Najświeższe wiadomości Radio Pogoda

Najświeższe wiadomości Radio Pogoda z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Radio Pogoda i Meloradio z wakacyjnymi ramówkami

Należące do Grupy Eurozet stacje Radio Pogoda i Meloradio przedstawiły leyenie ramówki, Na antenę Radia Pogoda powróci „Turniej miast”  oraz kultowy "Fundusz Wczasów Pogodowych". Z kolei w Meloradiu pojawi się muzyczna audycja „Meloradio – podkręcamy tempo”.

Data publikacji: 01.07.2024

Gospodarze kultowego programu TVP z nową audycją w Radiu Pogoda

Wojciech Pijanowski, Krzysztof Szewczyk i Włodzimierz Zientarski od 27 stycznia poprowadzą nowy sobotni program „Świnki trzy w Radiu Pogoda”. Prowadzili razem niegdyś program „Jarmark” w TVP2.

Data publikacji: 27.01.2024

RMF FM liderem w Trójmieście. Rosną RMF Classic, Radio Pogoda i Radio Gdańsk

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. Podium uzupełniają TOK FM i Radio ZET - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 23.10.2023

Piotr Sworakowski w Radiu Pogoda

Piotr Sworakowski dołączy do zespołu Radia Pogoda (Grupa Eurozet). Od 25 września będzie gospodarzem programu „Radio Pogoda - Najpiękniejsze melodie” emitowanym między godz. 10 a 15 od poniedziałku do piątku oraz innych, okazjonalnych audycji stacji.

Data publikacji: 25.09.2023

Grupa Eurozet bez szefa stacji muzycznych. Odchodzi Piotr Jaroszewski

Z Grupą Eurozet (Agora) żegna się Piotr Jaroszewski, dyrektor zarządzający stacji muzycznych. Jego obowiązki przejmą Krzysztof Janur i Adam Fijałkowski.

Data publikacji: 25.09.2023

Piotr Sworakowski w Radiu Pogoda. Odchodzi Jakub Mędrzycki

Piotr Sworakowski dołączy do zespołu Radia Pogoda (Grupa Eurozet). Od 25 września będzie gospodarzem programu „Radio Pogoda - Najpiękniejsze melodie” emitowanym między godz. 10 a 15 od poniedziałku do piątku oraz innych, okazjonalnych audycji stacji.

Data publikacji: 25.09.2023

32 proc. udziału RMF FM w Krakowie, RMF Classic awansował na podium

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie w okresie od marca do sierpnia br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM, RMF Classic i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 25.09.2023

Jesień w stacjach Eurozetu: nowości w Antyradiu, Sołtysik w Meloradiu a Chillizet z odświeżoną oprawą dźwiękową

Po wakacyjnej przerwie stacje muzyczne Grupy Eurozet – Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Pogoda, Meloradio, Rock Radio i Chillizet – częściowo wracają do znanych słuchaczom pozycji programowych, ale dodają do nich nowe elementy i nowych prowadzących.

Data publikacji: 01.09.2023

RMF FM liderem o poranku w dni powszednie. Radio Pogoda z największym wzrostem

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w drugim kwartale br. w dni powszednie w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio Pogoda, a najwięcej straciło RMF MAXX - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 21.08.2023

RMF FM liderem, ale traci najwięcej w II kwartale, zyskało Radio ZET. Radio Pogoda z największym wzrostem

W okresie od kwietnia do czerwca br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio Pogoda - raport Wirtualnemedia.pl. Udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od kwietnia do czerwca 2023 roku w grupie...

Data publikacji: 11.07.2023