Programy Radio Kraków, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Radio Kraków i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

01:00 - Nocny szlak
Piotr Chronowski
02:00 - Reportaż w Radiu Kraków
Ewa Szkurłat
03:00 - Rozmowy o wierze
Anna Kluz- Łoś
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Rano na tak
Sławomir Kowalewski, Marcin Ziobro
09:00 - Przed hejnałem
Paweł Sołtysik, Anna Piekarczyk
12:00 - #misjapolskamuzyka
Agnieszka Barańska
12:50 - Nowa Energia
Ewa Szkurłat
13:00 - O tym się mówi
Jacek Bańka
13:45 - Kwadrans z prawnikiem
Marzena Florkowska
14:00 - Radiostrada
Marcin Koczyba
16:00 - Co niesie dzień
Piotr Jędrzejewski
18:00 - Polityczny ring młodych
Wojciech Jakubowski
19:00 - Helikon
Antoni Krupa
20:00 - Rytmy
Jacek Fudała
21:00 - Duchowe Koło Kultury
Anna Kluz- Łoś
22:00 - Wieczorny gość
Marzena Florkowska
22:35 - Nasz region
Maciej Motor-Grelok
23:00 - Narodziny Wenus
Agnieszka Szablewska
00:00 - Pociąg do muzyki - Andrzej Kukuczka (archiwalna)
01:00 - Radio Kraków nocą po polsku
02:00 - Reportaż w Radiu Kraków
Ewa Szkurłat
03:00 - Duchowe wędrówki
Anna Kluz- Łoś
04:00 - W kręgu nauki
Jan Stępień
04:30 - Państwo filozofów
Piotr Jędrzejewski
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Poranek
Robert Konatowicz
09:00 - Klinika zdrowego chomika
Grzegorz Bernasik
10:00 - Skarby Małopolski
Maciej Wodziński, Bartosz Niemiec, Agnieszka Barańska
13:00 - Radiowa kafejka
Krystyna Święcicka-Wójcik, Antoni Krupa
14:00 - Nowa Energia
Ewa Szkurłat
14:30 - Wizyta domowa
Marzena Florkowska
15:00 - Między biegunami
Kuba Niziński
16:00 - W kręgu nauki
Jan Stępień
16:30 - Pracują na Nobla
Ewa Szkurłat
17:00 - GramWam
Paulina Bisztyga
19:00 - Sport
20:00 - Gram po polsku albo wcale
Agnieszka Barańska
21:00 - Letnisko
22:00 - Na wschód od zachodu
Anna Kluz- Łoś
23:00 - Co Wam w duszy gra
Jakub Śliwiński
00:00 - Nocny szlak
Jakub Śliwiński
03:00 - Poważna - niepoważna
Paweł Szczepanik
04:00 - Koło kultury. Muzyka poważna
Robert Konatowicz
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Pejzaże regionalne
Jan Stępień
08:00 - Magazyn Familijny
Wioletta Gawlik-Janusz
11:10 - Duchowe wędrówki
Anna Kluz- Łoś
12:00 - Południk Café
Elżbieta Lisowska, Andrzej Lisowski
13:00 - Piosenki i inne piękne dźwięki
Wacław Nowotarski
14:00 - Radiowy Teatr Piosenki
Agnieszka Chrzanowska
14:30 - Przyjemności niedzieli
Leszek Długosz
15:00 - Klaps - magazyn muzyki filmowej
Piotr Chronowski
16:00 - Reportaż w Radiu Kraków
Ewa Szkurłat
17:00 - Wakacyjny koncert na dziedzińcu Radia Kraków
18:00 - Pociąg do muzyki
Jerzy Skarżyński
19:00 - Sport
20:00 - Nocny Szlak - Jerzy Skarżyński
Jerzy Skarżyński
21:00 - Pierwszy krok
Wioletta Gawlik-Janusz
22:00 - Kermesz
23:00 - Dobry Wieczór u Hanki Wójciak
Hanka Wójciak
00:00 - Nocny Szlak - Jerzy Skarżyński
Jerzy Skarżyński
02:00 - Między biegunami
Kuba Niziński
03:00 - Kermesz
04:00 - Południk Café
Elżbieta Lisowska, Andrzej Lisowski
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Rano na tak
Marcin Ziobro, Sławomir Kowalewski
09:00 - Przed hejnałem
Anna Piekarczyk, Grzegorz Bernasik
12:00 - Muzyczna zmiana
Jakub Śliwiński
12:50 - Nowa Energia
Ewa Szkurłat
13:00 - O tym się mówi
Tomasz Buszewski
15:00 - Radiostrada
Marcin Koczyba
16:00 - Co niesie dzień
Piotr Jędrzejewski
18:00 - Oko w oko
Wojciech Jakubowski
18:30 - Państwo filozofów
Piotr Jędrzejewski
19:00 - Pociąg do muzyki
Paulina Bisztyga
21:00 - Poważna - niepoważna
Paweł Szczepanik
22:00 - Koło kultury - muzyka poważna
Robert Konatowicz
23:00 - Z dna bluesowej szuflady
Krystyna Święcicka-Wójcik, Antoni Krupa
00:00 - Nocny szlak - Wojciech Barczyński
Wojciech Barczyński
02:00 - Gram po polsku albo wcale
03:00 - Duchowe koło kultury
Anna Kluz- Łoś
04:00 - Radiowy Teatr Piosenki
Agnieszka Chrzanowska
04:30 - Przyjemności niedzieli
05:00 - Radio Kraków Nocą
06:00 - Rano na tak
Marcin Ziobro, Sławomir Kowalewski
09:00 - Przed hejnałem
Grzegorz Bernasik, Anna Piekarczyk
12:00 - Muzyczna zmiana
Jakub Śliwiński
12:50 - Nowa energia
Ewa Szkurłat
13:00 - O tym się mówi
Robert Konatowicz
15:00 - Radiostrada
Marcin Koczyba
15:30 - RADIO KRAKÓW KULTURA
Katarzyna Fortuna
16:00 - Co niesie dzień
Piotr Jędrzejewski
18:00 - Obywatelski Kraków
Wojciech Jakubowski
18:30 - Z polskiego na polski
Jacek Bańka
19:00 - Pociąg do muzyki - Megafon Agnieszka Barańska
Agnieszka Barańska
21:00 - Koło kultury - Sztuki wizualne i teatr
Justyna Nowicka
23:00 - Muzyczna bombonierka
Basia Stępniak-Wilk
00:00 - Nocny szlak
Jakub Śliwiński
02:00 - Koło kultury - Dokument historyczny
Justyna Nowicka
04:00 - Na wschód od zachodu
Anna Kluz- Łoś
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Rano na tak
Marcin Ziobro, Sławomir Kowalewski
09:00 - Przed hejnałem
Anna Piekarczyk, Paweł Sołtysik
12:00 - Muzyczna zmiana
Agnieszka Barańska
12:50 - Nowa Energia
Ewa Szkurłat
13:05 - O tym się mówi
Robert Konatowicz
15:00 - Radiostrada
Marcin Koczyba
15:30 - Radio Kraków Kultura
Justyna Nowicka
16:00 - Co niesie dzień
Piotr Jędrzejewski
18:00 - Tu Małopolska
Jacek Bańka
19:00 - Pociąg do muzyki
Jakub Śliwiński
21:00 - Koło kultury: Dokument historyczny
Jolanta Drużyńska
23:00 - Z archiwum Radia Kraków
Jacek Fudała
00:00 - Nocny szlak
Piotr Chronowski
01:00 - Pytania i Wyzwania
Ewa Szkurłat
01:30 - Wizyta domowa
Kamil Wszołek
02:00 - Koło kultury - Literatura i sztuka książki
Katarzyna Fortuna
04:00 - Na wschód od zachodu
Anna Kluz- Łoś
05:00 - Radio Kraków nocą
06:00 - Rano na tak
Sławomir Kowalewski, Marcin Ziobro
09:00 - Przed hejnałem
Paweł Sołtysik, Anna Piekarczyk
12:00 - Muzyczna zmiana
Agnieszka Barańska
12:50 - Nowa Energia
Ewa Szkurłat
13:00 - O tym się mówi
Robert Konatowicz
15:00 - Radiostrada
Marcin Koczyba
15:30 - Radio Kraków Kultura
Katarzyna Fortuna
16:00 - Co niesie dzień
Piotr Jędrzejewski
18:00 - Punkt widzenia
Marcin Makowski
18:30 - Trendy z sieci
Kamil Wszołek
19:00 - Jazzowy Bazar
Rafał Zbrzeski
21:00 - Koło kultury - Literatura i sztuka książki
Katarzyna Fortuna
23:00 - Radiostrada nocą
Marcin Koczyba