Najświeższe wiadomości Radio Zet

Najświeższe wiadomości Radio Zet z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Tych stacji Polacy słuchają najchętniej. Radio ZET znów z wynikiem najlepszym od dekady

W okresie od lutego do kwietnia br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET zaliczyło największy wzrost - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.05.2024

Zmiany w biurze zarządu Eurozetu. Utworzono nowe stanowisko

Agnieszka Siekiera objęła nowo utworzone stanowisko kierowniczki Biura Zarządu Grupy Eurozet – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 08.05.2024

Jak wygląda rynek radiowy w Łodzi?

Liderem rynku radiowego w Łodzi w okresie od października ub.r. do marca br. było RMF FM, które wyprzedziło Radio ZET oraz Radio TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radiowej.

Data publikacji: 30.04.2024

RMF FM liderem słuchalności w Trójmieście

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło Radio ZET oraz TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 24.04.2024

Raport: tekst Onetu o taśmach Obajtka hitem zasięgowym marca

„Taśmy Obajtka. Prezes Orlenu o wicepremierze Jacku Sasinie: trzeba zrobić tak, żeby go za*****” to artykuł Jacka Harłukowicza z Onetu, który w marcu br.

Data publikacji: 23.04.2024

Nowy lider rynku radiowego w Warszawie

Nowym liderem rynku radiowego w Warszawie w okresie od października ub.r. do marca br. zostało Radio ZET, które wyprzedziło TOK FM oraz RMF FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 22.04.2024

Nadawca Radia ZET podnosi ceny reklam

Grupa Eurozet pod koniec kwietnia wprowadza nowe ceny reklam w sowich stacjach. Będą droższe średnio o ok. 5 proc.

Data publikacji: 15.04.2024

Gwiazda „Szymon Majewski Show” dołącza do Radia ZET

W czwartek 11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączy showman i dziennikarz Bilguun Ariunbaatar. Jako Szalony Reporter stacji będzie tropił absurdy dnia codziennego i przeprowadzał sondy uliczne, na które nikt wcześniej się nie odważył.

Data publikacji: 11.04.2024

Radio ZET z najlepszym wynikiem od 10 lat. RMF FM liderem, rośnie Trójka

W I kwartale br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET uzyskało najlepszy wynik od 10 lat - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 11.04.2024

"Bang, bang" Sylwii Grzeszczak reklamuje Radio Zet

Dzisiaj startuje kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji, a dodatkowo ekspresy do parzenia kawy.

Data publikacji: 03.04.2024