Programy Radio Plus, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Radio Plus i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

08:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Aleja Gwiazd
Mariusz Syta
15:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
20:00 - Prywatka z Markiem Sierockim
Marek Sierocki
07:00 - Transmisja Mszy Świętej
08:00 - Ósma Godzina Czytań
09:00 - Kościół Wydarzenia Komentarze
Weronika Kostrzewa
11:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
15:00 - Muzyczny Alfabet Marka Sierockiego
Marek Sierocki
18:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
21:00 - Aleja Gwiazd powt.
Mariusz Syta
06:00 - Kto Rano Wstaje
Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
09:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego
Marek Sierocki
13:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
16:00 - W Rytmie Wydarzeń
18:00 - Radio Plus
20:00 - Ludzkim Głosem
Patrycja Michońska
22:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
23:00 - Nocne Światła
Paweł Krzemiński
06:00 - Kto Rano Wstaje
Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
09:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego
Marek Sierocki
13:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
16:00 - W Rytmie Wydarzeń
18:00 - Radio Plus
20:00 - Sedno Sprawy Plus
Jacek Prusinowski
22:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
23:00 - Nocne Światła
Paweł Krzemiński
06:00 - Kto Rano Wstaje
Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
09:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego
Marek Sierocki
13:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
16:00 - W Rytmie Wydarzeń
18:00 - Radio Plus
20:00 - Środek Tygodnia
Kamila Baranowska
22:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
23:00 - Nocne Światła
Paweł Krzemiński
06:00 - Kto Rano Wstaje
Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
09:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego
Marek Sierocki
13:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
16:00 - W Rytmie Wydarzeń
18:00 - Radio Plus
20:00 - Człowiek Z Bliska
Małgorzata Świtała
22:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
23:00 - Nocne Światła
Paweł Krzemiński
06:00 - Kto Rano Wstaje
Katarzyna Kozimor, Tomasz Waloszczyk
09:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
12:00 - Przebojowa Poczta Marka Sierockiego
Marek Sierocki
13:00 - Przeboje Z Nutą Nostalgii
Agnieszka Morawska, Jan Pasterski, Andrzej Jaszczyszyn
16:00 - W Rytmie Wydarzeń
18:00 - Radio Plus
20:00 - Prywatka z Markiem Sierockim
Marek Sierocki