Najświeższe wiadomości Radio Szczecin

Najświeższe wiadomości Radio Szczecin z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

RMF FM liderem, Radio ZET wyprzedziło Radio Szczecin

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i Radio Szczecin - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 04.03.2024

Sebastian Wierciak redaktorem naczelnym Radia Szczecin

Sebastian Wierciak, dotąd związany z Radiem TOK FM (Agora), zostanie nowym redaktorem naczelnym Radia Szczecin - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 12.02.2024

RMF FM liderem, Radio Szczecin i Radio ZET na podium

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie od maja do października br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Szczecin i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.12.2023

Tomasz Duklanowski wyjechał do Afryki. Prezes Radia Szczecin jako naczelny

Rezygnacja Tomasza Duklanowskiego została przyjęta i z końcem listopada dziennikarz pożegnał się z publicznym Radiem Szczecin. Obowiązki naczelnego będzie teraz pełnił prezes stacji Wojciech Włodarski - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 05.12.2023

Tomasz Duklanowski odchodzi z Radia Szczecin

Z Radiem Szczecin żegna się redaktor naczelny Tomasz Duklanowski. Pod koniec ub.r. ujawnił dane pozwalające zidentyfikować dzieci posłanki PO Magdaleny Filiks jako ofiar pedofila.

Data publikacji: 30.11.2023

RMF FM liderem w II i III kwartale, Radio Szczecin i Radio ZET na podium

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Szczecin i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 09.11.2023

RMF FM liderem, Radio ZET wyprzedziło Radio Szczecin

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie od marca do sierpnia br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i Radio Szczecin - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 11.10.2023

RMF FM liderem, Radio Szczecin na drugim miejscu

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie okresie od lutego do lipca br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Szczecin i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.08.2023

RMF FM liderem w I półroczu, Radio Szczecin na drugim miejscu

Liderem rynku radiowego w Szczecinie w okresie pierwszym półroczu br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Szczecin i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 07.08.2023

Broker regionalnych stacji Polskiego Radia bez 14 proc. przychodów

Spółka Audytorium 17, odpowiadająca za sprzedaż oferty reklamowej 17 regionalnych rozgłośni publicznych, w ub.r. zanotowała spadek przychodów o 14,2 proc. do 8,1 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 286,7 do 107,7 tys. zł...

Data publikacji: 13.07.2023