich pracę. Niektóre osoby musiały po tych doświadczeniach podjąć leczenie psychiatryczne.

Data publikacji: 25.03.2024

RMF FM rozstał się z prowadzącą "Popołudniowej rozmowy"

Anna Gielewska pożegnała się ze stacją RMF FM. Dziennikarka prowadziła „Popołudniowe rozmowy”, w których zaszły zmiany, podobnie jak w innych wywiadach stacji.

Data publikacji: 24.03.2024

Nowi reporterzy RMF FM w Warszawie i Krakowie

Do zespołu dziennikarzy radia RMF FM (grupa RMF) dołączyli Agata Nurek jako reporterka w Krakowie i Kacper Wróblewski, który został reporterem w Warszawie.

Data publikacji: 20.03.2024