Najświeższe wiadomości Radio Opole

Najświeższe wiadomości Radio Opole z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Opole: Festiwalowe Radio Opole po raz dziesiąty

Mieszkańcy „stolicy polskiej piosenki” już po raz dziesiąty mogą słuchać Festiwalowego Radia Opole. Towarzysząca przygotowaniom do Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki oraz samej imprezie stacja już po raz siódmy gra na częstotliwości 96,5 MHz.

Data publikacji: 21.05.2024

Sąd przywraca do pracy byłego naczelnego Radia Opole

Sąd Rejonowy w Opolu nakazał przywrócenie do pracy w trybie natychmiastowym byłego redaktora naczelnego Radia Opole Tomasza Cichonia. Cichoń został zwolniony po przyjściu obecnego likwidatora stacji Jacka Kaczora.

Data publikacji: 23.04.2024

Wiosenna ramówka Radia Opole ze skróconym magazynem reporterów

Radio Opole ruszyło z marcową, odświeżoną ramówką. Wróciły serwisy ekonomiczne i kulturalne. - Zapowiadanie i relacjonowanie wydarzeń kulturalnych regionu to element misji publicznego radia, nie wyobrażam sobie anteny Radia Opole bez serwisów kulturalnych.

Data publikacji: 06.03.2024

Nowa redaktor naczelna Radia Opole. Wcześniej prowadziła program z Magdaleną Ogórek

Aneta Skomorowska-Kobza została nową redaktor naczelną Radia Opole - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Wcześniej m.in. prowadziła na antenie z Magdaleną Ogórek program „Polityczny obraz tygodnia”.

Data publikacji: 19.02.2024

Regionalna stacja Polskiego Radia rozstaje się także z Ogórek, Semką i Goćkiem

Z anteny publicznego Radia Opole znika nie tylko Michał Rachoń, lecz także Magdalena Ogórek, Piotr Semka, Piotr Gociek i Piotr Cywiński. Rozgłośnia nie przedłuży z nimi umów wygasających z końcem grudnia.

Data publikacji: 10.12.2023

Michał Rachoń zniknął z Polskiego Radia 24 i Radia Opole

Dziennikarz TVP Info Michał Rachoń przestał współprowadzić dwa cykle publicystyczne w publicznym Radiu Opole. W ostatnim czasie Rachoń zniknął też z anteny Polskiego Radia 24.

Data publikacji: 07.12.2023

NIK zawiadamia prokuraturę ws. byłych prezesów Radia Poznań i Radia Opole

Najwyższa Izba Kontroli złożyła doniesienia do prokuratury dotyczące byłych prezesów Radia Poznań i Radia Opole. NIK podejrzewa, że obaj mogli wyrządzić rozgłośniom szkody majątkowe...

Data publikacji: 13.06.2023

Opole: Festiwalowe Radio Opole ponownie na 96,5 MHz

Już po raz dziewiąty w opolskim eterze rozbrzmiewa Festiwalowe Radio Opole. Już po raz szósty gra ono na częstotliwości 96,5 MHz. Emisja prowadzona jest z wieży przy dawnej siedziby Radia Opole przy ulicy Piastowskiej...

Data publikacji: 19.05.2023

Radio Opole zaczęło kampanię „Gramy z klimatem” i kupiło dla reporterów elektryczne auto

Reporterzy Radia Opole mogą od kilku dni korzystać w pracy z elektrycznego samochodu, jaki kupiła rozgłośnia. Ma on służyć nie tylko dziennikarzom pracującym w Opolu, ale pracującym nad materiałami w całym województwie. Radio chce być bardziej ekologiczne: zmienia swoją identyfikację wizualną i stawia na zasilanie rozgłośni energią odnawialną...

Data publikacji: 14.04.2023

DJ Adamus z audycją w Radiu Opole przed jubileuszowym festiwalem

Na antenie Radia Opole rusza cykl „60/60 czyli 60 piosenek na 60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu”. Tym samym rusza także wiosenna kampania stacji, której twarzą jest w tym roku Adam Jaworski, znany jako DJ Adamus...

Data publikacji: 16.03.2023