Najświeższe wiadomości Radio Kielce

Najświeższe wiadomości Radio Kielce z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Nie żyje dziennikarz sportowy Radia Kielce. Miał 54 lata

Zmarł Marek Cender, przez wiele lat dziennikarz redakcji sportowej Radia Kielce. Miał 54 lata, z rozgłośnią był związany przez ponad trzy dekady.

Data publikacji: 29.03.2024

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach. RMF MAXX awansowało na drugie miejsce

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze RMF MAXX i Radio Kielce - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 08.03.2024

Marcin Przemirski redaktorem naczelnym Radia Kielce

Związany z radiem od 30 lat dziennikarz Marcin Przemirski został pełniącym obowiązki redaktora naczelnego Polskiego Radia Kielce. - Chcemy, żeby radio było obiektywne, chcemy państwu informacje podawać, a to państwo mają wyciągać z nich wnioski – podkreśla Marcin Przemirski.

Data publikacji: 30.01.2024

Wielka literatura w darmowych audiobookach: nowy projekt Radia Kielce

Polskie Radio Kielce przygotowuje serię audiobooków z tekstami m.in. „Kazań świętokrzyskich”, dziełami Wincentego Kadłubka i Jana Długosza, „Fraszkami” Jana Kochanowskiego, powieściami Stefana Żeromskiego, Witolda Gombrowicza i Wiesława Myśliwskiego. Ich premiera odbędzie się 24 listopada.

Data publikacji: 22.11.2023

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach. Duży awans VOX FM

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w okresie od marca do sierpnia br. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio Kielce i Eska - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 02.10.2023

Prezes i dziennikarka Radia Kielce odznaczeni przez ministra kultury

Janusz Knap, prezes Radia Kielce, i dziennikarka tej stacji Magdalena Sitek otrzymali Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" z rąk wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego. Janusz Knap został odznaczony Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a Magdalena Sitek - Brązowym Medalem. Oboje odebrali wyróżnienia w niedzielę podczas finału Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Ludowej „Jawor u źródeł kultury”...

Data publikacji: 27.06.2022

Studenci z Ukrainy pomagają przygotowywać serwisy w Radiu Kielce

Od początku marca z Radem Kielce (regionalna rozgłośnia Polskiego Radia) współpracuje trójka ukraińskich studentów. Współredagują, tłumaczą i czytają na antenie serwisy informacyjne w języku ukraińskim. Na co dzień są studentami kieleckiego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Młodzi współpracownicy korzystają nie tylko z depeszy PAP...

Data publikacji: 09.03.2022